PDA

View Full Version : GOLQM PROBLEM,Molq za mneniq



Nadiiii
03-12-2007, 13:58
Macki molq vsqka,koqto moje da mi dade savet,4e veche kakto kazvam sum polovin murtvec.Posledniq mi cikal beshe na 23...na 28 pravihme sex s gajeto mi malko bez prezervativ,no az bqh mnogo suha i sprqhme.Sled tova na 10 si beshe s prezervativ i toi svurshi navan.Na 14 polu4ih kafqvo techenie,koeto traeshe do 20.Na 20 bqh na doktor i toi mi kaza che te4enieto e predmensturialno ot hormonite i da chakam da mi doide.Pregleda me na ehograf i kaza che qi4nicite sa nared.Vupreki vsichko na 14 napravih test-beshe otricatelen.Chakah cikala si okolo 24,no gurdite me zabolqha na 20(po princip me bolqt 10 dena predi tova) i ne mi doide.Gurdite sprqha da me bolqt a po vreme na zakasnenieto 7 dena sled nego napravih oshte edin test pak otricatelen i posle sled 2 dena oshte 1 pak otricatelen.Mejdo drugoto gurdite mi minaha i vchera s poslednite si pari bqh na doktor v moq grad i toi mi kaza che vijdal nqkakvo petno purvo(beshe mnogo smotan a go vodqt za nai-dobriq).Nakraq kaza citam vi..ne vijdam bremennost,no tova neznachi che nqma bremennost"dnes napravih oshte 1 clear test i mi se poqvi 1 qsna cherta,ne zabelejih druga...moje bi sled 10 min kato si poigrah i otvorih celiq test 2 cherta beshe mnogo leko zabelejima.Mejdo drygoto ot 3-4 dena mi se vie svqt i leko mi se gadi,no moje i da e ot pritesnenie...spored vas dali sum bremenna ?

03-12-2007, 14:01
da dobavq kafqvoto mi techenie koeto pochna na 14 prez nqkoi dni imashe i kato grutki vutre v nego..a sega gurdite sa mi leko poditi...mnogo sum se shashnala znam che vsqko momiche se plashi ot tova che moje da e bremenno..molq vi da mi sachustvate i da mi napishete mnenieto si... :(((

malka_sladuranka
03-12-2007, 14:08
Според мен не си бременна и си смени лекаря. Отиди при някой друг, който ще може да ти каже има ли бременност или не.

mimi_pink
03-12-2007, 14:12
И според мен не си бременна и от страховете само си втълпяваш!Но иди и при друг специалист!

SINDEL
03-12-2007, 14:16
Aз също мисля, 4е не си бременна, ами просто толкова много си се стреснала и затова така ти закъснява. Не го мисли пове4е и ще ти дойде

03-12-2007, 14:18
i az mislq 4e nqma povod za pritesneniq.no naistina za da bade6 o6te po digurna i spokoina otidi pri drug lekar koito da ti kaje za kvo stava vapros .

03-12-2007, 14:19
i az mislq 4e nqma povod za pritesneniq.no naistina za da bade6 o6te po digurna i spokoina otidi pri drug lekar koito da ti kaje za kvo stava vapros .

03-12-2007, 14:19
jiveq v malak grad i nqma kade da otida.Vodq polov jivot ot 1 godina i vsichkite sum gi smenila...i sa edin dol drenki..edna izkara moqta priqtelka bremenna a na neq i doide sled 2 dena strashno q pritesni...neznam dori koga da go chakam..dali na 14 sq poneje togava mi beshe kafqvoto techenie,no sum qko shashnata :( sure check pravih i clear test ne e edna belq tuk daje nqma drygi testove samo teq dvata se predlagat po aptekite :( Poneje nqma kade da ida i razchitam mnogo na vas :(

Glezanka
03-12-2007, 14:26
Hmm imah podoben problem,i hodin na ginekolog i mi kazaha che,towa ne idwane na cikula ili ne spiraneto mu se dulji na strest,organizma ne bil gotow za neshto i po tozi nachin se predpazwa,abe edin wid zashtitna reakciq.Dobre shte e da si smenish ginekologa,dori i da otidesh w dr grad,sled kato twoq e tolkowa maluk.Moje bi ne si bremenna,a imash problemi s hormonite.

03-12-2007, 14:35
ami na men ginekologa na koito bqh mi v blagoevgrad poneje sum ot ujna bulgariq mi kaza che kafqvoto techenie se dulji na hormonalen probem..i seriozno vi kazam sega sum mnogo shashnata daje nemoga da spq normalno..zatova imenno molih za vashiq suvet a ako na nqkoi mu se e sluchvalo oshte po-dobre...prosto mislq postoqnno za tova i e poburkvashto :(

GossipGirl89
03-12-2007, 15:16
Не си бременна и според мен. Най-добре се успокой. Ти си се притеснила много и затова ти закъснява така. Опитай да се успокоиш и да не мислиш за това. Предполагам, че не е много лесно, но колкото повече го мислиш, толкова повече се притесняваш и стресираш.

AzureDiamond
03-12-2007, 17:39
Според мен не си бременна а само от паника си втулпяваш малко :D споко мацо

ДОКТОРА
03-12-2007, 17:47
ВЪОБЩЕ НЕ ГИ СЛУШАЙ ТЕЗИ С ПО ГОРНИТЕ МНЕИЯ :!: АЗ ПЪК ТИ КАЗВАМ ЧЕ СИ БРЕМЕННА НА 101%.ЩЕ СЕ УБЕДИШ САМА СКОРО В ДУМИТЕ МИ :!:

koalka
03-12-2007, 18:02
ДОКТОРА, само не знам как и с каква точност го установи? :lol:

*SeXyTo*
03-12-2007, 19:42
Аз също мисля,че не си бременна!!Просто твърде много си се притеснила..и ти е дошло в повчеко..успокойсе ипредполагам ще ти дойде!! :) За лекаря..добре е да се посъветваш с друг генеколог..ако трябва и в друг град да е..!!

П.С.Брейййй...ти мноу голем лекар се изкара бе ДОКТОРЕ!!Къде па видя,че е бременна кво тест ли и прави?Е и през монитора..бе само по постовете и разбра,че е бременна.. :smt005

03-13-2007, 06:03
И според мен не си бременна, кафявото течение може да се дължи на кисти, а от тях става точно така не ти идва ами е някакво такова кафяво течение. Но понеже лекаря ти е смотан и не може да разбере какво ти е. Иди в частна клиника ако има такава в твоя град а ако не иди в друг град в такава. Той на вътрешен или на външен те гледа. Сама виждаш че тоя лекар е некъдърен, за това иди задължително в часта клиника да те видят, защото ако са кисти трябва да ги лекуваш.

frosince
03-13-2007, 06:50
iskam da ti dam edin savet ako iska6 me poslu6ai ako iska6 nedei... na men sa6to mi zakasnqva taka i nqkoi put e kafqvo kakto kaza ti .. v takav slu4ai az po4vam da piq vsqka sutrin vaniliq slagam q v edna supena lajica s voda i na gladno q izpivam.. taka okolo 10 dni.. ot siguren 4ovek sam go 4ula tova ne6to i nasitina pomaga znaqt go vsi4kite mi priqtelki i na tqh sa6to pomaga .. efkta e takav: ako ima6 plod vaniliqta ne pozvolqva da se razviva i .. kato ti doide toi si izliza.. nqma ni6to da ti stane dori i da ne vqrva6 prosto probvai.. i ni6to da ti nqma vaniliqta nqma da ti navredi po nqkaf na4in taka 4e ... nqma stra6no :)

literbebe
03-13-2007, 07:25
А ванилията е на пакет4ета такава нали,защото и аз малко имам същия проблем ](*,)

frosince
03-13-2007, 07:32
daaa ot tiq mani4kite vaniliiki :)

literbebe
03-13-2007, 07:50
Мерси страшно много и успех на мацката с проблема дано се оправиме :)

frosince
03-13-2007, 08:00
emi predpolagam 4e 6e podeistva 6toto do sq na si4ki deto sam go kazala tva na vsi4ki e podeistvalo.. uspeh dano da se opraite da :) i ako podeistva 6e vi pomolq da mi kajete :)

03-14-2007, 11:36
macki mi na men kafqvoto techenie mi e beshe ot hormonalen disbalans az hodih na chasta klinika ama qvno sum zabravila da go spomena..doktora kaza che imam problemche s hormonite i mi izpisa dufaston kato kaza che she mi doide na vreme,no men ne mi idva i sum shash.... :(

^KaSiDi^
03-14-2007, 11:55
macki mi na men kafqvoto techenie mi e beshe ot hormonalen disbalans az hodih na chasta klinika ama qvno sum zabravila da go spomena..doktora kaza che imam problemche s hormonite i mi izpisa dufaston kato kaza che she mi doide na vreme,no men ne mi idva i sum shash.... :(

btw verno tr da ti idva navreme,shtom piesh dufaston! to nali se pie po 10 dena sled cikyla,10 dena se pie i na okolo 5 sled svyrshvaneto mu ti idva...pri men pone e taka,shtot i az go piq i btw ne mi zakysnqva...(samo da kaja,che predi ne mi e idvalo redovno),a sq si mi e dubre :)
otnosno dali si bremenna,ne vqrvam,prosto nai malkoto si napravila 3 4 testa,ot koito vsichki otricatelni i na toq posledniq sig 15 chertichki sa ti sa se privideli...a pak kat slusham za vashte genekolozi,ami aide i az da otvorq edin kabinet i davai,slagam edna tabela,chstna klinika dolu pred vratata"g-ja Danailova-akushero-genekolog" i davai :lol: to taka ako stavaha hubavite raboti...smeni si lekarq ili sig sledvashtiq pyt kat idesh,shti kaje,che chakash bliznaci =P~

03-14-2007, 12:00
macka ne sum go pila az dufastona...lekarq mi kaza kato mi doide i sq go chakam da mi doide i go pochvam...samo dano mi doide.Teb po kakva prichina sa ti go izpisali ?

03-14-2007, 14:12
Ne se pritesnqvai, mila, spored men ne si bremenna. Nz tozi test Clear lenti4ka li behse,ili takyv s otvor,kato SHure Check. Shtoto ne razbrah tova koeto kaza "otvorih celiq test". Ako e bil na lenti4ka i edin vid si go razkysala, veroqtno prosto 4eratat e bila bleda,zashtoto ne e bila ocvetena,demek ne si bremenna. A i ako e bilo po-kysno ot 10 min, veroqtno rezulatyt e greshen, to taka si i pishe po testovete. A ot li4en opit moga da ti kaja- gadi ti se ot pritesnenie,izpitvala sym go-tova e koshmar! Uspokoi se, ako imash vyzmojnost kupi oshte edin tes-prepo4yrvam ti test za ranna diagnostika-s dvoino testvane e kazva se Presto. Struva okolo 4.50 lv.Napravi si i dvata rano sutrin s pyrvata urina. Kato vidish otricatelen rezultat, shte se uspokoish!Jelaq ti mn kysmet,s pokoistvie i skoro vs da se orpavi :) I znai: samo vnushenieto e nai-gloqmata bolest! S teb sym :)

03-16-2007, 08:15
4uvala sum za presto...nqma go tuk po aptekite ima samo sure check i clear test :( koi ot dvata vi gleda po nadejden ?

Candyy
03-16-2007, 08:23
iskam da ti dam edin savet ako iska6 me poslu6ai ako iska6 nedei... na men sa6to mi zakasnqva taka i nqkoi put e kafqvo kakto kaza ti .. v takav slu4ai az po4vam da piq vsqka sutrin vaniliq slagam q v edna supena lajica s voda i na gladno q izpivam.. taka okolo 10 dni.. ot siguren 4ovek sam go 4ula tova ne6to i nasitina pomaga znaqt go vsi4kite mi priqtelki i na tqh sa6to pomaga .. efkta e takav: ako ima6 plod vaniliqta ne pozvolqva da se razviva i .. kato ti doide toi si izliza.. nqma ni6to da ti stane dori i da ne vqrva6 prosto probvai.. i ni6to da ti nqma vaniliqta nqma da ti navredi po nqkaf na4in taka 4e ... nqma stra6no :)Tva razbudi liubopitstvoto mi i po kakav nachin vaniliqta deistva na ploda che ne moje da se razviva ?? :-D

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 09:02
:| виж много сам малка за да ти давам кой знай какъв съвет не разбирам много от тези неща но ще се пробвам...виж направила си 3,4 да не и пове4е тестове за БРЕМЕНОСТ И ТЕ СА ОТРИЦАТЕЛНИ...лекарят ти вярно е смотан...наглеждай се пак тези дни...споделяй ни и по опитните да ти пишат какво мислят...вярно си много стресирана и може би затова ти е закъснял спокойно без паника...и ако той не е свършил в теб зна4и имааа много минимална възможнст да си забременяла..но друг път внимавай много ако не искаш д апреживееш подобен ужас отново :!:

darkdevil
03-16-2007, 09:29
здравеите такъв проблем имах с бившата си приятелка и тя не беше бремена беше се отчаяла точно като теб и я заведох на гинеколог и се оказа че и закъснява заради липса на витамини.

03-16-2007, 15:02
xAx i da pita6 i da ne pita6 CaNdY_girl{P} nemoga da ti kaja 6oto ne sam pitala vajnoto e 4e deistva pri mnogo hora .. na vsi4ki na koito sam kazala i sa probvali deistva ...