PDA

View Full Version : Приятелят му не ме харесва



03-12-2007, 12:10
Уффф... най-добрия приятел на гаджето ми не ме харесва. Само седи и приказва глупости за мен. Говори вулгаризми и какво ли не докато съм в негово присъствие. Даже разбрах, че бил настройвал и гаджето ми против мен. Поговорих си с него и го попитах какъв му е проблема и защо толкова ме мрази. А той каза, че просто не можел да ме трае и не искал да съм покрай най-добрия му приятел.
Говорих и с гаджето си. Помолих го, повече да не се виждаме тримата защото има вероятност аз да си тръгна, тъй като не мога да търпя това унижение. Приятеля ми се опита да ме убеди, че всичко е наред - но аз му казах, че не е. Не мога да понеса това, че приятеля му не ме харесва - за това или да си излиза само с него, но без мен или изобщо да не излизаме. За сега не ми говори, ама нека... аз няма да ставам изтривалка за обувки на нечие ниско самочувствие.

cherinka
03-12-2007, 13:42
Като не разбира от дума приятеля му, еб* му м*йката. Или просто и ти се дръж така с него..

malkoto^f
03-12-2007, 14:18
v kraina smetka kfo ti puka? na tapotiqta s malchanie se otgovarq .. i ne razbiram zashto tvoq priqtel ne mu napravi zabelejka,za tova che te obijda :-k i ako moje ne izlizai s negoviq priqtel ostavai go da patuva,a ti se lofkai s tvoq priqtel :smt008

~ShaDoW~
03-12-2007, 15:29
ami ako priqtelqt ti darji na teb 6te te razbere,nai malkoto koeto fr na tvoq fr trqbva da te uvajawa pone malko...wse pak... abe kat e takav neandertalec i tvoq priqtel ne osaznawa bii im duzpata i pokaji 4e si nad tqh \:D/

white_chik
03-12-2007, 16:23
Абсолютно съм съгласна с теб.Не е нужно да казваш на гаджето си да избира между вас двамата,а само,че не искаш да излизаш с неговия приятел и че не ти е приятно някой да те храни в лицето.Ебати,коти вижда,че и на двамата не ви е удобно що излизате тримата ](*,)

koalka
03-12-2007, 17:47
Не знам как би могла да се справиш с това положение, но най-важното е да не може да настрои приятеля ти против теб.А и не знам той как го търпи да говори против теб и да те обижда?

mechtaq_za_teb
03-12-2007, 18:12
Zna4i izlizate trimata i toi po4va da te obijda pred priqtelq ti ?!Ujas...i kak taka tvoq priqtel ne pravi nishto po vaprosa.Neznam no tova e mnogo gadna situaciq.Mi govori po-seriozno s priqtelq ti i namerete nqkakvo reshenie.Toi kakav e 4e da si pozvolqva da te unijava?!

jus7_a_boy
03-12-2007, 18:18
=D> =D> =D> Евала за думите! Ти все пак ходиш с гаджето ти а не с приятелите му! Затова много правилно си го помолила да излизате само двамата щом нямате общ език с другия пич, вече тук ще видиш колко държи на теб и колко си заслужава твоя пич...

divo_kotence
03-12-2007, 18:28
не му обръщай внимание...ша говори и ша му омръзне накрая...но само внимавай да не настрои приятеля ти срещу теб...или тряа да спечелиш приятеля му да не те обижда...да гледа на теб с уважение а не така да постъпва...

Valar
03-12-2007, 18:33
Кой 3-ти клас сте!?

f1s714e70
03-12-2007, 18:36
xaxa 4e kvo te interesyva?aide dan te ebe i ti 6te go ubijda6 i tolkova :)

deidiy
03-12-2007, 18:40
Кой 3-ти клас сте!?
хахах сигурно :smt005
абе момиче ти неизлизаш с приятеля му такаче ако гаджето ти държеше на теб е трябвало да се разбере с "най-добрия си приятел" защото незнам как го оставя да говори лошо :smt011
иначе ти добре си направила аз щях да направя същото :-D

vvs_go
03-12-2007, 19:39
Уффф... най-добрия приятел на гаджето ми не ме харесва. Само седи и приказва глупости за мен. Говори вулгаризми и какво ли не докато съм в негово присъствие. Даже разбрах, че бил настройвал и гаджето ми против мен. Поговорих си с него и го попитах какъв му е проблема и защо толкова ме мрази. А той каза, че просто не можел да ме трае и не искал да съм покрай най-добрия му приятел.
Говорих и с гаджето си. Помолих го, повече да не се виждаме тримата защото има вероятност аз да си тръгна, тъй като не мога да търпя това унижение. Приятеля ми се опита да ме убеди, че всичко е наред - но аз му казах, че не е. Не мога да понеса това, че приятеля му не ме харесва - за това или да си излиза само с него, но без мен или изобщо да не излизаме. За сега не ми говори, ама нека... аз няма да ставам изтривалка за обувки на нечие ниско самочувствие.поредното 13-годи6но куpве тръгнало с 19-25-36 годи6ен батку

nasty_f
03-12-2007, 19:48
Еми...какво да ти кажа,аз бих препсувала хубаво най-добрия му приятел и да ги заеба двамата.Ако гаджето ти те харесва достатъчно,ще осъзнае,че не трябва дори самият той не трябва да излиза с него.Помисли добре-сега може да не се връзва на думите му,но след време ще почне да му вярва и ще си имаш излишни проблеми.Заеби ги и 2-мата,нека си излизат заедно,ако искат и педерасти да станат...абе,то всъщност най-добрия му приятел можа найстина да е педераст :roll: :-D

iiirish
03-12-2007, 19:48
"аз няма да ставам изтривалка на нечие ниско самочувствие" е браво! =D> това беше изречение!

по темата: съгласна съм, че трябва да спрете да се виждате тримата. и как така приятеля ти се е опитал да ти обясни, че всичко е наред?! та той не вижда ли как се отнася оня със теб?! обясни му отново ситуацията, защото има вероятност приятеля ти да си е помилил, че го поставяш да избира между теб и неговия приятел! накарай го да разбере, че това не е така, а че единствено искаш да е максимално далеч от теб, защото не понасяш подобни унижения! надявам се да те разбере!

carevi4noto_momi4e
03-12-2007, 19:51
kakto se durjat s teb taka i ti se druj s tqh nedei da stava6 za unijenie....6tom si opitala s dobro i ne e stanalo,s lo6o ve4e nema kak da ne stane :-D