PDA

View Full Version : Какво считате като психически тормоз в училище?



джеррр
03-13-2007, 14:12
Можете ли да ми кажете ставали ли сте някога жертва на такъв тормоз и какво разбирате под това понятие?

03-13-2007, 15:35
da te tormozkam tova zna4i

frosince
03-13-2007, 16:52
zna4i da se e*avat s teb nezaslujeno i ti ni6to da ne moje6 da napravi6 i po4va6 da se nervi6 super mnogo 6toto si bezpomo6ten

drawers
03-13-2007, 16:57
В училище... психически... може би преподавателите да ти натякват колко си бездарен, как от теб няма да стане нищо?

LaFee
03-14-2007, 20:24
Психически тормоз в училище може да има от страна на учителите и на учениците. В повечето случаи учениците са виновни и докарват трайни увреждания в мозъчето на бедничкият ученик и той не може да се оттърси от обидите .... В общи линии е това.

iiirish
03-14-2007, 20:47
Психически тормоз в училище може да има от страна на учителите и на учениците. В повечето случаи учениците са виновни и докарват трайни увреждания в мозъчето на бедничкият ученик и той не може да се оттърси от обидите .... В общи линии е това.

това е основното ;)

сектаа
03-15-2007, 11:26
Психически тормоз в училище може да има от страна на учителите и на учениците. В повечето случаи учениците са виновни и докарват трайни увреждания в мозъчето на бедничкият ученик и той не може да се оттърси от обидите .... В общи линии е това.

това е основното ;)
Държат се кофти с него,само търсят начини да му насадят комплекси..нали това,което си казал/а това означава,защото аз така го разбрах?!

03-16-2007, 11:05
Да, и аз имах комплекси породени от нищожества, ама вече не им обръщам внимание и казвам: "Ти не съществуваш, ти си нищожество, едно нищо. Хич не ми пука за мнението ти. Ти си боклук и ми дреме на х*я за твойто мнение."