PDA

View Full Version : Номерца в даскало



брррр
03-13-2007, 10:02
Аре тука всеки да напише най-гадните номера,които някога е направил на съученик! Споделете успяли ли сте да изкарате някого от нерви и как по-точно? Какво да направите ви се струва най-яко,че да побъркате отсрещния? Нещо мноо,ама мноо гадно? А?

cherinka
03-13-2007, 10:09
Най-често отвръзвам връзките на обувките на някой от класа и повечето супер мноо ме псоват. Извън нерви можеш да докараш някой със супер яки затапки и псовни. А другите номера, които съм правила, по-скоро са били от лично естество.. извън училище.
Веднъж в саблекалните по физическо всички си бяха оставили якетата и работите в саблекалнята. Взех портмонето на една и го сложих в джоба на една друго.. ама такова да се подава лекичко и изфирясах на бързо. После да не ви разправям за къв скандал стааше на въпрос.. и разбира се, никой нищо не подозираше как е станало. Те и двете бяха лудички, та малко си пооскубаха косите и такам :)

n1ght_shadow
03-13-2007, 10:14
oooh mizerii mnogo sme praili ama nai dobrata za koqto sa se6tam v momenta e tazi http://vbox7.com/play:b43d6e52
az sam operatora :D

fighh
03-13-2007, 10:24
ne6tu gadno na stola ili na 4ina da slojish axxx

cherinka
03-13-2007, 10:25
oooh mizerii mnogo sme praili ama nai dobrata za koqto sa se6tam v momenta e tazi http://vbox7.com/play:b43d6e52
az sam operatora :D

Хахахаххахахаххахахахахах хаххаххахахаххахха
мноо забавно. хахах :)

de
03-13-2007, 10:27
samo ne razbrah po kakva shema tova mom4e padna stola li mu ima6e ne6to ili onzi do nego go sabori #-o

gadddd
03-13-2007, 12:16
Abe mnogo ludoriii moesh prai6 =malko vaobrajenie!

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-13-2007, 13:09
mmm po princip mn`rqdko se karam sus sau4enici.. v starq klas se bihme s edna no tova bee6e :lol: :lol: bqh i sse izsmqla 4e smetna 12:2 e 3 :D prosto mi stana smeshno izhilih se i tq pobesnq doide pri men po4na da mi stiska rukata (zlobata i se vijdashe po liceto) puk az i se izhilih otnovo .. i tq se vbesi oshte pove4e :} drugo ne e imalo.. mn`sum krotka #-o 8-[

брррр
03-13-2007, 13:57
Егаси примерните дечица излязохте... а аз исках да ми се изфукате с нещо фрапиращо..май само слушате даскалиците,а? :smt011

Mimka_sweet
03-13-2007, 14:22
О аз съм примерна.........да...........само дето много се лигавя и онзи ден се хилих на една съОченичка в лицето,някъде към 10-15 минути и тя премина през всички цветове на дъгата , а после ми се разкрещя,а аз-продължих да се хиля :-D

n1ght_shadow
03-13-2007, 14:51
О аз съм примерна.........да...........само дето много се лигавя и онзи ден се хилих на една съОченичка в лицето,някъде към 10-15 минути и тя премина през всички цветове на дъгата , а после ми се разкрещя,а аз-продължих да се хиля
na men nikoi ne mi sa e smql taka i to za negovo dobro :D kafto sam lud nai malkoto 6e izqde 1 glava :)

03-13-2007, 15:02
О аз съм примерна.........да...........само дето много се лигавя и онзи ден се хилих на една съОченичка в лицето,някъде към 10-15 минути и тя премина през всички цветове на дъгата , а после ми се разкрещя,а аз-продължих да се хиля
na men nikoi ne mi sa e smql taka i to za negovo dobro :D kafto sam lud nai malkoto 6e izqde 1 glava :) i kako bi naprail

n1ght_shadow
03-13-2007, 15:41
ve4e sam go napisal

*SeXyTo*
03-13-2007, 15:54
Ами аз лично не се сещам за нещо...а един път с един GSM снимахме под на г-жата по немски полата..ууу...гнусно беше...дажи..мноу...но малко караници язодохме от директорката..ама само толкова.. :lol:

Иначе едно тъпанраче от нашия клас беше решило да слага к/габарчета на стола ми...е баааси и тъпото се едно няма да ги видя..при положение,че знае че аз първо дърпам стола поглеждам(по навик просто)и си слагам раницата после я махам,избърсвам стола на бързо с ръка(щото момчетата стъпват по тях) и тогава сядам...е то па бива тъпотия ама чак пък толоко не бива... ](*,)

АА и да ви се оплача...или да се похваля...незнам...та..някой ни е изгорил дневника и сега учителите набеждават...ми всеки даскал който най го дразни от класа-айде..той е виновен..е да ама не никой от нашия клас...мм някой иска да ни натопи... :-k

Но иначе сме супер лигави диви..и т.н. Викали са полиция поне 5-6 пъти заради нашия клас в у-ще..Целич г-жата с ракетки и наплюнчени хартийки...отговаряме им...псуваме ги... :lol: Абе пълни олигофренчета сме ама че и г-жите и г-новците не са в час...е вярно си е няма кво да си кривим душата... :)

03-13-2007, 18:11
AAAAAAAAA eto taka

Ctrl+Alt+Del
03-13-2007, 21:40
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

ice_cream_f
03-14-2007, 11:52
v 5 klas lepnah edna duvka na stola po geografiq i edin fr sedna i kato stana be6e mn gadno 6tot duvka mu se be6e lepnala na pantalona i posle mai trqaa6e da si zanesat dunkite na himi4esko :-D

03-16-2007, 12:07
Ами аз пиша бележки с обиди анонимки. Може и да ги подпиша с името или буквата на друг човек и ги "изпускам случайно" без никой да види. Веднъж така скарах две момичета.

03-16-2007, 13:41
Ами аз пиша бележки с обиди анонимки. Може и да ги подпиша с името или буквата на друг човек и ги "изпускам случайно" без никой да види. Веднъж така скарах две момичета.
Егаси детската градина :smt005