PDA

View Full Version : Излизаме от 2 седмици, а той вече рита за секс



03-12-2007, 11:33
С моето момче излизаме от съвсем скоро. Много си го харесвам и много държа на него... ама на скоро взе да ми разправя колко добър бил в леглото и как едва се сдържал да не ми скочи, защото съм била адски секси. Той е на 18, и аз също... ама проблема е там, че не съм го опознала достатъчно за нещо такова. А той само ми казва как не съм знаела какво съм изпускала. Мисля, че е с мен само заради секса. :-k После взе да ми разправя как секса нямало значение за него... и че нямало да ме насилва, ама действията му говорят друго.
Не знам какво да го правя. :-s Имам странното усещане, че ако спя с него ще ме разкара и сега само чака мига в който ще се съглася да легна с него. :-s

malka_sladuranka
03-12-2007, 11:35
:smt017 Може пък верно да си много секси и да не може да ти устои. Иска да изконсумирате връзката си, в което няма нищо ненормално.

shadow4e
03-12-2007, 11:40
Сори, ама ние не можем да ти помогнем и да ти кажем какво иска той от теб. Това ти ще трябва да го разбереш, дано да не се окаже, че е само заради сексас теб. Успех :wink:

03-12-2007, 12:26
abeee kvo 6e 4aka6 podhodq6tiq? ima da si 4aka6 cqla ve4nost.....
budi s nego ako go iska6; ako li ne 6te se durpa6 i 6te se dvuumi6-zna4i ne go iska6.napravi tova,koeto surceto ti podskazva-to nikoga ne luje. dori i da zvu4i trivialno-si e taka!

mimi_pink
03-12-2007, 12:30
Еми накарай го да почака още малко за да можеш да си изградиш мнение защо е с теб! :wink:

`Death`Whore`
03-12-2007, 12:32
Напълно нормално е. Ако иска да те зарязва, може да чака и година и през това време да си излиза и с други. А ако има чувства, можете да правите секс на 1-вата среща и това дори да повлияе добре на връзката. А относно опознаването - и за 10 години няма да го опознаеш истински. Другото си личи още в началото.

Snoopy_
03-12-2007, 13:27
Хаха ибахти цървула!!! Веднага да се отърви от тоя иначе много ще те боли глава. Ахаахаха разправя колко бил добър... Тея дет разправят нали знаеш.....

mnogomili4kata-sf
03-12-2007, 13:41
Хаха ибахти цървула!!! Веднага да се отърви от тоя иначе много ще те боли глава. Ахаахаха разправя колко бил добър... Тея дет разправят нали знаеш.....

Абе не точно...някои истината говорят,ма са малко :lol:

Glezanka
03-12-2007, 14:31
Spored men e normalno!Puk i na teb ne ti li e po-hubawo kato se chuwstwash jelana i sexy :P A i koi znae otkoga ne e prawilo sex momcheto,shtom preritwa taka :P

03-12-2007, 18:04
С моето момче излизаме от съвсем скоро. Много си го харесвам и много държа на него... ама на скоро взе да ми разправя колко добър бил в леглото и как едва се сдържал да не ми скочи, защото съм била адски секси. Той е на 18, и аз също... ама проблема е там, че не съм го опознала достатъчно за нещо такова. А той само ми казва как не съм знаела какво съм изпускала. Мисля, че е с мен само заради секса. :-k После взе да ми разправя как секса нямало значение за него... и че нямало да ме насилва, ама действията му говорят друго.
Не знам какво да го правя. :-s Имам странното усещане, че ако спя с него ще ме разкара и сега само чака мига в който ще се съглася да легна с него. :-s
Ти ако си ми гадже още на 3-тия ден ще изгориш... ти кво очакваш да ти се моли 3 години да спите... мане... моля те... осъзнай се ...

ThePainIsReaL
03-12-2007, 18:07
Ако съм момче на 18 и аз бих се натискала на гаджето да спиме ... :roll: Кво лошо има ?

koalka
03-12-2007, 18:13
Ами не прави секс тогава веднага с него, ако искаш да се увериш, че не заради това да е с теб, но може много да те харесва и така да говори.

sharkybul
03-12-2007, 18:21
И?
тамън знаеш,че не е гей....
пък ако ти не му пуснеш....друга ще го напрами :|