PDA

View Full Version : Pomognete PLS



m-4e
03-13-2007, 17:23
Zna4i v4era sutrinta si drupnah dva puti ot edin joint iskam da vi pitam ,poneje mai na6te iskat test da mi praaat kak da se pokriq,az principno sum probval samo o6te edin put ma predi mnogo vreme ,demek ne pu6a redovno oba4e ako me hvanat nz kvo 6e stane ,taka 4e molq spodelete kakvo da napravq ako iskat da mi praat test .Neska izqdoh dve kofi4ki kiselo mlqko i izpih okolo 2 litra i ne6to voda ,su6to taka hodih v ramkite na 1i 10 minuti okolo 10 puti da pikam.Nadqvam se da sum se iz4istil malko -vie kak mislite.Molq pomagaite mnogo e spe6no.

03-13-2007, 17:47
единственото решение е да чакаш, колкото и мляко да изядеш колкото и вода да изпиеш поне 2 седмици имаш бацила на джойнта в тебе. Така, че успех с теста :smt004 :smt018

enclave
03-13-2007, 18:37
Ако наистина не пушиш редовно (в смисъл на няколко месеца по веднъж) и този джойнт не е бил друсан или естествен, но много силен, то гаранция ти давам че теста няма да те хване (личен опит). Две дръпки не са нищо, ама все пак зависи от джойнта. Колко време те е държал след тези две дръпки ? Тъй като теста се прави на база тест от урина, а тялото така или иначе нормално отделя вещества сходни с тези от разпада на хидроканабинола, просто никой няма да вземе под внимание показателите от теста. Всъщност теста е за сравнително редовни пушачи които си пафкат системно и по много. Така че споко лек 8)

/wan`a`doo/
03-15-2007, 18:13
Edna priqtelka sipva belina i sol i izliza otricatelen, ama samo za koz, ina4e sus test za kvo li ne- ne stava... a edin priqtel minalata godina taka 3dena qde nekvi vitamiv c-ta i se naliva6e s kvo li ne i posle i na nego mu izleze otricatelen. Ina4e ima edin pi4 su6to deto pravi otvari za pre4istvane, ama trqbva da si go znae6 :roll:

helen4ee
03-16-2007, 19:16
хаха и за кво? За кво трябва да си създавате такива проблеми да с екриете от реодители да правирте глупости! просто всемете се стегнете!

IdiOtKa
03-16-2007, 21:24
дуре тея тестове каде се продават ?

enclave
03-17-2007, 00:23
В някои аптеки. И по интернет можеш да си поръчаш. Евтини са, разрови се из нета и ще видиш... мен ме мързи сега, иначе щях да ти изкарам линкове направо...

03-17-2007, 01:53
като казваш евтини за какви цени (прибилизително) става дума

у нас имаме един тест ама ме е бъзец да не ми го изпробват за тва мисля да купя някакъв да проведа 3-4 експеримента как хваща и как не ?

мои приятели ми казаха че докато си напушен показва отрицателен :-k

03-17-2007, 06:10
Еми...
Не знам,след няколко дни като свикнеш с чуството ще ти стане много интересно и весело.
Аз...От два месеца знам,че в края на този месец ще ми правят тест,но не се бях замислила,че е редно да поспра с всичко и...сега до теста ми остават 20тина дни,а аз имам в кръвта големи дози от...почти всичко през джойнт до кокаин :lol:
И е някак си весело...Адреналина ти се вдига супер бързо само като се замислиш за теста- приятно :lol:
Не ве мацка, коката се из4иства за 2 дни, амфета-за 3.
Гъбите не ги лови тест, а тревката- зависи колко сланини имаш.
Ако си кюфте- тогава и един месец мойе да остане ТНС в сланините.
А ако си скакауец хърбав- тогава и за 1 седмица се из4иства.