PDA

View Full Version : Вреди ли ви гледането на новини?



03-12-2007, 13:20
Аз лично предпочитам в Интернет да чета само новини, които ме интересуват. Общите новинарски емисии ме побъркват и ми късат нервите. Като дете не гледах новини и бях щастлив, после от 13 години не знам какво ми стана - знаех всичко какво става, но вече не искам и пак се откъсвам от гледането на новини. Не ме интересува нито пък трябва да знам чуждите проблеми. А вие?

moncho
03-12-2007, 13:32
Не ме интересува нито пък трябва да знам чуждите проблеми. А вие?
И ко да се затвориш и изолираш от света като пълен егоист и идиот
Аз не виждам нищо лошо да си информиран какво става по света и в България

03-12-2007, 13:59
Не ме интересува нито пък трябва да знам чуждите проблеми. А вие?
И ко да се затвориш и изолираш от света като пълен егоист и идиот
Аз не виждам нищо лошо да си информиран какво става по света и в България

И аз съм на твоето мнение :)

RoyTheReaper
03-12-2007, 14:10
Аз предпочитам да гледам новини, защото иначе ме мързи да търся и да чета. Но сега съм принуден да се ровя в разни сайтове, защото тук нямам телевизор.

Иначе държа да съм информиран, особено какво става в световен мащаб.

ShannonLarkin
03-12-2007, 14:11
то вече по новините вече само глупости дават...по-важните неща не ги дават...иначе да обичам да гледам новини...стига да е нещо смислено :smt012

Swinkenhoffer
03-12-2007, 14:56
новините са нагласени, сигурна съм, но въпреки това гледам... понякога има и нещо интересно.

BornFromPain
03-12-2007, 15:21
Новини съкс!
Ама няма да зачепвам повече по въпроса защото последния път като се опитвах да убедя наште, че новините са само средство за манипулация, стана ебати спора и не си говорихме 2 дена.
Та.. просто новини съкс!

03-12-2007, 17:00
Оф, не знам, явно нямам необходимият умствен потенциал за новините.

koalka
03-12-2007, 18:57
И аз хич не харесвам да гледам за политика и т.н.

03-12-2007, 19:34
Само не мога да разбера как може толкова много хора да не чувстват нищо при споменаването на новини за убийства? Как така ще чуеш новините, и после чистосъвестно ще си легнеш, и на сутринта все едно не е било? Аз не мога така, мен ме дразнят, боли ме, че толкова много хора умират но аз не мога нищо да направя. Освен това новините са главно с негативна насоченост и съдържание. Толкова ли няма хубави неща в този свят? Край, преди малко гледах емисия новини и ме заболя главата. Няма повече да ги гледам. Всеки има право на избор. Ако НЕгледането на новините ми носи по-малко принтеснения на главата, защо да не го правя?