PDA

View Full Version : За всички които съдят останалите!



Fucking_Bitch
03-12-2007, 17:36
Наистина съжалявам,че правя цяла тема за това...обаче това е прекалено!Защо просто не спрете!Тези които са избрали,които са нямали избор или по някакъв начин са попаднали в чужбина,не съдете тези които не исакт да заминават!!И тези,които са тук в Бг защо съдите,останалите?Замислет е се малко!Всеки има право на избор и никой не знае за обстоятелствата при които са попаднали там!В предните 3 теми четох,четох коментари и крайности!Еми наистина не разбирам!Това,че са заминали В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не означава,че не обичат РОДИНАТА СИ!И това,че някой от "малки" твърдят,че няма да заминават,защо ги опровергавате,те просто тъка мислят сега!Пфуу ако не друго поне ми олекна..Ако темата ви се вижда излишна LOCK. [-X #-o 8-[ 8-[

Erica
08-18-2007, 10:26
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

#Gravity Of Love#
08-18-2007, 12:12
Темата е излишна, можеше да го напишеш всичко това в др тема, а не да отваряш нова :wink:

Navixo
08-18-2007, 15:06
Аз не съм съдил тези които искат да останат в БГ, дори казвах че стискам палци за тях и се надявам да успеят в България в друга тема.

morenita
08-18-2007, 22:03
Az kato chovek koito jivee v chuvbina si priznavam che ponqkoga se sramuvam da kaja che sum bulgarka po prostata prichina che tuk ima mnogo takiva deto sa suzdali kofti imidj na durjavata ni. Darjavata kato takava se opitvam da ne q mrazq no chestno kazano ne q obicham mnogo makar ot vreme na vreme da me hvashta nostalgiqta i da me durpa nazad. Ne govorqkonkretno za sebesi no pomislete shto za darjava e tazi koqto e sazdala takiva usloviq za jivot na horata si che tolkova mnogo ot tqh da sa prinudeni da tursqt shtastie drugade. Nikogo ne sudq prosto me e qd che ne sme losh narod a sme postaveni v takva kofti situaciq. Ne sudq tezi koito izbiratda si ostanatv BG i v sushtoto vreme sachuvstvam na onezi koito iskat da izlqzat vchujbina, no nqmat shansa. Mechtaq za denq v koito Bulgariq shte se opravi i bulgarite posveta shte zapochnat da se vrushtat v rodinata si makar da se samnqvam az nqkoga da se vurna tam kolkoto i hubavo da stane. Tova e...obichaite se