PDA

View Full Version : Толкова ли е трудно да се разберем като нормални хора?



KiLLeR_InSTiNkT
03-13-2007, 16:13
Все гледам, че някои хора на могат без да псуват или обиждат някой, когато неговото мнение не съвпада с тяхното. Какво е това нещо? Не може ли да се разберем без обиди, по човешки и културен начин. Поне единият да остане на ниво и да не се оставя да бъде принизен. Знам ли, мисля, че няма смисъл от груби думи...

Mimka_sweet
03-13-2007, 16:17
Права си.....и още повече като са цензурирани някои думи,направо ти минава кефа да псуваш :smt005

KiLLeR_InSTiNkT
03-13-2007, 16:19
Мдаа, като "задни части" например :smt005

Mimka_sweet
03-13-2007, 16:22
Или кур :-D

quench
03-13-2007, 17:00
kill the swearing bastard,eh? :P

sherry
03-13-2007, 17:08
Ми някои хора не могат или по - скоро не искат...По - лесно е да заклеймиш чуждото, да избълваш една пумия от обиди, нападки, тънки намеци и обиди и да се мислиш за оригинален. Хубаво е да отстояваш позицията си, но трябва да уважаваш чуждото мнение.

Мен лично ми е втръснало от такива хора - сякаш живеят, за да се дразнят, за да злобеят. Ако им харесва този начин, да си го водят. Техен проблем.

SlaVen4eEto`
03-13-2007, 17:15
дам.. няма нужда от обиди.... 8-[

Violenza
03-13-2007, 17:29
Защото не могат да свържат пет думи в изречение и им е по-лесно да те напсуват, отколкото да поспорят.
Доста глупаво...

ABSOLUTme
03-13-2007, 17:52
ми трудно е.тук,ако не си разбрала - нормални хора няма(освен аз и мачока) :-D

OtherDimension
03-13-2007, 17:57
ми трудно е.тук,ако не си разбрала - нормални хора няма(освен аз и мачока) :-D

не знам какво разбираш под нормален човек , но за мен те не се подмазват както теб

ABSOLUTme
03-13-2007, 18:16
nqkoi den,kato porasna golqqqma i stana moderator...shte vidish togava :smt019 :lol:

OtherDimension
03-13-2007, 18:25
nqkoi den,kato porasna golqqqma i stana moderator...shte vidish togava :smt019 :lol:

оу оплаши ме ... сега трябва и на психиатър да ходя

по темата : винаги ще има хора , които не познават друг начин за защита на тезата си от псувнята ..

machoka
03-13-2007, 18:34
Прекаленият застой тук може да доведе човек до грешни заключения :))

Тук се търси драмата, скандалното, пошлото по някога, интригантството е широко застъпено, гъзарията. Тук все още ако си с много мангизи и готино гадже си голямата работа. Тук всичко е на много примитивно ниво и някой грешно може да си извади извод, че в нормалния и цивилизован свят всичко се решава със скандали и псувни.
И мога да кажа, че това е от скоро. Аз, когато бях на 13-14 - не беше така. Скоро някъф дечко на 12 години МАКС /ама фъфли още едва ли не/ го чух да подвиква на свой връстник /ей, как искам да е** онази/ :)

Тук трябва да изпъкнеш, да се направиш на интересен и оригинален, за получиш одобрението на маса народ, което да те нахрани душевно и да те качи един етаж нагоре в йерархията.

Amayo
03-13-2007, 18:38
Понякога като изкараш некой от релси, направиш го за смях пред цял форум и го нкараш сам да си тегли майната е нормално псувнята да му остане единствената сламка за която да се хване :-D .

SupremacyGirl
03-13-2007, 18:43
^Пхахахахаа.. :lol:

Иначе, мацкоу, знаеш че тва е като глас в пустиня :) Всички ще почнат да викат "ауу да,да, права си", и след малко оп - не харесваме метАли/чалгари - дай да ги псувнем. Примерно...
Мачока си се изрази прекрасно,тук винаги ще е така :)

KiLLeR_InSTiNkT
03-13-2007, 20:30
Ех, поне имах някаква надежда, че като напиша тези няколко реда, някои хора ще се замислят поне мъничко ама не... Обречение сме!!! :lol:

carevi4noto_momi4e
03-13-2007, 20:48
Защото не могат да свържат пет думи в изречение и им е по-лесно да те напсуват, отколкото да поспорят.
Доста глупаво... mmm taka si e!!!!

teenkopele
03-14-2007, 06:53
Все гледам, че някои хора на могат без да псуват или обиждат някой, когато неговото мнение не съвпада с тяхното. Какво е това нещо? Не може ли да се разберем без обиди, по човешки и културен начин. Поне единият да остане на ниво и да не се оставя да бъде принизен. Знам ли, мисля, че няма смисъл от груби думи...

Акъл и култура... :)

koalka
03-14-2007, 08:36
Има различни хора.Но когато човек се ядоса започва да обижда, да псува, което не е правилно, а е практика на много хора.В желанието си да убедиш някой в своето мнение ти започваш да се ядосваш и от там.

rosskata
03-14-2007, 13:09
:roll: Обидите винаги са последното средство в един спор, когато губещата страна разбере, че губи спора...
КОгато човек не може да убеди другия в нещо, и то защото е достатъчно тъп, за да не може да докаже тезата си, почва да псува и обижда...

Отговорът на въпроса е : Не, не можем да се разберем като бели хора.
КАкто не можем да спрем всички войни по света, нито да спасим всички деца- гладуващи или болни от Спин. Неприятно, но факт.
Единственото, което можем да направим е да не обръщаме внимание на подобни индивиди или да им обясним колко глупаво се държат... Току виож някой разбрал от дума.