PDA

View Full Version : Ne moga veche taka .. zapochva da me nervi ...



FiRe_LaDy
03-12-2007, 13:57
Hodq s priqtelq mi ot pochti dva meseca i useshtam,che neshtata neshto ne vyrvqt.Ne e kakto v nachaloto.Izlizame vse po rqdko zaedno.Pochti ne si govorim,a nai - mnogo da razmenim dve dumi .. sled koito sledva nqkoi typa fizionomiq ili se iznervqm.Kogato mu govorq seriozno,toi mi se smee nasreshta i izobshto ne useshta,che sym seriozna.Predi tova tolkova ne mi praveshe vpechetlenie,no sled edna sluchka v uchilishte veche ne moga da izdyrjam chak.Bqh mu se razsyrdila mnogo,a toi dori ne se useti i pak kato me videshe mi se smeeshe.Toi ne e nqkoi grozen,typ i smotan.Mnogo si me kefi,ama nqkoi pyt e kato bebe,ujasno mnogo se ligavi,a tova e ujasno.Postoqnno mu kazvam,che se ligavi ili nqkoi moi priqtelki kato mu kajat,toi samo sa izsmiva i kazva ` az li be? ` i sled dve sekundi se pravi,che nishto ne mu e kazano.Kakvo da pravq veche?Ot duma qvno ne razbira i nishto ne priema na seriozno kato mu govorq. ](*,) A i veche ne mi obryshta tolkova vnimanie.Vikam go da izleze s men i kompaniqta,a toi mi kazva ` ami nqma da izlziam,zashtoto shte spq ` ili neshto ot sorta.V chata pochti ne mi pishi,a samo s drugite.Shte otkacha.Mrazq da se chuvstvam taka .... Kakvo da pravq ? :smt100

dfdds
03-12-2007, 14:13
Toi ne e nqkoi grozen,typ i smotan.

Qvno e pone 2 ot 3te.[/quote]

#YoU MuSt DiE#
03-12-2007, 14:34
Аммм имам въпрос....какво още правиш с него?!?кажи му че искаш да скъсате просто рй така да видидм дали ще му е смешно тогава... :smt012

03-12-2007, 15:23
[17:27:37] KOLIO каза: tva macka po pra6ma vazbugda]

queen_of_love
03-12-2007, 15:45
Аммм имам въпрос....какво още правиш с него?!?кажи му че искаш да скъсате просто рй така да видидм дали ще му е смешно тогава... :smt012

на същото мнение съм.казваш му искам да късаме и ако пак ти се изсмее просто го зарежи

Buttk0
03-12-2007, 15:47
Дръж се и ти с него така както той се държи с теб ... и ако поне малко му пука за теб ще вземе адекватно решение на проблема ...

Need_A_Girl
03-12-2007, 16:52
Според мене чувствата му към теб са изстинали :wink: Зарязвай го, докато е време :!:

nasty_f
03-12-2007, 17:08
Toi ne e nqkoi grozen,typ i smotan.

Qvno e pone 2 ot 3te.[/quote]
Това и още нещо също искам да напиша.Според мен малко може да си е изгубил чувствата щом се държи така...Ако те харесваше щеше да иска да излезне с теб и щеше да пропусне 1 слетобед и да ти отдели малко време...

cherinka
03-12-2007, 17:25
Никой от вас, до сега, не даде свястен съвет на момичето. Това, че е лигав.. явно просто не е успял, все още, да израсте умствено иму трябва някой, който да го дърпа на горе. Явно ти си тази, с повечето акъл от него и ако ти се занимава... опитай се да му помогнеш да стане човек от него. Единственото, което трябва да направиш, е да го накараш да осъзнае, че е с пълно закръглено държание на малко дете. От там насетне той трябва да разбере, че му се оддава голям шанс за промяна на самия с него, докато е с теб. Бъди малко по-сурова с него. Прави се на дръпната, опитай се да му наложи някакви норми на поведение, опитай се да го командваш, но същевременно покажи, че зачиташ и неговото мнение. Ако всичко това не помогне, и на теб не ти се занимава.. чак тогава го зарежи и си намери някой, който отговаря на стандартите ти.

nencuHka
03-12-2007, 17:28
Еми по добре го оставяй докато е време...докато не си се увлякла все още :roll:

koalka
03-12-2007, 17:44
Еми, аз не мога да разбера защо пускаш тема?Изхода е ясен, не можеш да го търпиш, значи се разделяш с него.Това е.

FiRe_LaDy
03-12-2007, 17:46
Blagodarq na vsichki ... nai - veche na cherinka.

IdiOtKa
03-12-2007, 17:46
Toi ne e nqkoi grozen,typ i smotan.

Qvno e pone 2 ot 3te.[/quote]
залагам на тъп и смотан !