PDA

View Full Version : Тук!!!!!!



ааааааааааааааа
03-13-2007, 13:17
Така.Човек може да се зарази със СПИН главно по полов път, но искам да попитам, трябва ли задължително някой от двамата да е болен?В смисъл ако го правят без презерватив и примерно ако момичето има някаква инфекция и двамата така могат да се заразят със СПИН(и обратното за момчето)?И ако двама души искат примерно да си имат дете, като го правят без презерватив, пак могат да се разболеят от СПИН?????И още един въпрос-ако момичето има инфекция без да знае и прави секс с приятеля си с презерватив, пак ли е опасно????Това не ми е ясно.

kris_robin
03-13-2007, 15:09
първо предположих че се ебаваш...
ма май не се и тъй като няма какво да правя ше ти отговоря :) явно ше да съм само аз ;)
та да трябва единият от двамате които правят секс без презерватив да има СПИН за да го хване и другият... не ми е ясно какво имаше предвид да има примерно момичето инфекция пък да няма спин а пък да зарази момчето с спин о.0 брей това ше да е то мутация на вирус о.0
Когато двама души искат да си имат дете първо тряа да знаеш, че хората не са тъпи.. в смисал сеш се че се познават явно че от дълго време са заедно :) говорим за период поне 2-3-4-5 години :) за този период няма как и двамата да не са се изследвали ( отново казвам че хората не са тъпи :) но има феномени)
ТТ :)

batkodoki
03-13-2007, 16:26
Така.Човек може да се зарази със СПИН главно по полов път, но искам да попитам, трябва ли задължително някой от двамата да е болен?В смисъл ако го правят без презерватив и примерно ако момичето има някаква инфекция и двамата така могат да се заразят със СПИН(и обратното за момчето)?И ако двама души искат примерно да си имат дете, като го правят без презерватив, пак могат да се разболеят от СПИН?????И още един въпрос-ако момичето има инфекция без да знае и прави секс с приятеля си с презерватив, пак ли е опасно????Това не ми е ясно.

е строго погледнато не е задулжително някой от двамата да е "болен".

вие явно не правите разлика между болен от СПИН и вирусоносител на HIV. последния носи вируса в себе си и го предава но не е "болен от СПИН".

kris_robin
03-13-2007, 18:03
hah .. да не правим :)
поправи ме ако греша ма когат ходиш на преглед ти дават диагноза "ХИВ
позитивен" или отрицателен.. не казват спин позитивен или съответно отрицателен нали ;)
съмнявах се че има нужда да се изяснявам пред пусналия темата :) няма да коментирам преценките ти за хората, подведени от начина по който четеш постовете им ;)