PDA

View Full Version : Гей



Аз съм Гей
03-12-2007, 17:56
Отскоро осъзнах че съм гей,мислите ли че не е нормално?Аз съм на 17 години и изпитвам влечение към мъже.Някак си жените не ме възбуждат :?

malka_sladuranka
03-12-2007, 17:58
Ама активен или пасивен?

MaHeKeH
03-12-2007, 17:59
Пич фани си курва ти духа... неказвай че си гей.. бисексуален мога да те приема ама гей не ! [-X и кво точно ти е влечението че ми е много интересно .... гей бил.. нали знаеш
Гей състояние на душата, педал състояние на гъза! да не обърка двата щата ...

Schnitzer
03-12-2007, 17:59
Еми бате,то за теб е нормално,ама по принцип не е :roll: :roll:

Аз съм Гей
03-12-2007, 17:59
Ама активен или пасивен?
Активен съм,имам и приятел който също е на 17 :wink:

Langedok
03-12-2007, 17:59
Дай определение за "НОРМАЛНО" ?
Всичко е наред, пич, стига да си щастлив - не плащаме данък "Обществено мнение", така че глей си кефа, обичай, прави секс и :smt018 за тия със средновковните разбирания

03-12-2007, 18:01
Отскоро осъзнах че съм гей,мислите ли че не е нормално?Аз съм на 17 години и изпитвам влечение към мъже.Някак си жените не ме възбуждат :?

Ами не е нормално но като испитваш влечение към мъж ние какво да направим но може да грешиш фани си няквка ласкава кака пак да видим дали няма да се възбудиш

Langedok
03-12-2007, 18:03
Ама активен или пасивен?
ама много ги разбираш ти гей отношенията, а?! :smt016

03-12-2007, 18:03
Отскоро осъзнах че съм гей,мислите ли че не е нормално?Аз съм на 17 години и изпитвам влечение към мъже.Някак си жените не ме възбуждат :?

Ами не е нормално но като испитваш влечение към мъж ние какво да направим но може да грешиш фани си няквка ласкава кака пак да видим дали няма да се възбудиш
Аз съм имал сериозна мацка с която ходихме около една година,но беше повече според мен заради приятелството и секса но не изпитвам някакви чувства към жени :? Затова питам все пак какво смятате и бихте ли приели един гей за нормален тийн?

nata6ka
03-12-2007, 18:04
Дай определение за "НОРМАЛНО" ?
Всичко е наред, пич, стига да си щастлив - не плащаме данък "Обществено мнение", така че глей си кефа, обичай, прави секс и :smt018 за тия със средновковните разбирания

i az taka mislq :)

malka_sladuranka
03-12-2007, 18:06
Ама активен или пасивен?
Активен съм,имам и приятел който също е на 17 :wink: Това не е толкова страшно. :mrgreen:

n1ght_shadow
03-12-2007, 18:06
kat si gey bace gledai another gay movie zemi da nau4i6 ne6to :-D :mrgreen:

koalka
03-12-2007, 18:07
Какво очакваш...поздравления?

Glezanka
03-12-2007, 18:13
Admiracii ...
Geyowete sa dushweno bolni hora za men,ima nqkakwa greshka w psihikata im.Dwata pola sa syzdadeni za da se priwlichat,nemoga da si predstawq kakwo bi te priwlqklo w edin muj,kakwo bi ti naprawilo wpechatlenie,kakwo koeto ti nqmash ... Na 17 si,osuznai se ot rano i si budi muj,ne stawai p*tka!

RoyTheReaper
03-12-2007, 18:25
Единственото нормално привличане е между мъж и жена. Всяко друго поведение е отклонение от нормата. Такава ни е природата: мъжът и жената се харесват, съешават се и продължават рода. Това продължаване няма как да стане между гейове. Така ги виждам аз нещата. Педерастията си е отклонение както и да го погледнем. НО... не е неморално, гейовете не пречат на никого. Затова аз не съдя гейовете и никой няма право да ги съди.

Но не всички мислят като мен. Обществото ни все още не може да толерира такова поведение, затова ако останеш гей ще ти е много трудно. Затова трябва да опиташ нещо, за да се "оправиш". Усилие на волята, посещение на психолог... каквото и да е.

Valar
03-12-2007, 18:37
Земете си основете партия и ако влезнете в Парламента(където междо другото да лапаш пишки е бизнес)аз отива в Магадан и ставам Руски поданник.Единствено хубавите ни моми ще ми липсват ....
но те пък са твърде лоши към мен,тъи че не е болка за умиране.

03-12-2007, 18:39
Ама активен или пасивен?
Активен съм,имам и приятел който също е на 17 :wink:

А бе пи4 закво изоб6то ни пита6 6том си се праска6 с тоя пи4. Кво ни пита6 дали е нормално праскай си се там и не ни занимавай. Са ти кво исиак6 да те откажеме ли а

olive_oil
03-12-2007, 18:41
ццц и кво толкова.

dimitrios
03-12-2007, 18:48
Да бе как кво толкова. I hate homosexual gyues.Ignore them!!!

deidiy
03-12-2007, 18:51
еми ние какво да направиме явно така си решил щом харесваш мъже и имаш приятел и се обичате се радвам за вас всичко е нормално поради това че няма обяснение на това какво е ненормално :wink: обичайте се

Langedok
03-13-2007, 07:52
затова ако останеш гей ще ти е много трудно. Затова трябва да опиташ нещо, за да се "оправиш". Усилие на волята, посещение на психолог... каквото и да е.
Е, ти ме разби!!!! :smt005 :smt005 :smt005
Гей не се става, човек се ражда такъв! И това не е болест или вреден навик, та да се "оправиш" чрез усилия на волята и специализирана помощ..... :smt005 :smt005 :smt005
Прочетете кои отношения са били норма в антична Гърция; и кои са се правили най-вече по принуда - за продължаване на рода! [-X

RoyTheReaper
03-13-2007, 08:28
Не е вярно. Това е психическо отклонение, което възниква в ранна възраст, тоест се придобива. Няма такова нещо като гени на педал.

И тук не е антична Гърция.

Langedok
03-13-2007, 08:34
Не е вярно. Това е психическо отклонение, което възниква в ранна възраст, тоест се придобива. Няма такова нещо като гени на педал.

Ако бяхме в Холандия или Белгия (или ако имахме законите им) - сега щях да те осъдя за тези думи. ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!!!! Май ти е попаднал учебник по сексология издаван преди 1965-70 година; схващанията са доста променени от тогава, ако не те е светнал някой ](*,) ](*,) ](*,)

ThePainIsReaL
03-13-2007, 09:03
Еми .. браво . :wink:

RoyTheReaper
03-13-2007, 09:44
Не е вярно. Това е психическо отклонение, което възниква в ранна възраст, тоест се придобива. Няма такова нещо като гени на педал.

Ако бяхме в Холандия или Белгия (или ако имахме законите им) - сега щях да те осъдя за тези думи. ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!!!! Май ти е попаднал учебник по сексология издаван преди 1965-70 година; схващанията са доста променени от тогава, ако не те е светнал някой ](*,) ](*,) ](*,)

В момента по този въпрос научната общественост е раздвоена. Не е както казваш всички да са приели теорията за вродения хомосексуализъм. Което означава, че хипотетично може да си прав. Но на мен не ми се вярва да е вродено поради следната причина: парафилиите (фетишизъм, педофилия, некрофилия, зоофолия) се придобиват. А хомосексуализма не е нищо по-различно от фетиш към мъже/жени.

И не, няма да ме осъдят. Къде видя в думите ми дискриминация?

Langedok
03-13-2007, 10:05
Не е дискриминация, а обида - не смятам, че имам психично отклонение, защото съм би.
Не можеш да приравниш хомосексуализма към изброените от теб, по простата причина, че и двете страни са въодушевени, осъзнаващи какво вършат и взаимно приличащи се.
Което определено не е валидно за другите изброени, за които може би си прав/а - причината за тях се корени в детските години.
Но за влечението към собствения пол-от личен опит ти казвам, че го изпитвам откакто се помня.

RoyTheReaper
03-13-2007, 10:28
Ето къде бил проблема. Аз не мисля, че съм обидил когото и да било. Имаше далеч по-обидни мнения в темата, но ти се хвана точно за моето.

То и при другите парафилии хората се въодушевяват и осъзнават какво вършат. И какво от това? Вие давате всичко от себе си да убедите хората, че това което правите е нормално. Еми не е. Секса между мъж и жена прави деца и така се запазва човешкия вид. Основен биологичен закон. Това е нормалното. Праскайте се колкото си искате, но поне признайте че не е нормално!

Все пак, мен изобщо не ме интересува това което става в спалнята ти. Както казах хомосексуализма не е неморален, както примерно педофилията или некросадизма. Той не трябва да бъде повод за дискриминация, преследване, нетолерантност. Това обаче не означава, че нямам право да го критикувам.

03-13-2007, 11:40
педал

teen_girl4e
03-13-2007, 12:19
nqma lo6o ima hora i hora... :-)

mimi_pink
03-13-2007, 12:27
Е какво толкова :!: :!:

Digital
03-13-2007, 12:34
Не е вярно. Това е психическо отклонение, което възниква в ранна възраст, тоест се придобива. Няма такова нещо като гени на педал.

Ако бяхме в Холандия или Белгия (или ако имахме законите им) - сега щях да те осъдя за тези думи. ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!!!! Май ти е попаднал учебник по сексология издаван преди 1965-70 година; схващанията са доста променени от тогава, ако не те е светнал някой ](*,) ](*,) ](*,)
Кви схващания бе ? Точно психично отклонение е. Генетична аномалия, мозъчно изкривяване, шибан урод с изератени наклонности. Квото и да говорят шибаните обратни.

ge0rg1ev-
03-13-2007, 13:10
Лоша работа. Направо се гръмни, няма какво само да се мъчиш :-D .

Langedok
03-13-2007, 13:15
Ето къде бил проблема. Аз не мисля, че съм обидил когото и да било. Имаше далеч по-обидни мнения в темата, но ти се хвана точно за моето.

Ами ти само ми се видя достоен противник 8)
А иначе - и свирките и аналният секс са отклонение по твойта логика - щом не водят до продължаване на рода.....
Хората са едни от малкото видове бозайници, които правят секс не само за продължаване на рода, но и за удоволствие.

Langedok
03-13-2007, 13:18
Кви схващания бе ? Точно психично отклонение е. Генетична аномалия, мозъчно изкривяване, шибан урод с изератени наклонности. Квото и да говорят шибаните обратни.
Усещам, че ме желаеш........ :lol: :lol: :lol:

RoyTheReaper
03-13-2007, 13:49
Ето къде бил проблема. Аз не мисля, че съм обидил когото и да било. Имаше далеч по-обидни мнения в темата, но ти се хвана точно за моето.

Ами ти само ми се видя достоен противник 8)
А иначе - и свирките и аналният секс са отклонение по твойта логика - щом не водят до продължаване на рода.....
Хората са едни от малкото видове бозайници, които правят секс не само за продължаване на рода, но и за удоволствие.

Ами да, отклонение от нормата са :) . Примерно човек който иска да прави САМО орален или САМО анален секс... какво потомство ще направи? Това трябва да се счита за извращение. Същата работа и с гейовете.

Всъщност твоя пример ме накара да се замисля.... всичко това което казах не се отнася за бисексуалните; може да се каже, че тяхната аномалия е в нормата. Но автора, който не се възбужда от жени, мисля че трябва поне опит да направи да промени това.

03-13-2007, 13:51
Лек, стига се излага.Зарежи "приятеля" си, хвани си една п*тка и я чукай до припадък да видиш колко е яко.Не може да се сравнява с насрания космат задник на приятеля ти, нали?

Langedok
03-13-2007, 15:28
Всъщност твоя пример ме накара да се замисля.... всичко това което казах не се отнася за бисексуалните; може да се каже, че тяхната аномалия е в нормата. Но автора, който не се възбужда от жени, мисля че трябва поне опит да направи да промени това.
E, мерси, вече съм официално признат за "НОРМАЛЕН" :-({|=
Няма как до го промени, а още повече - въпроса е дали го иска?! И трябва ли?
Относно продължаването на рода - прав си; аз не бих могъл да си представя примерно да спя само с мъже (но също не мога да си представя и да спя само с жени 8) ) и да си нямам деца след време - някак си наистина неестествено ми се вижда, пък и ме кефят и двата пола.
Така че тук може би стигаме до компромис.

batkodoki
03-13-2007, 16:53
един въпрос към момчето от СтЗ спец по парафилийте: ти с какви на цвят очи си момко?

RoyTheReaper
03-13-2007, 17:06
Кафеви. Защо ми задаваш този въпрос? :-k

Miteto_bs
03-13-2007, 18:13
Много ми е интересно как Автора на Поста ще каже на родителите си мамо аз съм Гей при това Активен може да се гордеете с мен.. Ами ако бях пасивен? :wink:

n1ght_shadow
03-13-2007, 18:19
Много ми е интересно как Автора на Поста ще каже на родителите си мамо аз съм Гей при това Активен може да се гордеете с мен.. Ами ако бях пасивен?

hah nai mnogo da polu4i udar :D

Miteto_bs
03-13-2007, 18:36
хехе ама къде? то удар да е ама дали ще е 1? :-k

n1ght_shadow
03-13-2007, 18:46
hah as imah predvid maikata :D
ina4e ot ba6tata nai mnoo da polu4i nqkolko udara v glavata :D
as ako bqh fa6tam go za glavata i v na bliskiq rub 8)

03-13-2007, 18:48
много зле-убийте педала :!:

Kianna
03-13-2007, 19:00
Пич фани си курва ти духа... неказвай че си гей.. бисексуален мога да те приема ама гей не ! [-X и кво точно ти е влечението че ми е много интересно .... гей бил.. нали знаеш
Гей състояние на душата, педал състояние на гъза! да не обърка двата щата ...




:smt005 ЕВАЛА!

ricci_master
03-13-2007, 19:30
Ако с приятеля ти се разделти-ми звънни! ;) аз съм Бисексуален (без базик). От Пловдив съм и съ, на 16 вече ;-) ;-)

n1ght_shadow
03-13-2007, 19:35
Ако с приятеля ти се разделти-ми звънни! аз съм Бисексуален (без базик). От Пловдив съм и съ, на 16 вече
6e sa zemiti li ?
a svadba dali 6e ima pfff
anti gey koalicia :D

Аз съм гей
03-13-2007, 19:37
Ако с приятеля ти се разделти-ми звънни! ;) аз съм Бисексуален (без базик). От Пловдив съм и съ, на 16 вече ;-) ;-)
Дай e-mail :)

nencuHka
03-13-2007, 19:45
Какво очакваш...поздравления?

SlasHDaFiveNine
03-13-2007, 22:20
e вие мнооо лошо са нахвърлихте на момчето ве......
ако освен темата не е ебавка .... то човека е имал голяма смелост
да дойде да го пише тука а вие жив ще го изядете....бреее.....
то да мразиш педерастите сега е много на мода ......пффффф

щом нищо не ми е напрайл значи немам причина да го мразя....
като иска да ходи да чука мъже на мене не ми пука ........

ПС :
аре сеа сички гъзета които плюят по педерастите да почнем сички
мъже да плюем и да казваме че лезбиийките са отвратително нещо...а....
май никой няма да го каже нали ? ,......макар че е горе долу същото....

ae \\//

03-13-2007, 22:41
Гейовете наистина не пречат на другите, но педерастите пречат... Ако навън се държи като нормален човек нямам нищо против ама такива като азис...

03-14-2007, 09:37
Дай e-mail :)

Eto ti i moia meil - caligula21@abv.bg; ako slu4aino skusate :P

ThePainIsReaL
03-14-2007, 10:05
Още не разбирам защо темата вече не е заключена . :-k

n1ght_shadow
03-14-2007, 10:48
nqkoi moderatir ne sa e setil?

EmeLLin
03-14-2007, 12:25
Абе вие сте много тесногръди какво като гей.Няма нищо лошо в това да си гей. На мен не ми пречи и нямам нищо против това!!!!

03-14-2007, 17:26
stani biseksualen po qko e :D
nai malkoto 4e 4isto i prosto teoriti4eski tova udvoqva 6ansovete ti za priqtno prekarvane na ve4erta :D

shalis
03-14-2007, 18:47
kat si gey bace gledai another gay movie zemi da nau4i6 ne6to :-D :mrgreen:

Филмчето е много добро...

Miteto_bs
03-16-2007, 14:21
айде педалите и запознанства си отвориха тук.. Ахх къде ми е пищова.. :evil:

xaxaxa2
03-20-2007, 21:47
Абе не ви ли мирише на лайна като се боцкате с приятеля си ?
Винаги ми е било интересно - всеки път преди това трябва да си миеш и ароматизираш гъза ли ?

03-20-2007, 21:54
А ба сладури... ще ви изям, ха ха, на парчета.

А сериозното ми мнение е, да правят каквото искат, стига това да не ме засяга. Ама примерно един ден да имам син и той да е гей- еба ти боя....

Spraymaster
03-20-2007, 22:12
Няма нищо лошо, ако не се правите на некви лигави същества или нещо подбно, ако си се държите като абсолютно нормални хора и не може да се определи че сте обратни по държание/външен вид/действия, няма нищо лошо си има педали, ама да ми говори като жена, да ми се лигави насреща и да се целува с мъж е тва не го понасям .. Иде ми да го хвана... В три торби и една кофа и през моста на рибите. Извинтете ме за брутализма.

VortexSuperV
03-21-2007, 10:43
А ба сладури... ще ви изям, ха ха, на парчета.

А сериозното ми мнение е, да правят каквото искат, стига това да не ме засяга. Ама примерно един ден да имам син и той да е гей- е** ти боя....
Това е доста тъпо,защото това си е природа.Така е устроен самият човек.не може някой ден да се събдиш и да си кажеш :"Я да почна да се праскам с мъже".

03-21-2007, 15:18
Върете на центъра на града и почнете са ебете да ва видят кфи сте педали и двамата.Бахти тъпака въри са гръмни кат не харесваш женско. Ае Весело дано са упраиш :shock: :shock:

xexexe
03-22-2007, 13:24
qsno... v Bylgariq vse oshte ima strashno ogranicheni hora. shte vi kaja neshto... da, i az sym gey i sym go osyznal predi mnogo godini, a v momenta vyzrasta mi ne dopada na tozi sait (vlizam da cheta smeshki ot vreme na vreme)... :)) ta ne moga da razbera naistina kakvo tolkova vi prechi edin obraten?
1-vo: nikoga nqma da trygne da vi svqlq ako ne znae che i vie ste obraten.
2: ne mojete da ste sigorni che nqkoi ot poznatite vi ne e obraten. Primer: az sym obraten. samo che za poznatite mi sym si napylno normalen... prespah s nqkolko maceta i v momenta daje da si priznaq shte si pomislqt che se byzikam... ama da ne si pomislite che sym bi? mne... vyzbujdat me myje i samo myje. da ne vi kazvam kak se poddyrja erekciq kogato si s jena... ;)
3: Dori i da imate obraten v kompaniqta si moje da ste spokoini che nqma da vi "pipne"
4: 90% ot tqh ne si priznavat
5: Pravete razlika mejdu obraten i travestit molq vi!!! Az sym gay no mi se gadi ot travestiti ;) Prosto nemoga da gledam jalkite im opiti da stanat neshto koeto ne sa a i nemoga da si predstavq jivot bez pishka... ujas! :)
6: Priemete che edin obraten e izkliuchitelno natovaren chovek (psihicheski) no ne i nenormalen ili s psihichni otkoloneniq... Ne znam dali na vas shte vi e lesno vseki den da izlezete na ulicata i da bydete 1, a v syshtnost otvytre da ti se iska da pokajesh kakyv si v syshtnost... Znam che dosta hora na 15-18 god. vyzrast se chuvstvat taka i zatova go kazvam. Za tazi psihichna natovarenost sa vinovni tochno takiva ogranicheni hora, koito postvat zlobnite si komentari i gi izkazvat na glas kydeto mogat... ami kazvaite si gi... samo che da znaite che nqkoi den moje da razberete che ste zasqgali vseki pyt kogato ste gi kazvali svoq nai-dobyr priqtel ;)
7: Az ne se chuvstvam bolen... V syshtnost sym si napylno zdrav ;) minal sym i psiho test i test za agresivnost i oshte 100 testa (nalagashe se zaradi rabotata koqto pochnah v chujbina). Razbiram che ne e normalno muj da e s muj no taka stoqt neshtata... Anomalii se poqvqvat navsqkyde v prirodata ;)

Aide tova e ot men i kysmet ;) a na choveka koito e pusnal tazi tema mu preporychvam da si byde takyv kakyvto e. Otnostno tova dali da se razkriva ili ne ostavqm tova toi sam da si reshi no az lichno mu preporychvam da ne go pravi za da byde po-dobre priet v obshtetvoto, a ako si dostatychno ambiciozen i ako ot teb stane edin napylno samostoqtelen chovek mojesh da kajesh na sveta za tova koeto si :)

Aide chakam hienite da me kritikuvat ;)

[m!s$_k@pr!$]
03-22-2007, 16:49
Admiracii ...
Geyowete sa dushweno bolni hora za men,ima nqkakwa greshka w psihikata im.Dwata pola sa syzdadeni za da se priwlichat,nemoga da si predstawq kakwo bi te priwlqklo w edin muj,kakwo bi ti naprawilo wpechatlenie,kakwo koeto ti nqmash ... Na 17 si,osuznai se ot rano i si budi muj,ne stawai p*tka!
Само мога да ти кажа че НЕ са душевно болни. ами са си съвсем нормални хора! Това, че сексуалността им е по различна от нашата не значи че са някви извънземни едва ли не?! Все пак живеем в свободна държава и това е демокрацията-секи прай квот си иска, така че ти не можеш да кажеш кой е болен и кой не :smt019

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-22-2007, 16:55
Чудо голямо човека е гей.такива са му предпочитанията,така си е решил.според мен няма нищо ненормално и това че е гей не го прави по лош човек от останалите нито пък значи че има някакви психични отклонения...

все пак поне има предпочитания към същества от собствения си биологичен вид щото ги има и такива дето предпочитата да се ***т С КОНЕ НАПРИМЕР

Allthatshewant
03-22-2007, 16:58
Admiracii ...
Geyowete sa dushweno bolni hora za men,ima nqkakwa greshka w psihikata im.Dwata pola sa syzdadeni za da se priwlichat,nemoga da si predstawq kakwo bi te priwlqklo w edin muj,kakwo bi ti naprawilo wpechatlenie,kakwo koeto ti nqmash ... Na 17 si,osuznai se ot rano i si budi muj,ne stawai p*tka!


=D>

suletka___
03-22-2007, 17:44
emi .. ako naistina si siguren 4e si gei ... normalno e predi se e smqtalo z abolest , no az ne smqtam 4e tova ene6to losho ... shtom haresva6 mom4eta ... haresva6 vseki ima pravo da izbira ... oba4e vse pak probvai s momi4e moje da s eokaje 4e si "Bi" , no nqma ni6to nenormalno i da si gey :)

vivian
03-22-2007, 17:49
Единственото нормално привличане е между мъж и жена. Всяко друго поведение е отклонение от нормата. Такава ни е природата: мъжът и жената се харесват, съешават се и продължават рода. Това продължаване няма как да стане между гейове. Така ги виждам аз нещата. Педерастията си е отклонение както и да го погледнем. НО... не е неморално, гейовете не пречат на никого. Затова аз не съдя гейовете и никой няма право да ги съди.

Но не всички мислят като мен. Обществото ни все още не може да толерира такова поведение, затова ако останеш гей ще ти е много трудно. Затова трябва да опиташ нещо, за да се "оправиш". Усилие на волята, посещение на психолог... каквото и да е.

=D>

HagpycaH
03-22-2007, 18:25
Един приятел беше по същия начин и ходише известно време на психиатър и сега си е хетаро и си има сериозна приятелка иди на психиатар определено или ще ти помогне или ако не може да ти помогне ще те успокои поне.

Kianna
03-22-2007, 18:29
:smt120 .Замаена съм от простотия. :smt120

03-23-2007, 09:53
Abe kvo se pravite-ne6to pre4i li vi 4oveka?Az poznavam dvama geq,na koito kato im pokaje6,4e ne ti e priqtno da imate ne6to po-sobeno vednaga spirat i ne dosajdat!No mi haresva kak v pogleda im ima ne6to takova 4isto svalq4esko,vse edno te gleda macka,koqto te haresva,no kato e muj i e malko stranno i interesno,zatova mi haresva da si ob6tuvam s pedali!A i prost pedal dosega ne sum vijdal-vsi4ki sa dosta 4uvstvitelni i inteligentni su6testva s krehka i naranima du6a!Prosto tova sa jeni v mujko tqlo i az gi priemam kato takiva...;)

Незнайко
03-25-2007, 09:43
Странни хора сте... т.е. всеки си има разбрания. Евала правя на Госта хахаха за мнението. Хора разберете че гейовете не са болни хора, нито ненормални, нито изруди... ВСЕКИ ЧОВЕК се ражда би! Вече въз основа на средата в която отраства, религия, околност човек се определя какъв е. Има един неуспорим факт и той е, че който е опитал 1 път с момче не се е върнал назад. Просто момчетата когато са заедно най добре се разбрат, знаят как да направят другия щастлив по начин по който никоя жена неможе. Аз съм Би, бил съм и с момичета и момчета, имал съм сериозен приятел с години който е бил по малак от мен с няколко години, но тва не ни пречеше да се обичаме безумно много. Имал съм и сериозна приателка също години, в момента съм на 21 и много добре знам кво е да си на местото на тези 17 годишни момчета които ги е страх да направят 1 грешна крачка за да не е фатална. Момчета имайте кураж, има и други хора като вас не сте само вие, винаги има хора ск оито може да поговорите да ви подадът ръка и да ви помогнат, най малкото с съвет и да ви напътстват. Познавам се с хора на по 15-18 години които са точно в това положение и съм им помогнал много без дори да съм ги виждал и са ми казвали че съм най блиския им човек... за тва ако някой нещо има нужда от помощ, съвет ще се радвам да помогна :) само да пише :). Колкото до другите хора, не съдете хората че са гейове или Би, нямате си и на представа колко са много, може дори и най добрия ви приятел да е такъв без да го знаете :)

ChRiSTiaNo_07
03-25-2007, 09:45
Виж сега,има разлика между обикновенно привличане,демек искаш да приличаш на него или нещо такова,но ако изпитваш сексуално привличане...май наистина си гейче :P

03-25-2007, 09:52
Еми кат си гей...ходи си с момчета кво толкоз странно има :) Са такъв си си - няма кво да направиш....

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:55
ами да си гей не се приема за "НОРМАЛНО" от обществото...но не е и престъпление като те вле4атт...ко да се напрай имаш си и приятел....задоволявай те се...

quench
03-25-2007, 10:59
откъде го измисли е си гей? на 17?!

sh3_1s_7h3_0n3
03-25-2007, 11:01
откъде го измисли е си гей? на 17?!

има си сериозен приятел момчето :lol:

quench
03-25-2007, 11:25
really?!

тва са 6 страници идиотщини и плява,как се очаква да подбера точната информация?!

честито,дано не е временно поведение,породено от криза на личността

iLoveChocolate
03-25-2007, 14:17
е явно не си намерил жена, която да ти покаже на какво сме способни ние жените. щом така си мислиш и така ти е добре - нема нищо лошо. O:)

svetoslava_sliven
03-25-2007, 19:18
Ама активен или пасивен?
ама много ги разбираш ти гей отношенията, а?! :smt016

nqma ko typlkova da gi razbira6 to i pri heteroseksuqlnite si e taka.

flying_girl
03-25-2007, 20:34
Дай определение за "НОРМАЛНО" ?
Всичко е наред, пич, стига да си щастлив - не плащаме данък "Обществено мнение", така че глей си кефа, обичай, прави секс и :smt018 за тия със средновковните разбирания

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 20:59
бе пич к'во се притесняваш!? и да си гей к'во от т'ва!? няма да си п1рвия-няма да си последния..ще има мн след тебе...такаче...гледай си кефа и да не ти пука от хорските приказки...нека си говорат.. не ги слушай... както баща ми казва " б1ди шапка на тояга.."

BAYO
03-25-2007, 23:46
бе пич к'во се притесняваш!? и да си гей к'во от т'ва!? няма да си п1рвия-няма да си последния..ще има мн след тебе...такаче...гледай си кефа и да не ти пука от хорските приказки...нека си говорат.. не ги слушай... както баща ми казва " б1ди шапка на тояга.."

Колегата е прав, само не давай на вашите некви поводи да разбират щот може да хвърлят топа, да гушнат букета, да облекат дървения костюм и т.н. Гледал съм по Дискавъри кво стаа когато родителите мислят детето си за Хетеро , а той е гей. ](*,) Повече Дискавъри не съм гледал от тогава. Добре, че се намери кой да им :-({|= .... :smt010

quench
03-26-2007, 06:54
е явно не си намерил жена, която да ти покаже на какво сме способни ние жените O:)


ти мислиш ли,че се става гей,защото не си получавал достатъчно секс от жена? омфг

03-26-2007, 13:29
nqkoi da, za6toto imat lipsa na lubov ot jenite ili pak nqmat podhod i jenite postoqnno gi rejat i se obra6tat kam drugiq pol da si probvat tam kasmeta...si4ko ima v toq svqt, ne moje da se kaje koe e normalno... moje bi tova koeto preobladava...

quench
03-26-2007, 13:50
аха,значи се навиваш да лапаш пишки след като те отрежат 2-3 мацки,така ли? :smt012 :smt011
ужас,не съм го знаел
знаи се оказва,че да станеш гей е толкова просто,както да си измиеш зъбите сутрин,а?