PDA

View Full Version : Помощ за Скаип?



KisskilleRcHe
03-12-2007, 18:29
Интересува ме как мога да разбия един юсар в скайп?

Благодаря !!!!

s0m3on3
03-12-2007, 18:53
Като го питаш за пасса :lol: Неможе скайпа е добре защите не е ламерска прграма

03-12-2007, 19:34
За да се правиш ма хакерче не е нужно само желание....Скайпа си уникално проста програма...Първо за да разбиеш парола без помоща на други атрибути....ти е нужен мозък....,след това логическо мислене....,да си в час с нещата...., и да познаваш човека на който искаш да кракнеш скайпа...на дали го познавам такаче немога да ти помогна :lol:

FuckThePolice
03-12-2007, 19:39
За да се правиш на хакерче не е нужно само желание....Скайпа е уникално проста програма...Първо за да разбиеш парола без помоща на други атрибути....ти е нужен мозък....,след това логическо мислене....,да си в час с нещата...., и да познаваш човека на който искаш да кракнеш скайпа...на дали го познавам такаче немога да ти помогна :lol:


Този пост бе от мен...

WinHater
03-12-2007, 19:45
уфф.. аман от такива деца дето гледат много филми на които влизаш в други компютри и разбиваш защити все едно игричка играеш.. скайпа не е чак толкова проста работа.. не е правена от някой чичиман като тези на абв.бг ... там си има стринга и влизаш където си искаш.. :lol:

KisskilleRcHe
03-13-2007, 06:28
А бе я си ебете майката.... Големи разбирачи ще дойдете...... Ще ви еба и тупия форум.... И на него ше ми дойде реда....

ПЕДЕРАСИ ГАДНИ ГРОЗНИ !!!!!!

Бунтар
03-13-2007, 07:53
А бе я си ебете майката.... Големи разбирачи ще дойдете...... Ще ви е** и тупия форум.... И на него ше ми дойде реда....

ПЕДЕРАСИ ГАДНИ ГРОЗНИ !!!!!!

:smt005 :smt005 :smt005

А юзъра можеш да го разбиеш с един голям чук.

s0m3on3
03-13-2007, 08:37
аухахууха още 1 хакер. Пич само 1 ще те питам знеш ли какво са open ports за да започнеш да хакваш и още нещо ти дори незнаеш каде да ги потарсиш тези портове ..

mp3f
03-14-2007, 09:55
А бе я си ебете майката.... Големи разбирачи ще дойдете...... Ще ви е** и тупия форум.... И на него ше ми дойде реда....

ПЕДЕРАСИ ГАДНИ ГРОЗНИ !!!!!!

ei po-spokoino s ezika nikoi ne ti e vinoven [-X [-X [-X [-X aaa q se spirai :-$

KisskilleRcHe
03-14-2007, 12:31
А бе я си ебете майката.... Големи разбирачи ще дойдете...... Ще ви е** и тупия форум.... И на него ше ми дойде реда....

ПЕДЕРАСИ ГАДНИ ГРОЗНИ !!!!!!

ei po-spokoino s ezika nikoi ne ti e vinoven [-X [-X [-X [-X aaa q se spirai :-$

Прав/а си, но ти ги питаш като човек, а те ти се правят на много големци. Извинявам се, ако съм убидил някой. :oops:

Forslor
03-14-2007, 18:52
Начи пич, слушай. "Разбиването" не става посредством една програмка, в която ще цъкнеш 2-3 пъти и готово. Ужасно сложно е и най-вече е нелегално. Демек пиши ми лично съобщение. :lol:
Всъщност според зависи случая. Ако юзъра е логнат и "недоброжелателя тип ламер недоносен" седне за 2 мин и пусне точната програма за сканиране на съхранени и в момента използвани пароли в windows-a всичко ще му излезе наготово . И ламерското в случая е ,че става точно с 2-3 кликвания. Има една подробност ... софтуерното ниво на защита и оптимизация на компютъра на човека в/у когото мислите да изпробвате вашите "хакерски способности" :smt005 трябва да е VERY LOW
За останалото трябва мозък който за много потребители е дефицит. :)

03-17-2007, 14:07
аухахууха още 1 хакер. Пич само 1 ще те питам знеш ли какво са open ports за да започнеш да хакваш и още нещо ти дори незнаеш каде да ги потарсиш тези портове ..
ТИ ЛИ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ХАКЕР?!

Anf3tamin4o
03-17-2007, 14:10
Най Бързо Става като отидеш до него и го питаш "как ти е паролата за Skype ?"

03-17-2007, 14:46
Най Бързо Става като отидеш до него и го питаш "как ти е паролата за Skype ?"

:lol: :lol: :lol: Това е най-сигурниа начин :lol: :lol:

FuckThePolice
09-09-2007, 21:52
Абре начини много има само да имаш желание! И с кейлогър става, и с програма, с налучкване....с всичко само трябва да имаш малко мозък....а когато имаш достъп до ПЦ-то най лесно е с кейлогър...Слагаш го сменяш името на процеса ако е някой по навътре за да не се усети и чакаш! ГОЛЯМА ФИЛОСОФИЯ!!!

quench
09-09-2007, 21:56
дееба, едно време решавахме проблемите с юмруци....

:smt011