PDA

View Full Version : PRIATELI NIAMA!!!



malko mace
03-12-2007, 08:31
Boli me mnogo...Placha,do kato picha...Nay-dobrata mi priatelka-pone taka si misleh,me predade!!!Istoriata e dalga,sega niama znachenie,no edno priatelstvo,gradeno pochti 4 godini,e napalno sasipano,smazano,sega sa ostanali edinstveno jalki otlomki ot nego!Vsichki ot klasa mi,ili pone bivchia mi klas,me mraziat zaradi neia!Nechta,koito sam i spodeliala predi godini,izliazoha naiave za hora,koito ne bivache da znaiat...Vsichko beche nared do petak,daje do kato se pribirahme,tia mi kaza,che chte mi zvanne,za da mi plache i da opluva edno drugo momiche ot klasa!Pribrah se,no tia taka i ne se obadi,no tova ne mi napravi vpechatlenie,zachtoto mnogo pati e pravila taka-obechtava mi nechto,i to za dosta po-seriozni nechta,i ne go izpalniava!Kakto i da e,otskoro tia se sabira s edna mnogo locha kompania,koiato ne i vliae dobre!Tia po princip ne e otlichnichka,a sega savsem zakasa...G-jata po frenski veche i pisa 2-ta za 2 srok i godinata,s koeto si osiguri popravitelnite,no na neia izobchto ne i puka!!!Opitah se da y obiasnia kak stoiat nechtata,tazi,koiato iskache da opluva,sachto,no ne proumia kakvo se opitvam da y kaja,samo me namrazi!A.e momicheto,za koeto iskache da pogovorim,sachto e v lochata kompania-"priatelkata mi"stoi s tiah ot sutrin do vecher!Znam,che e obarkano,no...V momenta sam mnogo razstroena!!!V sabota A.mi se obadi ot GSM na J.("priatelkata mi") da me pita za edno domachno i az est. i go kazah,darja se mnogo milo i uchtivo,vaobchte,vsichko be nared!Znaeh,che sa otnovo zaedno,no A.izpolzva J.,harchi i parite i govori ot neinia telefon,vsichki go praviat i se vazpolzvat ot neia,no az otdavna sam se otkazala da i otvariam ochite po tozi vapros!Sled niakolko chasa mi zvanna edno momiche ot kompaniata pak ot GSM na J.,koeto pochti ne poznavam,edinstveno A,J i ochte niakolko duchi sa mi razkazvali za neia kakva e k*rva i t.n,obijdaha ia,no az ne vzimah nikakvo otnochenie po vaprosa!Ta tazi mi se obadi i pochna da me zaplachva,pri koeto az i zatvorih!Pomislih si,che chtom J, i e predostavila telefona si,moje bi e zamesena,no ne mojeh da poviarvam,che chte pozvoli na niakoy da mi govori taka i da me napada,kolkoto i pati da me e obijdala i predavala J.vse pak mi be nay-blizka,vinagi se e kalniala,che sam nay-dobrata i priatelka i nikoga ne bi me izmamila ili predala,spodeliala sam i tolkova mnogo nechta kakto za sebe si,taka i za drugi hora,s nadejdata,che chte si ostane mejdu nas!!!Tay che i zaplahite na D, preglatnah i pochti zabravih za tiah-po princip ne taia dalgo lochi chuvstva v sebe si!Veche chtom videh na GSM mi da se izpisva nomera naJ,zatvariah i go izkluchvah!Na drugia den zvania niakolko pati,nakraia zvanna domachiat mi telefon!Vdignah,be A.-pochna da mi krechti,obijda,zaplachva po otvratitelen i dolen nachin,koyto ne iskam da si pripomniam,pochna da mi govori nechta i tayni,koito sam spodeliala edinstveno na J,razbrah,che i e razkazala vsichko za jivota mi,obijdala me e-nikoga ne sam go ochakvala ot neia,ideche mi da se razplacha,a A,prodaljavache s napadkite si kakvo sam bila govorila za neia,kato tochno tia govoreche protiv men :shock: i vseki pat chtom kaje chechto za men,J.donosneche po telefona!!!Zatvorih i na neia,sled koeto se razplakah...Po tel.A. mi kaza,che chte se razpravim v uchilichyte,taka i stana...Ochte v dvora tia i J.izlizazoha,pri koeto A.pochna da me blaska,psuva,obijda i da zadava nelepi vaprosi,ne mi pozvoliavache da vliaza v u-chte,a J,gledache,ne praveche nichto i dori i haresvache kak placha!Biaha nastroili celia klas protiv men,s niakakvi absurdni gluposti,dori deca ot sasednia klas,koito ne poznavam,mi kazvaha,che sam gi bila obijdala i odumvala!!! :shock: Opitvam se da si pripomnia dali naistina sam govorila nechto,no kak vaobchte moga da govoria za hora,koito za parvi pat vijdam!!!
Tay kato stana mnogo dalgo,chte kaja samo kraia-horata,na koito viarvah i obichah,sega me nenavijdat,J. dori ne se sboguva s men,ne se izvini,nichtichko!!!... :smt010 Tova se sluchi edva tazi sutrin,a az veche sam premestena v novo uchilichte!!!Inache tam chtiaha da me oderat jiva,kakto schupiha rakata i prasta na edno momche ot klasa!Sega mi e hem machno za staria klas i"priateli",hem me e strah kak chte se priobchtia kam novia klas,novoto uchilichte...Dali chte me haresat i priemat,dali chte mi dopadnat...Znam,che e dalgo i obarkano,a iskam da napicha ochte tolkova mnogo,no ne iskam da si pripomniam poveche!Prodaljavam napred!!!I edin savet-ne spodeliayte nichto s nikogo,osven s roditelite si!Nay-neochakvano nechtata mogat da se obarnat i da ti zabiat noj v garba,poviarvayte,izpitala sam go!!!I sas sigurnost veche znam,che ne iskaam da vijdam nikogo ot bivchia si klas!!! :smt009 :smt010 :smt011 :smt012 :smt013 :( :( :( :cry:

Upgrade_U
03-12-2007, 09:00
съчувствам ти,но си много права приятели няма.единствените ти приятели са семеиството ти,само те ти мислят доброто.има само познати за кафе.аз имам повече приятели момчета и с тях се разбирам по-добре между момичетата има много завист и за това спорет мен неможе да има истинско приятелство.винаги едната си мисли че другата по-добра и от там идва всичко

s0m3on3
03-12-2007, 10:48
Мда според мен също е много гадно.Ще ти кажа нещо което ми каза баща ми е е много вярно. В вяка клетва,обещания винаги слагаи 45% лъжа и невярност.И още нещо което знам от личе опит( момче съм) най-доброто приятелство не е м/у момче и момче или момиче и момиче а м/у МОМЧЕ И МОМИЧЕ. Имал съм много приятели от който повечето са ме предвали за много неща.Може да се каже, че истинсите ми приятели немогат да се преброят на пръстите на 1-та ръка.

ЕДИТ: Забравих да добавя нещо, прочетох го в 1 сайт.
Човек пита дръг човек да ги наречем Г и К

Г:Ти имаш ли доверие на някои
К:Имам доверие само на у* си, от 16 години го нося на 5 сантиметра от г*за си и още не ме е нае*ал

n1ght_shadow
03-12-2007, 14:02
мале момиче... в много гадно положение си
поп много гаден начин си научила
ne spodeliayte nichto s nikogo,osven s roditelite s макар че аз и с родителите не споделям почти нищо


най-доброто приятелство не е м/у момче и момче или момиче и момиче а м/у МОМЧЕ И МОМИЧЕ.
напално подкрепям..... сичките ми познати знаят само малка част от това което сам и това което сам правил.... на едни им нямам доверие или пак на други просто предпочитам да не споделям някои раоти
и аз сам сащия... добрите приятели са броят на прусти... сички други само за лафче ау раоти ама не и да споделям инфо. за личния ми живот


за авторката : сачувствам ти и то много.... щях да ти подам ч рамо да си поплачеш ако имаш нужда...

03-12-2007, 16:28
Az sam ujasno slaboharakterna!!!Otidoh v novoto u-chte pri edna bivcha sauchenichka,koiato sachto se premesti ot klasa!Veche bivchiat mi klas znaeche,che sam se premestila,klasnata mi sachto i daje mi prepisvache ocenkite za novoto daskalo.Vsichki uchiteli ot novoto u-chte me dobaviha v spisacite si,direktorite biaha uvedomeni,che ima nova uchenichka...Az sam otlichnichka i samo ot edin pogled,hvarlen varhu belejnika mi,me prieha v u-chte!E,da,izkarah uchebnia den!No ustanovih,che v moeto staro u-chte sme dostaaa(meko kazano)po-nazad s uchebnia material,a predstoiat mnogo kontrolni i niama kak da si navaksam!Vsichki novi sauchenici biaha mnogo mili s men,no na men prez cialoto vreme mi beche machno za starite uchiteli,vaobchte vsichko,spomenite nahluha v men,ostavih se na emociite,pripomniah si ujasnata sutrin...Dori se razplakvah na niakolko pati!!!Ideche mi da se vturna kam izhoda i poveche da ne se varna!Vsichko tova da e prosto edin kochmar,ot koyto da se sabudia oblekchena!No za sajalenie ne e taka!E,kakto i da e,izkarah parvia si,i kakto se okaza za men,poslednia si ucheben den v tova uchilichte!Razplakana i razstroena,kazah na mayka si,che ne moga vse ochte da napusna u-chteto si!E,ochte sachtia den mayka mi me otpisa,triabva da potvardim rechenieto si v sriada!Mayka mi se obadi na starata mi nova klasna da ia osvedomi za rechenieto ni,a tia utre chte kaje na "lubimite mi sauchenici",che niama da se mestia!Utre niama da hodia na u-chte,za da si pochina i da se otalojat nechtata!E,mnenieto pak stana dosta dalgo,tay che chte prikluchvam!Samo chte vi pomolia da stiskate palci,za da ne se pribera obezglavena v sriada ot u-chte!

malko mace
03-12-2007, 16:30
Az sam ujasno slaboharakterna!!!Otidoh v novoto u-chte pri edna bivcha sauchenichka,koiato sachto se premesti ot klasa!Veche bivchiat mi klas znaeche,che sam se premestila,klasnata mi sachto i daje mi prepisvache ocenkite za novoto daskalo.Vsichki uchiteli ot novoto u-chte me dobaviha v spisacite si,direktorite biaha uvedomeni,che ima nova uchenichka...Az sam otlichnichka i samo ot edin pogled,hvarlen varhu belejnika mi,me prieha v u-chte!E,da,izkarah uchebnia den!No ustanovih,che v moeto staro u-chte sme dostaaa(meko kazano)po-nazad s uchebnia material,a predstoiat mnogo kontrolni i niama kak da si navaksam!Vsichki novi sauchenici biaha mnogo mili s men,no na men prez cialoto vreme mi beche machno za starite uchiteli,vaobchte vsichko,spomenite nahluha v men,ostavih se na emociite,pripomniah si ujasnata sutrin...Dori se razplakvah na niakolko pati!!!Ideche mi da se vturna kam izhoda i poveche da ne se varna!Vsichko tova da e prosto edin kochmar,ot koyto da se sabudia oblekchena!No za sajalenie ne e taka!E,kakto i da e,izkarah parvia si,i kakto se okaza za men,poslednia si ucheben den v tova uchilichte!Razplakana i razstroena,kazah na mayka si,che ne moga vse ochte da napusna u-chteto si!E,ochte sachtia den mayka mi me otpisa,triabva da potvardim rechenieto si v sriada!Mayka mi se obadi na starata mi nova klasna da ia osvedomi za rechenieto ni,a tia utre chte kaje na "lubimite mi sauchenici",che niama da se mestia!Utre niama da hodia na u-chte,za da si pochina i da se otalojat nechtata!E,mnenieto pak stana dosta dalgo,tay che chte prikluchvam!Samo chte vi pomolia da stiskate palci,za da ne se pribera obezglavena v sriada ot u-chte!
Uf,tova mnenie e moe,no pri vsichki tezi problemi sam zabravila da si vliaza v profila!

s0m3on3
03-12-2007, 16:32
Тук има нещо което немога да разбера...Целия ти клас те "мрази" а ти искаш да се върнеш при тях ..

BastardOfChrist
03-12-2007, 16:43
i nas tva kvo ni interesuva?

IdiOtKa
03-12-2007, 18:16
прочетох мнениео ти ..беше ми интересно .. това е нещо нормално предполагам че си на 14-15 години ...нормално е хората да се карат ... но чак толкова някой да те блъска ... да те обижда ...тва вече е твърде прекалено ! Но ако това ще те успокуй ...на биввата ти приятелка всичко ще и се върне тъпкано ..почти сигурна съм :smt004 :smt004 запознанствата с нови хора е мно хубаво нов клас няма лошо !

Papagal4e
03-12-2007, 18:38
направо ми се насълзиха очите като четях темата ти.Страшно много ти съчувствам! :smt010 Приятелката ти е постъпила ужасно,направо не мога да си представя как може приятелка да ти забие така ножа в гърба ! Дори не знам тя помислила ли си е на теб какво ти е..смисъл вътрешно,защото определено забелязвам колко чувствителна си ти..И на всичко отгоре сега трябва да градиш всичко на ново ! Горещо ти препоръчвам да отидеш в новото училище ,не занеш колко хубави работи те чакат там..не се връщай,защо ти е толкова негативна енергия !>?
Бъди щастлива !Стискам палци

s0m3on3
03-12-2007, 18:40
Горещо ти препоръчвам да отидеш в новото училище ,не занеш колко хубави работи те чакат там..не се връщай,защо ти е толкова негативна енергия !?
Бъди щастлива !Стискам палци

Подкрепям те