PDA

View Full Version : Net ZaPozNaNsTvO



SuNnNnNnY
03-13-2007, 15:59
Moje bi,tazi tema tema e puskana i drug put,no ne sum sigurna...i za tova sega iskam da vi popitam...spored vas Moje li da se kaje,4e v nqkoi slu4ai vruzkite i zapoznanstvata,koito sa zapo4nali v Internet moje da sa po-dulgi i po-spolu4ilvi taka da se izraza,ot kolkoto jiviq kontakt! Neznam za6to si mislq,4e edno zapoznanstvo v IRC,skype ili nqkoi sait za zapoznanstva ponqkoga moje da izleze po-dobro ot kolkoto da se zapoznae6 s daden 4ovek navunka! Sigurno si mislq taka,za6toto v net prostranstvoto ti 1vo opoznava6 haraktera i vuob6te `vutre6niq vid` na edin 4ovek,a posle se sre6ta6 s nego vizualno...dokato,kogato se zapoznae6 s nqkoi v ``Realniq svqt`` ti trqbva dosta pove4e vreme za da svikne6 ili da bude6 na qsno s haraktera na tozi 4ovek!?! Da,moje da se kaje,4e v pove4eto slu4ai dadeni hora v IRC se prefstavqt za drugi,koito vsu6tnost ne sa,lujat za kakvo li ne i si predavat ka4estva,koito vsu6tnost izob6to ne pritejavat!!! Ne iskam,nqkoi da misli,4e kazvam,4e Virtualniq svqt e po-dobur ot Istinskiq....no ako pomislim malko naistina moje da se okaje,4e v pove4eto slu4ai Net zapoznanstvoto e mn po-dulgo i vruzkata e po-seriozna ot kolkoto edna burza svalka v diskotekata:) Li4no az se zapoznah s moito gaje v IRC...4atihme 5 meseca,opoznah go mn pove4e ot dobre i vupreki,4e ne go bqh vijdala na jivo znaeh,4e toi e dobur 4ovek i v edin moment vun6niqt vid nqma6e zna4enie:) i eto sega sme zaedno ve4e 7mesecai si4ko vurvi po voda,est gi ima i malkite karanici,no tova e normalno...I v tozi slu4ai az moga da tvurdq,4e IRC mi izigra edna Mnooogo hubava igra i mi dade vuzmojnosta da se zapoznaq i da buda s edin strahoten 4ovek :)

koalka
03-13-2007, 16:05
Въпрос на късмет е в нет-а да срещнеш подходящият човек.Но не знам дали продължават по-дълго от запознанствата на живо, но с моя приятел се запознахме в интернет и сме вече година и три месеца заедно. :wink: Въпрос на допадане.

03-13-2007, 16:14
Не можах да ти разбера добре въпроса..Но ще кажа от личен опит,защото имам доста опит от интернет запознанства :---)

Случай 1:Запознавате се в нета (по какъвто и да е начин) ,но не се виждате.Демек виртуална любов.Да бе! В нета виждаш само положителните черти на човек и не можеш да разбереш какъв всъщност е той.(Примерно аз съм Жужи на 15 години,а се оказвам Жоро на 30)..А и да си сигурен че човека е този за който се представя пак е все 1.

Случай 2: Запознавате се вие в нета..Говорите си много,знаете всичко един за друг,разказвате си в нета всичко ..Много сте се харесали..и се виждате.Седите и си мълчите.Няма какво да си кажете,точно защото се познавате прекалено добре от чата.

Случай 3Запознавате се в нета..Не си говорите много ,но се харесвате..Примерно в чата си пращате само някви целувки щуротии..И се виждате..И се харесвате..И тръгвате..И всичко върви много добре между вас..В момента съм в това положение,така че продължението ще ви го разкажа друг път O:)

AnIcHkAtA
03-13-2007, 16:19
Въпрос на късмет е в нет-а да срещнеш подходящият човек.Но не знам дали продължават по-дълго от запознанствата на живо. Въпрос на допадане.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-13-2007, 16:36
Зависи,аз лично познавам доста хора които са започнали връзката си от интернет и тя е прерасла в нещо повече!Имам приятелка която се запозна с гаджето си в интернет и макар тогава да живееше в друг град(когато са се запознали тя е била в 7ми клас) и след това тя кандидатствала в училище в София-при него и я приеха и сега вече са си 2 години заедно.Но зависи от късмета и от хората!

FuFi
03-13-2007, 17:21
Аз също срещнах моя приятел в IRC.Отначало чатихме 2 месеца и накрая аз склоних да се видим.И още като след първата среща почувствах нещо което не бях чувствала до сега.И сме заедно вече почти 2 години

Buttk0
03-13-2007, 17:33
Няма нищо лошо стига да е в умерени количества споделянето на лични и не дотам лични неща на човек който малко познавате ... иначе ако се разчита само на това да правиш приятели когато си по улиците или нещо подобно... то неможе да си само там тоест има си нужда и от такова нещо... А защо връзките да не са сполучливи това че началото не е направено на "4 очи" незначи че няма да излезе нищо от тая връзка

Anf3tamin4o
03-13-2007, 18:15
75 % от Сайтовете за запознанства Някой потребители Лъжат със снимките случвало ми се е в един сайт за запознанства да намирам три еднакви снимки в различни профили.Предпочитам реално отколкото така нареченото "Виртуално запознанство"

malkoto^f
03-13-2007, 18:30
i az sreshtnah moq priqtel v irc :lol: chatihme si nqkolko meseca i edin obsht priqtel ni zapozna .. i sled godina nqkade stanahmi gadjita :smt016 :smt008

SFX
03-13-2007, 18:45
Само положителни мнения. Аз също съм на мнение, че интернет запознанството може да сложи някакво много добро начало на една връзка =D> Аз също от личен опит казвам :) Сърцето говори и през интернет и през какво ли не :)

teen_girl4e
03-13-2007, 18:58
[redi godina i 2 meseca zapo4nah da izlizam s mom4eta ot 4ata sladura floirt-4eto ala bala pyrviqt s koito se zapoznah...v na4aloto be6e prosto priqtel posle priqtno gadje s koeto vzaimno si ubivahme vremeto i se zabavlqvahme dnes toi e pyrvata mi istinska lubov ne sym o4Akvala da stane taka no...sme 6tastlivi i si nqma6 predstava kolko sam blagodarila 4e go ima toq internet ta da se zapoznaq s tova neveroqtno mom4e

divo_kotence
03-13-2007, 19:10
чесно казано в IRC срешнах мн добри фр...по добри и от тези в "реалния свят" както ти го нарече.....но наистина лошото е че доста хора лъжат и са представят за други...но както и да е...та по темата според мен донякъде е по добре...но само до някъде.....

03-13-2007, 19:43
E da:) vinagi ima polojitelni i otricatelni strani =) a kakto stana duma i za dosta dobri friend-naistina i az namerih dosta v toq PUSTI GOTIN NEZAMENIM INTERNET:) eh...dobre 4e 1viq komp e izmislen ot BG:) da jivee Djin Atanasov..xaxaxa

krem4et0
03-13-2007, 20:14
Аз се запознах с моя приятел в Интернет в чата и вече сме заедно повече от 2 години и половина. Има ли нужда да обяснявам за или против съм?

bqsna_teenagerka
03-13-2007, 20:28
:idea: о да може със сигорност баща ми се е запознал с една рускиня по 4ата и после живял 6год с нея и имал дете оба4е тя му изневерила за това той я оставил

miloto_girl_4e
03-13-2007, 22:48
Изобщо няма значение къде ще се запознаеш с даден човек(интернет, тоалетна :-D , кино, дискотека и т.н) въпроса е как ще протекат нататък взаимоотношеният ви.. такаче да, не е невъзможно :wink:

patoka_dafi
03-14-2007, 08:21
донякъде е хубаво нет запознанството донякъде не аз от чата се нямам късмет като иначе е хубаво но понякога е хубаво дасе запознаете някуде на кафе или навънка :smt007

thirteen
03-14-2007, 13:52
Въпрос на късмет е в нет-а да срещнеш подходящият човек.Но не знам дали продължават по-дълго от запознанствата на живо, но с моя приятел се запознахме в интернет и сме вече година и три месеца заедно. :wink: Въпрос на допадане.
Абсолютно същия отговор щях да дам :)
И аз ходя с моят приятел толкова :) Познаваме се от по-рано ходехме един път...мъничко.. дълго време нямахме никакъв контакт(няма нужда с'я да разказвам защо), и ето както стана накрая :smt007

svetlidim
03-14-2007, 14:06
dobre 4e 1viq komp e izmislen ot BG:) da jivee Djin Atanasov..xaxaxa

Джон Атанасов не е имал самосъзнанието на българин.Кой знае дали е говорил български въобще?

03-14-2007, 16:28
за мен няма нищо лошо в нет запознанствата винаги можеш да намериш приятел или нещо повече :wink:

EvilBrunette
03-14-2007, 20:31
Според мен е възможно да намериш сродна душа в нета, но най-добре е да е от твоя град (да знаеш, че е истински/ка). O:) На мен ми се случи. Но наистина понякога нещата се объркват и докато сте приятели в нета, може на живо да се подминавате...

lLady_MooN_RaiN
03-15-2007, 15:23
Дам...и аз съм на мнение, че виртуалната реалност помага на много хора да общуват по-свободно и по- свободно да разкриват себе си.Имала съм много гаджета, с които съм се запознавала в IRC, включително и със сегашния ми приятел