PDA

View Full Version : Shte se pobyrkam



babi_girl
03-12-2007, 18:00
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-12-2007, 18:04
незнам какво точно да ти кажа,защото незнам какви са точно отношенията ти с приятеля ти.може би ти липсват тези целувки и прегръдки от негова страна и затова искаш да си с някой друг или пък не са ти достатъчни.според мен трябва да споделиш това с него ако наистина връзката ви е сериозна той ще те разбере и ще те подкрепи

FiRe_LaDy
03-12-2007, 18:08
Qvno tyrsish nqkakvo raznoobrazie i ti e omryznalo samo nego da celuvash i pregryshtash.Spox spored men tova e samo momentno.Trqbva da go preodoleesh i da ne se poddavash na jelanieto za nqkoi drug.I kogato ti se poiska pak tova ... potyrsi priqtelq si i gushkai i celuvai nego.

Valar
03-12-2007, 18:24
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010
Ела на сам няма да му кажа обещавам! :D

babi_girl
03-12-2007, 18:27
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010
Ела на сам няма да му кажа обещавам! :D az se chuda kak da se izbava ot tva ti tuka me karash da se izkushavam poveche. Vyovshte ne e hubavo

cherinka
03-12-2007, 18:28
Набий си в главата, че не искаш друг. Внуши си, че обичаш само твоя пич и не желаеш прегръдки и целувки от друг. Ако си го натякваш постоянно, сама ще си повярваш. и няма да се измъчваш повече. Трябва силна психика !

f1s714e70
03-12-2007, 18:32
xmm tva kato 4e li mi e poznato.Az sa6to imam seriozen priqtel no e imalo momenti kogato prosto iskam ne6ty razli4no, v takiva momenti i az nz kakvo da pravq. . . no tva estestveno se slu4va mn rqdko za6toto priqtelq mi se darji po4ti vinagi mn dobre i me kara da mislq prez pove4eto vreme za nego

deidiy
03-12-2007, 18:36
както вече казаха имаш нужда от нещо различно но ако искаш да си останеш с твойто момче си набий в главата че неискаш друг :?

koalka
03-12-2007, 18:46
Може би търсиш нещо ново, искаш нещо различно.

babi_girl
03-12-2007, 18:48
Може би търсиш нещо ново, искаш нещо различно. sigurno e taka samo che me izmuchva misylta che ako si namera neshto razlichno za 1 den she razvalq dosta dylga vryzka.

Fanatichka
03-12-2007, 19:09
Ох мила, аз съм в същото положение!Аблолютно същото.Но като че ли малко поотихнаха нешата именно, защото си набивах в главата, че не ми трябва друг/по-скоро, че момчето към което имах чувства не е за мен/ Така че това помага до някъде!Наистина няма смисъл да разваляш отношенията с приятеля си, за да си направиш "кефа" за 1 ден.После ще съжаляваш 100% :wink:

Bacard1
03-12-2007, 19:11
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010

ми неможе да спреш...ако си угодиш няма да го преодолееш пак ще посикаш пък и ще направиш огормна грешка...не мисля че това е правилният начин..това ти е някакво скрито желание...ако искаш каот се целуваш или прегръщаш си представяи някои др от време на време!!!...

babi_girl
03-12-2007, 19:14
she probvam, dano da pomogne

nasty_f
03-12-2007, 19:14
Напълно ми е познато.Нещо подобно на твоето,само дето с бившия ми се виждахме рядко и за това скъсах с него.Накрая осъзнах,че ми е по-добре сама и,че не съм имала кой знае какви чувства към него.Но проблемът ти е,че не знаеш какво искаш.Изясни се със себе си.Излизай няколко дни с приятелки и не потдържай почти никакъв контакт с него,като си измислиш някакво оправдание пред него и виж дали ще ти стане мъчно за него и дали ще искаш да го видиш.Тогава може да разбереш какво искаш найстина.

03-12-2007, 19:16
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010
Леле,мила......тва е гадно....Ами....нз...може би искаш малко разнообразие нз....Ами направи го...ако имаш възможност и ако мислиш,че после тва няма да те съсипе...смисъл да криеш какво си направила,защото съм сигурна,че ще си навлечеш мн проблеми с приятеля,ако разбере за "тайните ти желания"..
П.С.Тва е гадно :roll:

POLA^_^
03-12-2007, 19:18
Hora iskam da spodelq moq problem. Znachi az si imam seriozen priqtel, koito mnogo obicham. No ot skoro imammomenti v koito iskam da sym s drug (ne da spa s drug, prosto da pregyrna ili da celuna nqkoi drug). I si mislq che she mi e dobre ako go naprava. No tochno sled 15 min osyznavam che mnogo obicham priqtelq si i zapochvam da se chuvstvam otvratitelno. Napravo ne znam kakvo mi stava, nito puk kak da spra da mislq i da se chuvstvam taka. Molq vi daite mi syvet :smt010 :smt010
Леле,мила......тва е гадно....Ами....нз...може би искаш малко разнообразие нз....Ами направи го...ако имаш възможност и ако мислиш,че после тва няма да те съсипе...смисъл да криеш какво си направила,защото съм сигурна,че ще си навлечеш мн проблеми с приятеля,ако разбере за "тайните ти желания"..
П.С.Тва е гадно :roll:
бях аз ...забрвих да се логна....

SaYoNaRa
03-12-2007, 22:21
Не случайно на магазините продават плюшени меченца, на които пише I LOVE YOU

Gugutka
03-12-2007, 22:43
E tva e gadno ili 6te si s nego ili nqma.Kato si s drug 6te posika6 sledva6t da gu6ka6a i t.n...

iiirish
03-13-2007, 06:41
щом има желание към друг, без значение какво осъзнаваш след 10 или 15 мин, значи ти не си напълно сигурна в чувствата си. едно момиче, което е изцяло отдадено на човека до себе си никога не би помислило за друг! може сега да не приемаш думите ми, но с времето и сама ще осъзнаеш, че вътрешно ти не си обичала така както мислиш сега!

krem4et0
03-13-2007, 07:55
Как можеш да обичаш толкова много приятеля си, а да искаш друг. Ако го обичаше толкова много той щеше да ти е напълно достатъчен. Знаеш ли кога разбрах, че обичам истински, когато всички останали мъже взех да възприемам като момичета. не, че са гейове, но общуването ми с тях е като с момичета и изобщо не си мисля, че искам секс, целувка или прегръдка от тях.

bungle
03-13-2007, 08:01
И аз съм била така.
Мина ми.
Не искам да рискувам това, което съм градила година, за едната вечер. Все още не съм изперкала толкова много.

koalka
03-13-2007, 08:02
Може би търсиш нещо ново, искаш нещо различно. sigurno e taka samo che me izmuchva misylta che ako si namera neshto razlichno za 1 den she razvalq dosta dylga vryzka.Не трябва да те води само това, че ще се развалиш една дълга връзка.Погледни чувствата си и това какво искаш.