PDA

View Full Version : Вече ми писна !!!



Pussy_Searcher
03-12-2007, 07:29
Хора помагайте!!!На 17 години съм почти,юни месец ще ги напрая.Писна ми от баща ми, гледа ме като бебе постоянно, винаги ми сипва да ям и още малко той ще почне ме храни.Най се дразня като ме кара да си лягам.Седя на компа и стане ли 22:30 и почва: "Хайде,хайде да лягаме ,късно стана" и аз му викам "чек 10 :30 е едвам"!!!След 2 мин" Хайде ве не ви ли се спи ,хайде да лягаме", и аз "аре стига де лягай спиш". и той пак не ляга,След 5 мин "Хайде Хайде да лягаме,после ако сте ме събудили вече ше си лягаш в 9 :30 " и трябва легна.ПФФФ много ме комнадва и вече не издържам пък съм вече на 17, ее есатесвено и аз не му оставам длъжен и го ядосвам много ,да не ме послилите от тея тихите деца дето ги мачкат,ги правят на квото искат.Такава уста имам ...!!!Но вчера се изнервих тотално.Нали седя си на компа и викам "Някой иска ли да влиза в тоалетната че ще влизам да се къпя" беше 22:30. И той почна: " Ей дрислио ти няма се научиш да се купеш когато трябва,къде по нощите ще се къпеш , утре си на училище!!!Ей да не съм те видял чеве толкова късно да се къпеш!!ЗАБРАНЯВАМ ТИ ДА СЕ КЪПЕШ СЕГА!!! "и аз му викам аве днес съм спал 4-5 4аса следотбяд ,сега даже да си легна няма заспя... " и той "Еи келеш забранявам ти да се къпеш". Аз после отидох и си легнах и днес няма ходя на даскало, т.е. аз в момента не съм на даскало :) по4ивам си щото не съм къпан.И това ми е проблема.Интерсно ми други имате ли такива порблеми и как да ги реша 6отот ми писна вече,дойде ми до гуша.

03-12-2007, 08:22
po4ivam si 6tot ne sum kupan.......wow 4ak tolo da si mrusen 4e da ne hodi6 na daskalo....tova e ....stranno

Upgrade_U
03-12-2007, 08:24
и татко ми все мрънка да си лягам.била съм на училище не знам си какво глупости.ставам за малко,и тои заспи ли отново си сядам на пс-то.трябва да му обясниш на баща ти,че толкова рано никои вече не си ляга.

03-12-2007, 13:36
хаха и кво не отиде на училище защото не си къпан

Alerta
03-12-2007, 13:51
Ебати причината
:smt005
- Ти защо вчера не дойде на училище?
- Еми не се бях изкъпал.
:smt005

ghost rider
03-12-2007, 14:00
и мен се опитват нещо да ме командват ама аз се държа още и не им се давам отстояваи си мнението.

rubi
03-12-2007, 18:25
И на мен ми ги дрънкат тия ама при мене не минава.......пеееш си пенке ле ама кой ли те слуша.....Флизам си най нахално и си се къпя....Ама при мене проблема е че аз седя в банята по час и половина и ги държа до вратата на опашка да се напикават :-D :-D :-D

frosince
03-13-2007, 06:24
xAx az takav problem kato tvoq ne sam 4uvala do sega .. makar 4e po4ti sa6tite sa v nas samo 4e mrankaneto e za tova 4e boilera bil postoqnno vklu4en XAx az te savetvaM da ne obra6ta6 vnimanie i da ne se nervi6 6oto nqma smisal si4ki roditeli sa takiva po4ti taka 4e ... glei si kefa i tva e :-D

koalka
03-13-2007, 07:42
Еми говори сериозно с него и му кажи да престане с тези ненужни грижи, тъй като си на 17 почти.Но когато станеш пълнолетен поне няма да ти казва кога да лягаш и кога (например) да се прибираш.

cherinka
03-13-2007, 08:11
ахахах ем опитва се да ти наложи някъв контрол.. ама малко прекалява "няма да се къпеш" ахахахаха абе радвай се, че въобще ти обръща внимание, щот наще се "прай квот си искаш, вече не сме ти родители" и е кофти, Пък на теб кво ще ти стане ако се къпеш през деня и 22:30ч си в леглото? о не вземеш ей така малко по-малко да почнеш да го слушаш, а той като види, че го слушаш, може да ти позволи да седиш до по-късно на компютара и така нататк. В повечето случаи родителите са прави.. ама кой да ги чуе.. тоя инат до никъде няма да ни доведе.

deem(unregistered)
03-13-2007, 14:31
OFF TOPIC

Пише се Pussy Seeker. Думата 'searcher' я няма в английския.

03-14-2007, 20:09
Пише се Pussy Seeker. Думата 'searcher' я няма в английския.
Абе,детето не се е чипкало. Не се подигравай!

iiirish
03-14-2007, 21:05
Еми говори сериозно с него и му кажи да престане с тези ненужни грижи, тъй като си на 17 почти.Но когато станеш пълнолетен поне няма да ти казва кога да лягаш и кога (например) да се прибираш.

разсъждавате повече от тъпо :-s и кво си мислите всички?! че като станете пълнолетни и вече това е голямото геройство! мислите, че вече имате всички възможни права и че нищо не бива да ви се забранява или отказва! :-s на 17 или 18 вие (айде да кажа "ние") все още сме си деца! както казва баща ми "докато живееш в моята къща и ядеш на моята маса малко или много си длъжна да се съобразяваш" и колкото и странно да звучи аз не съм от разглезените пикли, които се цупкат при всяка по-остра родителска дума! напълно съм съгласна с тези думи, защото повече от добре разбирам, че те са продиктувани единствено от притеснението им за нас и от отговорноста, която носят! не се и съмнявам, че някой ден моите деца ще чуват от мен същите думи, защото за едни родители детенцето им пораства едва когато създаде свое семейство! и ние нямаме право да ги съдим за отговорноста която носят към нас!
а подобни пикли дето ми казват, че на 18 вече са пълнолетни и всичко им е позволено... много грешат [-( [-( [-( жалко, че ще разберат това след години когато им дойде на тяхната глава!

IlLuSi0nS`
03-15-2007, 11:11
и кое му е лошото да си лягаш в 10.30 хахахаха ебати.. аз ако до тогаз не си легна не моа отлепя в 7.. аре стой до 2 и после да видим ще станеш ли сутринта.. ебати ам сте и тъпи на сичкото отгоре ! храниш баща си пък после "тате дай кинти" ебати нахалното лапе! и ако не знаеш ти трябва поне 8 4аса сън за да си отпочинал, направи си сметките само..

antoniq111
06-17-2007, 11:41
da we hora i moq ba6ta vse me kara da si lqgam gleda toi televiziq i vika nqma li da si lqga6 i as mu vikam mi o6te ne 6to i toi vika mi nz kasno i to kolko kasno be6e 9.00 4asa :wink: male i kogato e na kef za6toto toi vinagi barza i iznerven i taka kogato e na kef mi zadava mn vaprosiiii i vse gledam da se izmakna ama ne6tooo......... #-o #-o

frosince
06-17-2007, 19:42
Абе вие не разбрахте ли,че повечето родители са живяли съвсем различен живот от нашия! Колкото и да правите опити да се наложите,след като сте все още деца за тях.. няма да се промени тва нещо,докато те сами не го осъзнаят! Така че-ПРИМИРЕНИЕ му е майката!!!