PDA

View Full Version : TEMATA E ZABRAVENA, NO PROBLEMUT E AKTUALEN!!!



^I_believe_i_can_fly^
03-13-2007, 15:40
o6te predi napraih taq tema ama mn malko hora pisaha i re6ih da probvam pak!! 8-[ :
takaa.....moq priqtelka v momenta ima gadje!(vpro4em ne znam-te prez pet minuti kusat i pak se subirat)!toi postoqnno q kara da pravi razni ne6ta(iska6e i parolata ot skype,zabranqva6e i da govori s dr mom4eta.......)! toi mn q razigrava i mi stava 4esto jal za neq!tq e mn 4uvstvitelna i 4esto si poplakva! opitvam se da q ubedq da skusa s nego,no tq napravo e bolna ot lubov kum nego! kak da q ubedq da spre da se zanimava s nego?
:smt012

enclave
03-13-2007, 15:46
Е що пък зорлен трябва да ги разделяш ? Нали тя го обича ? А момчето просто е ревниво щом като й забранява да говори с другите и иска пароли от скайп, etc. А щом като е ревнив значи му пука за нея, което е по-добре отколкото да й дава айляк и да я оставя на произвола - ясно че тогава не държи хич на нея. Виж ся ако вече я обижда или бие :shock: тогава работата е сериозна, ама ако е само това си е чиста ревност и щом като се обичат остави ги заедно.... !

^I_believe_i_can_fly^
03-13-2007, 15:55
az ne iskam da gi razdelq prosto 6toto toq ne mi haresva na mene oba4e toi mnogokratno q kusa6e i po toq povod priqtelkata mi se skusva6e da reve! a otgore na vsi4ko toi vednuj i izneveri! nz kakuv e negoviq plan no opredeleno uspqva taka dobre da q uvurti 4e tq da pravi absolutno vsi4ko koeto toi kaje!! tq sama mi kazva 4e i e omruznalo ve4e ot srudnite mu za 6tqlo i ne6tqlo!! :-s [/b][/i]

oTPoBHa
03-13-2007, 15:56
не се обиждай, но приятелката ти е крайно тъпа и и харесва да я правят на гъз (не че е голямата гавра де) а и един въпрос - на 5 ли е :smt043

sherry
03-13-2007, 15:59
Какво им се бъркаш в отношенията, тяхна работа си е това...Защо да скъсат, защото той я ревнува много ли? Може пък да се обичат и да им е хубаво заедно...

enclave
03-13-2007, 16:01
Ми като си пада приятелката ти малко душевна мазохистка нека си стиска зъби и му търпи номерата. Ако не - да му тегли чертата и това е.. особено щом като казваш, че той й изневерявал. Ама това трябва да го направи тя, а не ти да се чудиш как да я измъкнеш. В смисъл ситуацията не е чак такава че да иска чужда намеса. Трябва и тя да свикне да се справя сама... дори и да е на 5 :lol:

koalka
03-13-2007, 16:02
Ами остави я, като вече наистина не може да издържа ще се откаже от него.Но нека поговорят и все пак да стигнат до някакво взаимно решение, да престане с тази ревност.

svetlidim
03-13-2007, 16:07
Абе не мога да разбера защо ти точно трябва да им се месиш?! :smt017 Остави ги да се оправят сами!Много не понасям хора,които си пъхат носа навсякъде!Остави ги да си се оправят,нямаш работа в тяхните отношения! [-X Ако приятелката ти те помоли за помощ,тогава се намеси като й предложиш някакво решение на проблема.За такива приятелки , дето искат да разделят двама човека уж "за тяхно добро" , си мисля че са хвърлили око на младежа :smt011 ...Така ли е?

Ice_Queen
03-13-2007, 16:13
o6te predi napraih taq tema ama mn malko hora pisaha i re6ih da probvam pak!! 8-[ :
takaa.....moq priqtelka v momenta ima gadje!(vpro4em ne znam-te prez pet minuti kusat i pak se subirat)!toi postoqnno q kara da pravi razni ne6ta(iska6e i parolata ot skype,zabranqva6e i da govori s dr mom4eta.......)! toi mn q razigrava i mi stava 4esto jal za neq!tq e mn 4uvstvitelna i 4esto si poplakva! opitvam se da q ubedq da skusa s nego,no tq napravo e bolna ot lubov kum nego! kak da q ubedq da spre da se zanimava s nego?
:smt012

да не съм аз твоята приятелка ахахаха...напомня ми за мен малко :smt005

happy_cute
03-13-2007, 16:29
Абе остави момичето!Щом го харесва да се взимат.... :P {или ти тайно си влюбена в него :twisted: }

ThePainIsReaL
03-13-2007, 16:35
По-добре не се бъркай . После виновната ще си ти . Нека сама си направи грешките .
Ако вече вземе много да пропада , тогава go , go .. и се прави на герой , но не сега .

xixi
03-13-2007, 17:28
Пича е някъв гуру в секта ^^
бати якото

^I_believe_i_can_fly^
03-13-2007, 17:45
ne si padam po gadjeto i! \:D/ i iskam samo da pomogna za6tioto toi 6te produlji da q ma4ka!! :smt012 za neino dobro e! mnogo si qobi4am ne bih i napravila lo6o! :wink:

cherinka
03-13-2007, 17:55
o6te predi napraih taq tema ama mn malko hora pisaha i re6ih da probvam pak!! 8-[ :
takaa.....moq priqtelka v momenta ima gadje!(vpro4em ne znam-te prez pet minuti kusat i pak se subirat)!toi postoqnno q kara da pravi razni ne6ta(iska6e i parolata ot skype,zabranqva6e i da govori s dr mom4eta.......)! toi mn q razigrava i mi stava 4esto jal za neq!tq e mn 4uvstvitelna i 4esto si poplakva! opitvam se da q ubedq da skusa s nego,no tq napravo e bolna ot lubov kum nego! kak da q ubedq da spre da se zanimava s nego?
:smt012

да не съм аз твоята приятелка ахахаха...напомня ми за мен малко :smt005

Какво съфпадение.

Запознай приятелката ти с някои свястни момета. Може да си хареса някой от тях.. контактувайте с колкото се може повече хора, познати, приятели и др.

FiRe_LaDy
03-13-2007, 18:18
Priqtelkata ti sigurno ima dostatychno akyl i e golqma,za d amoje sama da vzeme reshenie dali da e s nego ili ne.Nqma kakvo da napravish,shtom tq e luda po nego i go obicha.OStavi gi.Vse nqkoga shte se razdelqt.nqma da prodylji vechno!

Kianna
03-13-2007, 18:41
В една връзка има място за 2ма..т.е. твоето мнение е излишно.Щом тя продължава да бъде с него-явно намира нещо!Не си ти човекът,който да определя бъдещето им.

bqsna_teenagerka
03-13-2007, 21:25
:lol: скъпа ти не се ли досещаш да кажеш на приятелката си 4е той просто я ревнува много защото я оби4а как ще ги разделяш обясни и да му обясни 4е трябва да си вярват и 4е той няма от какво д аревнува защото тя го оби4а много и няма да тръгне с друг....светни й 4е той просто е ревнив!!!

iiirish
03-13-2007, 21:34
ако той наисина я разграва, то тя ще го разбере това най-добре когато сама се опари! човек намисли ли си едно нещо, колкото повече се опитват да го разубедят то той толкова по-силно се вкопчва във своята цел! така че остави ги и времето само ще покаже дали той си заслужава или не!

miloto_girl_4e
03-13-2007, 22:35
Няма как да я убедиш... тя не можи да контролира чувствата си [-X
Обича го явно, щом търпи това негово нагло поведение.. ще се осъзне след време, сега надали ще те послуша..

alkobalko
03-14-2007, 04:23
Остави ги сами да се оправят с отношенията си. Ако стане нещо после ти ще излезеш виновната. Щом го обича толкова много, че му позволява да се държи с нея по този начин, нейна си работа. Тя страда, а и не иска помощ, за да им се бъркаш. След време ще се осъзнае.

sexi_lady_666
03-26-2007, 22:08
a we tva si e neina rabota ne tvoq mn mrazq nekoi da mi se burka v jivota mn sku4no i dosadno taka 4e neka tq si se opravi sama tva ne e tvoq rabota!!!

MoHuTo
03-26-2007, 23:01
Няма как да я убедиш... тя не можи да контролира чувствата си [-X
Обича го явно, щом търпи това негово нагло поведение.. ще се осъзне след време, сега надали ще те послуша..

DreBuS
03-27-2007, 14:40
"Да я правят на задни части" - добре казано, хареса ми. :D

Относно проблема:
Ако наистина змяташ, че той се подиграва с нея, ами опитай се да я накараш да го види в друга светлина, отстрани, дет' се вика. Нека чуе отрицателни коментари за себе си на фона на връзката им. Мисля, че така най-добре ще прозре за какво става въпрос...

sasha_90
03-27-2007, 14:47
da go zareje toi samo si igrae s neq!

KiLLeR_InSTiNkT
03-27-2007, 14:48
Ако тя сама не реши да скъса с него никой няма да може да я убеди... Дори и ти, защото явно отчасти на нея й харесва това отношение. След време може би ще разбере, че не е било правилно да допуска да я третират така.