PDA

View Full Version : имам едно въпросче кам дамите



03-13-2007, 14:17
на кои от вас са им правили френска лубов с обеца на езика и различно ли е чуството от обикновено?
би ли ви харесало приятеля ви да има обеци на зарната

anilev
03-13-2007, 14:21
На мен не са ми правили. А от обеци специално на зърната се отвращавам и само като видя и имам чувството, че ме боли мен. :smt010

SuNnNnNnY
03-13-2007, 14:24
Emi ne sa mi pravili ama predpolagam,4e ako ti 6te pravi6 Frenska Lubov na momi4e e prepora4itelno da si mahne6 obecata,za6toto edva li e mn priqtno nqkuv metal da ti se turka po poloviq organ...

ThePainIsReaL
03-13-2007, 14:30
Френска момче с обица на езика не ми е правило , но съм целувала такова момче и беше странно , но хубаво . Само че не мисля , че френска с обица ще ми хареса , ще се сещам за филма "Най-сладкото нещо" и ще се заливам от смях .
А относно обица на зърната .. оплезих език , страшно много ме кефи , макар че съм виждала само на един съученик в 7ми клас . Само че не и на двете , ами само на едното зърно . Все пак е доста болезнено предполагам ..

PREDATORA
03-13-2007, 14:56
Аиде де нямали хора който са и правили френска любов, аз съм момче с пеарсинг и ми е леко любопитно дали е положителна обичката :D

honda^
03-13-2007, 15:06
Ами не е ло6о да ти кажа ли :roll: . А за обеци на зърната...мне ми допада. Харесвам много пиарсинг(и имам), но...просто не ми е приятна гледка, а да не говорим аз да си направя.

lips_of_anegel
03-15-2007, 12:05
Аиде де нямали хора който са и правили френска любов, аз съм момче с пеарсинг и ми е леко любопитно дали е положителна обичката :D
аз съм,ама при мен случая е малко по различен,шот беше момиче,ма както и да е.ми супер яко е,на мен лично много ми хареса.а тва за зърната,аз много обичам такива обици,даже са тия дни и аз ше ходя да си правя.дано съм ти помогнала поне малко =D>

ninsy
03-15-2007, 12:17
ами на мен са ми правили,приятеля ми има и чувството е много приятно :)

kukli4ka__
03-15-2007, 13:55
ми да правили са ми-по точно момиче ми е правило де беше супер яко :oops: а иначе на зърната не ми харесва много