PDA

View Full Version : "Ти не си момиче, ти си приятел."



Muse_of_Madness
03-13-2007, 15:39
Така се обърна към мен един съученик. Какво мислите за подобно изказване?

radito
03-13-2007, 15:47
ем супер кво, показва че вярва че може да разчита на теб и те има за близка!е разбира се тъпо ше е ако ти искаш нещо повече, пък той ти изцепи това!

sherry
03-13-2007, 16:04
Хм...Че може би не те възприема като сексуален обект, а като приятелка. Че знае, че може да ти се доверява.

koalka
03-13-2007, 16:05
Ами че не те приема като обект на желание и свалки, а просто като приятел момче.

AnIcHkAtA
03-13-2007, 16:14
Хм...Че може би не те възприема като сексуален обект, а като приятелка. Че знае, че може да ти се доверява
I az mislq taka

*SeXyTo*
03-13-2007, 16:16
хубаво е че го казва!И аз съм на същото мнение като останлите преди мен..!

svetlidim
03-13-2007, 16:19
И аз се съгласявам с другите,че те има за добра приятелка и гледа на теб като на човек,на когото може да се довери.За него не си поредното момиче,което се опитва да сваля,а си нещо много повече-ПРИЯТЕЛ! Ами ЧЕСТИТО!!! =D> :smt006

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-13-2007, 16:21
това значи че ти има доверие и те чувства като приятел а не обикновено момиче което просто се опитва да свали

ThePainIsReaL
03-13-2007, 16:40
Означава , че не си куха , че става лаф с теб и че няма да ти е гадже (или поне не скоро)

IdiOtKa
03-13-2007, 17:22
еми на тва му се вика респект и според мен трябва да се чувстваш дълбоко поласкана ... от една страна само кофти ,че има и малко по друг смисъл но онва не е важно :-D :smt004

nencuHka
03-13-2007, 17:52
Ооо еми можеш да си на върха на шастието,от сега можеш да имаш един истински ПРИЯТЕЛ ,с главно "П" .

xixi
03-13-2007, 17:54
ПРИЯТЕЛ ,с главно "П" .
Както забелязвате обаче Р,И,Я,Т,Е,Л също са главни.

ghost rider
03-13-2007, 18:12
и аз мисля като другите по нагоре
тва е от тия изцепки тип не си струва не се опитваи
като "ти не си жена,ти си моя маика"(тва маи беше от някъв филм)

Shadow_Walker
03-13-2007, 18:18
Както казаха и другие, но аз да си го кажа както на мене си ми харесва:
Не те възприема, като момиче с което иска да е гадже, а просто като приятел.

alkobalko
03-13-2007, 18:21
За него ти си приятел, може да разчита на теб, както и ти на него. Не си просто обикновено момиче, а и може да не те възприема като сексуален обект.

DiabolicAngel
03-13-2007, 18:26
Означава , че не си куха , че става лаф с теб и че няма да ти е гадже (или поне не скоро)

=D>

vvs_go
03-13-2007, 20:26
ми няял е кво да каже и те е обидил ъъъъъ 4е си плоска или има6 мустак кофти тръпка надявам се първото

Digital
03-13-2007, 20:29
Така се обърна към мен един съученик. Какво мислите за подобно изказване?
Ми не си достатъчно женствена. Кажи му че напоследък си много объркана, завърти неква интрига, направи му свирка. Избери си нещо и му докажи че си жена ! :-D

Digital
03-13-2007, 20:30
Всъщност като се замисля достатъчно е просто да си объркана. Напоследък.

bqsna_teenagerka
03-13-2007, 20:31
:P радвай се 4е не те използва и ти казва истината;) разбирасе товаа е ако си му казала 4е го харесваш

Muse_of_Madness
03-14-2007, 10:53
Така се обърна към мен един съученик. Какво мислите за подобно изказване?
Ми не си достатъчно женствена. Кажи му че напоследък си много объркана, завърти неква интрига, направи му свирка. Избери си нещо и му докажи че си жена ! :-D
Да флиртувам с по-дребни от мен... #-o В класа всичките са колкото мен или по-ниски, нямам особен избор...

Muse_of_Madness
03-14-2007, 10:56
Въпросният е една глава по-нисък от мен...

Muse_of_Madness
03-14-2007, 11:00
Digital, излагаш се...

няма ме
03-14-2007, 19:11
Означава , че не си куха

това не е съвсем задължително, щото той може да е кух и макар по негова прценка тя да не е, точно това я прави такава

EvilBrunette
03-14-2007, 19:44
Ами според мен не е искал да те обиди. Просто за някой момчета, момичетата само си играят с тях и след това ги зарязват. Той не те възприема просто като една от тях, а като нещо повече - приятел. Няма значение от какъв пол, просто човек, който го разбира и винаги е готов да помогне O:)

iiirish
03-14-2007, 19:56
зависи от коя гледна точка разсъждаваш!
ако изпитваш влечение към това момче надали би ти станало приятно, че той не възприема физическото в теб, а по-скоро моралното.
ако обаче чувствата ти към него са чисто приятелски можеш само да се радваш на доверието, което си изградила в него и в неговите очи!

`Death`Whore`
03-14-2007, 19:57
Можеш да бъдеш повече от щастлива. :)

sexi_lady_666
03-27-2007, 23:04
mi az taka se izqvih pred sega6niq mi nai dobur fr toi go preodolq i sega sme mn bliski hoda s negoviq nai dobur fr s koito sa izrasnali taka 4e se se6tate 4e ne mu e leko no prosto 6te mu e po leko da sum 6tastliva i to mn!!!!

gangbang
03-28-2007, 05:42
Така се обърна към мен един съученик. Какво мислите за подобно изказване?

Означава, че нема да ти пусне :)

bgb
03-28-2007, 15:41
Мале, мале колко неграмотни хора има тук...

:arrow: 1) Не вярвам в приятелството (0,5% шанс да го сложим)
:arrow: 2) Особено момче-момиче 0% шанс
:arrow: 3) Щом не може да изпитва приятелски чувства към теб... и ти казва, че сте си приятели бла бла (или с други думи "Не мъ привличаш ма животноу!") следва, че не иска да ходите... Така че не си губи времето с това момче.
:arrow: 4) Ако наистина си вярва, че сте приятели... по-лошо няма на къде - това прави директно 0% шанс да ходите в близките Х години (Х е число от интервала 3-99)

Lolla
03-28-2007, 15:49
Zavisi kolko ste si blizki.......Vsa6nost i az tova sum si mislila za moi priqteli mom4eta (none sum im go kazvala, z6toto tova malko ili mnogo 6te im zasegne samo4uvstvietro ) Az um sigurna 4e go e kazal s dobri 4uvstva :D A tova zna4i 4e ima6 edin priqte pove4e (mom4etata priqteli nqma da ti vurtqt intrigi, da ti govorqt zad gurba i t.n) :smt005

03-28-2007, 16:02
Ба осъзнайте се, такова нещо, като ПРИЯТЕЛСТВО НЕ СЪЩЕСТВУВА... тука все най-неподготвените си дават мнението. Това като "Дай alt+f4 ако разбираш от компютри". Това, че приятелството е най-лесният начин да отрежеш някой си е така... особено когато си нямаш причина или не искаш на другия да му е гадно. Дъ тру - няма приятелство, няма дядо коледа, няма безгрешни хора, няма не-егоисти, няма добри хора, живота няма смисъл.

sexy_momi4e
03-28-2007, 16:55
e sus sigurnost e tupo,ako si iskala ne6to pove4e ot nego,no e hubavo 4e ti ima doverie kato na priqtel puk ni6to ne se znae,moje da se sblijite i da izleze ne6to pove4e :smt008

03-28-2007, 17:31
Зависи от контекста, в който е казано.
И на мен са ми казвали подобни неща. При мен е било, защото нямам типичното женско поведение и нагласа към нещата. Много интелигентни момчета познавам, с характер на място, които залитат по прекалено "женствени" момичета, като в това понятие се събират най-често инфантилност и осъзнато кокетничество. Такива момичета накрая обикновено нараняват споменатите момчета по някакъв начин, въпреки че не е задължително...идеята ми е, че в определени хора е закодирано желанието да са с ултра-представители на отсрещния пол. Прекалена мъжественост, прекалена женственост и така нататък. "Ти не си момиче, ти си приятел" - моята вариация беше "Те може и да се обличат по модата и да са засукани, но пък ти имаш уникален характер", хаха...идеята е в стереотипите за мъжко и женско, от които и най-свестните хора понякога не могат да избягат. Ако имаш и подчертано "мъжки" интереси и по-голямо чувство за гордост, ако не се обличаш по определен начин и не използваш пола си, за да получаваш това, което искаш - такава реплика е повече от очаквана от страна на някои личности. Пък и, както казаха, такова изречение не би трябвало да те обижда(не че си намекнала такова нещо). Пак са обобщения, но съм забелязала, че мъжете (тези, които са на място, нали - щото има и мъже, които само се водят такива по паспорт :wink: ) изпитват някакво уважение и привързаност към такива момичета-приятелки, които не им въртят номера като средностатистическите въртиопашки и с които имат какво да си кажат. От това до така лелеяната "любов" има много малко...но пък и любовта далеч не е най-същественото в такива отношения. Поне според мен. :)