PDA

View Full Version : Шофьорски курсове



03-12-2007, 19:08
Вече ми е време да взимам книжка, но нямам приятели или познати, които да ми препоръчат къде да си карам курсовете..
Предложете някой добър инструктор от София. Също така ще ми е полезна всякаква информация от рода на - колко струва целия курс, колко време е и къде се провежда, защото както съм от София и ако ме карат да ходя някъде на майната си няма да стане...

мерси предварително..

03-12-2007, 19:41
Kaji pone ot koi kvartal si?To ima mnogo instruktori v sofiq!Vremeto e taka kakto ti si go napravish poprincip.

tanyxa333
09-04-2008, 13:35
!!!ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ!!!

Пазете се! Мошенник!
Във автошкола «Автостарт» гр. Варна, работи истински мошенник - Николай Василев. Внимание! Никога не се записвайте на курс при него.
Николай Василев работи като инструктор вече 20 години. Има голям опит. Опит да лъже курсистите и не предоставя качетвено обучение.
След като ме излъга мене, аз решихда направя собственно разследване. Вместо 720 лв. (стандартната цената на курса) Николай Василев ми взе 800 лв, като не предстви никаква разписка или бон. Същата маинация направи и със другие курсисти от групата, като обесни, че цената се е вдигнала и теорията не е включена в 720 лв. Като се оказа после 720-тте лева включват всичко и цената по това време си оставаше същата.
Освен паричните махинации, Николай Василев не дава всичките 31 час, както е по регламента, а много по малко. По време на кормуването постоянно спира да върши негова работа и времето тече. Реално изкарани часове при него във никакъв случай не са 31, а са по малко от 20!
Господа, по време на кормуване той не обеснява нищо! Кара ви да правите грешки, които после никак не ги коментира, а ви оставя да търсите информация, как трябваше да постъпите при тази ситуация от други источници, а не от инструктора, на който сте платили такава голяма сума.
Освен това има навик да приключва часовете по-рано, от врмето, когато те трябва да приключат, аргументирайки го, че се е ядосал на курсиста. Господа, как може един учител по време на крок да казве, че курсиста му е негоден за шофьор, че сега ще му спре часа и ще го свали от колата и то за грешки, които всички правят в началото? После тези часове, естественно, не се отработват. Как мое един учител на Ви нарича «кретени», «луди»?
Освен че е максимално некорректен като инструктор и е максмално аморален като човек, господин Николай Василев е и клюкар и е некорректен към своите коллеги. Пуска клюки наляво и надясно за колегите си, при които са избягали курсистите му. И те са не просто клюки, а доста мръсни думи, които тези ора, определено, не заслужават. Всички инструктори във тази фирма са много добри и професионални. Освен Николай Василев.
Със всеки ихминат час при него курсиста кара по зле и по зле, затова, че освен че на нищо не го научава, Василев го блокира психлогически, като след това казва, че е негоден за шофьор и ако иска да си вземе книжка, трябва да взема допълнителни часове при него. АКО курсиста се отказва, е 100 %, че ще го скъсат на всички възможни изпити по кормуване. Василев просто го посочва с пръст на инспектора, с които той, несъмненно, има връзка.
Увжаеми бъдещи курсисти, не се записвайте при този човек. Измамата и неприятни усещания по време и след курса са ви гарантирани. Ако искате, можете да проверите. 