PDA

View Full Version : Партньора да спи само с нас или да сме по-либерални?



код1746
03-12-2007, 05:55
Знайно е, че на тези възрасти 15 - 20, че и повече - е необходимо разнообразие, повече опит и контакти. В тази връзка дали е удачно да бъдем по-либерални към партньорите си и да си "затваряме очите". Да не държим сметка къде , с кого е бил и т.н. Важното е когато е с нас да ни е хубаво и добре заедно. Или пък не може да понесете мисълта, че може и да ви изневерява? Е? Нека обсъдим това, защото аз с моя постоянно спорим и искам да разбера кой е по прав.

Alex_f
03-12-2007, 06:12
az sam na mnenie,4e 4oveka koito e s men ne trqbva da bade s nikoi drug.kakvo kato xorata ot 15-20 imat nujda ot raznoobrazie?kiato sa re6ili da badat s edin 4ovek/opredelen period ot vreme/,togava da badat samo s nego.

krem4et0
03-12-2007, 06:45
Той е само с мен и точка. Иска ли разнообразие-ей го пътя-да си ходи. Ако ти обичаш истински нямаш нужда от това прословуто разнообразие. Партньорът тие напълно достатъчен и не ти е нужен абсолютно никой друг. той запълва с присъствието си цялата ти нужда от експери ментиране.

03-12-2007, 06:46
Да но живота се пропилява в загуба на време само с един.... ако не вземете да се венчаете накрая и да имате деца, ама иначе? Какъв е смисъла?

Alex_f
03-12-2007, 06:51
Да но живота се пропилява в загуба на време само с един.... ако не вземете да се венчаете накрая и да имате деца, ама иначе? Какъв е смисъла?

za6to da si propilqva6 dnite ot jivota?vse pak 6tom si re6il da bade6 s edin 4ovek dalgo vreme,zna4i ti e priqtno da si s nego i taka dnite ne sa propilqni.

krem4et0
03-12-2007, 06:56
Да но живота се пропилява в загуба на време само с един.... ако не вземете да се венчаете накрая и да имате деца, ама иначе? Какъв е смисъла?
Не се пропилява, напротив. Любовта дава смисъл на живота в доста голяма степен и дори 1 ден всичко да приключи все пак остава усещането,че ти си 1 от щастливците, който е обичал и е бил обичан!

koalka
03-12-2007, 07:04
Да, много от момчетата и момичетата предпочитат да са с повече от една/един, а не само с един човек и да не се обвързват сериозно.То ако позволяваш да ти се изневерява, каква връзка ще е това?Не е нужно разнообразие и не го искаш, ако се обичате.Не е загубено време, по същата логика можеш да кажеш, че загубено време са безразборните краткотрайни връзки.

DarkAngelOfHope
03-12-2007, 07:14
Ми лично за мен ... аз като съм си с едно момиче съм си само с нея ... и се надявам и вярвам че и за нея стоят така нещата. Няма смисъл да сменям момичетата постоянно или докато съм с едно момиче да ходя и по други ... по скоро т'ва е безсмислено ... освен за бройкаджиите който го правят само за бройката ... т'ва ли е смисълът на живота ?

ThePainIsReaL
03-12-2007, 10:02
Такам .. на мен темата ми харесва , била съм и от двете страни на нещата . Била съм обвързана сериозно , без да поглеждам друг, да излизам с друг и мисля за друг . Т.е. принадлежала съм само на един . Което не е никак лошо , стига да обичаш човека с/у себе си. В противен случай подобна връзка е кошмарна и невъзможна . В момента момчето , с което излизам е адски симпатично , всичко с него е много наред , но ние нямаме връзка .. няма и да имаме - не само защото е от друг град , а и защото ние не може да се обичаме със сърце . Но все пак целуваме се , харесваме се , готино ни е заедно , като се видим нищо друго не е важно , но той си отива .. и аз оставам сама , тогава излизам с други , не мисля за него , както и той за мен . Ако съм някъде на парти , не ми е гадно при мисълта , че се натискам с друг , защото не съм обвързана .
Но ми е хубаво да знам , че имам човек , с когото мога да се срещам , да си говоря , и да излизам с него .. без да съм му дала сърцето си , свободата си или каквото и да е друго от личното ми пространство .
За някои това е поведение на кучка , но всъщност нещата са много прости - аз харесвам това момче , и може би щяхме да сме заедно , ако не беше на 400 км разстояние . И просто не си позволявам да се увличам по него , да искам да съм с него или квото и да е , защото това няма да стане . Както и не мога да съм въобще без него , защото ми е адски хубаво с него .

П.П. Но естествено , ако до мен има човек , когото мога да обичам , аз няма да правя такива неща , за мен само той ще съществува и никой друг . Но просто в живота ми няма такъв точно сега. (или дори да го има в моя живот , аз не съм в неговия)

slan4evo_momi4e
03-12-2007, 10:36
естествено, че само с мен .... аз съм твърдо против полигамията .... пък и как ще го деля с някаква си фльорца :-D

malka_sladuranka
03-12-2007, 11:30
Ако е с мен, ще е само с мен, ако има нужда от други контакти, да ги търси на друго място. [-X Мисля, че мога да дам всичко необходимо на един мъж, а ако се нуждае от още нещо, значи не сме един за друг.

Barbie
03-12-2007, 11:32
Никога не съм започвала такива...свободни връзки. Ако реша да съм с някого се отдавам изцяло. Ако смятам, че нямам нужните чувства, за да съм напълно вярна, изобщо не се захващам. И очаквам същото от партньора си. Ревнива съм - ако е с мен, ще е само с мен. Ако не иска моногамна вразка - добре, въпрос на личен избор, но ще си търси момиче, което е готово да му даде въпросната свобода. В момента не изпитвам никаква нужда да експериментирам с други партньори и не желая повече свобода от тази, която имам. Надявам се и при приятеля ми да е така, защото в противен случай за мен това ще означава, че нещо във връзката и чувствата му към мен...не е наред.

kristina_ok
03-12-2007, 13:22
Щом е решил да бъде с мен,искам да е само мой.Аз съм доста ревнива и не бих допуснала такива волности.Щом аз мога да съм само с него,значи и той може!

Div_angel_f
03-12-2007, 13:39
Щом е решил да бъде с мен,искам да е само мой.Аз съм доста ревнива и не бих допуснала такива волности.Щом аз мога да съм само с него,значи и той може!

mnogomili4kata-sf
03-12-2007, 13:46
Ами аз съм му казала,че не ревнувам...да ходи да ги е** , квото иска да ги прави к**вите само аз да не разбирам. Оттам нататък той ще реши дали ще му виси на съвестта или няма.Аз съм само негова. Иначе му имам доверие,разбира се не 100%,но пък ако разбера за нещо такова- направо не отговарям.Достатъчно свобода съм дала,достатъчно съм показала колко струвам и в сексуално отношение.

SINDEL
03-12-2007, 14:30
Ако е с мен, ще е само с мен. Такива "забежки" аз не толерирам и не бих о4аквала да толерират спрямо мен самата. На мнение съм, 4е ако двамата се оби4ат, няма да им е нужен никой друг. Нито заради опит нито заради нищо друго. И това да си само с един 4овек не ти обезмисля живота, напротив. Зна4и, 4е се оби4ате и искате да сте заедно и нищо друго няма зна4ение. Ако единият запо4не да се заглежда по други или поиска да има връзки и с други, зна4и 4уваствата ве4е не са истински

alkobalko
03-12-2007, 14:43
Koгато съм с един човек съм само с него и очаквам същото и от негова страна. Ако ще се срещаме и с други, има ли въобще смисъл да сме заедно?

gangbang
03-12-2007, 14:47
Аз пък се опитвам да съчетая и любовта и свободата. Давам възможност на човека, с когото съм сам да определя пътя и решенията си. Не поставям ултиматуми - "само с мен". Ако сърцето му го казва нека е само с мен, иначе да прави каквото иска. По същия начин съм и аз. Повечето момичета обаче са много ревниви, но за щастие се намират и такива, с които се постига този баланс, въпреки, че нещата разбира се са доста условни :)

kukli4ka__
03-12-2007, 17:16
Kulio Gangstera напълно съм съгласна с теб
И още нещо да добавя момиченца не си мислете че като сте с някой който по цял ден ви доказва че ви обича не ходи да чука други :!:
Ако обичаш някого пусни го на свобода а той ако те обича ще се върне при тебе
НЕ очакваите от някой мъж да седи при вас с години и да правите едно и също естествено че и той има нужда от разнообразие
Не може цял живот да ядеш баници нали?

malka_sladuranka
03-12-2007, 17:31
Kulio Gangstera напълно съм съгласна с теб
И още нещо да добавя момиченца не си мислете че като сте с някой който по цял ден ви доказва че ви обича не ходи да чука други :!:
Ако обичаш някого пусни го на свобода а той ако те обича ще се върне при тебе
НЕ очакваите от някой мъж да седи при вас с години и да правите едно и също естествено че и той има нужда от разнообразие
Не може цял живот да ядеш баници нали? Това което казваш важи за скучните момичета. Аз не смятам, че съм от тях, така че мисля, че мога да дам на един мъж това от което има нужда(както мисля, че споменах в предния пост). Ако пък поиска разнообразие и смята, че не съм му достатъчна, знае къде е вратата, не задържам никой на сила. Не обичам да деля. Сега може би някой ще ме нападне, като ми каже "ти кво си мислиш ма, че твоя не ч*ка други ли", преди някой да го е казал, смятам да отговоря. Не, не ходи по други, имаме си доверие и си казвме такива неща(не, не съм наивна).

kukli4ka__
03-12-2007, 17:35
ми не съм казала че си скучна най малко защото не те познавам просто това е моето мнение
аз пък винаги съм била толерантна пукам се от ревност обаче знам че мъжете имат нужда от разнообразие приемам изневярата ако ми каже за нея както аз имам личен живот така и той
ако предпочете другата още по добре значи така или иначе сме щяли да се разделим важното е че е с мен

malka_sladuranka
03-12-2007, 17:38
ми не съм казала че си скучна най малко защото не те познавам просто това е моето мнение
Знам че не си. :wink: Както и уважавам твоето мнение, въпреки, че не съвпада с моето.

Langedok
03-12-2007, 17:39
Утре ще пусна една тема за суинг двойките, много е свързана с въпроса; ако някой иска да потърси в нета - нека, мен нещо ме мързи :::

gangbang
03-12-2007, 17:42
Цялата работа обаче момичета е, да не се разбира за изневярата. Един човек било мъж или жена, няма как да го вършиш. Нужно е доверие. Ако го има доверието и ревността липсва или поне не се показва, тогава всеки ще предпочете да е с този партньор, защото има разбирателство. Темата е така поставена, поне аз така я разбирам - за либералните отношения, а това включва много неща. Не означава непремена изневяра, може да е просто едно кафе, едно намигане, целувка на купон..и т.н. Ако нещата не се приемат крайно, а по либерално, всяка връзка би издържала дълго и ще е приятна, без напрежение и излишни ревности, често безпредметни. Поне при мен нещата са били по такъв начин до момента.