PDA

View Full Version : nov teen film



dinosaur
03-13-2007, 17:58
um..nqkoi ako znae nov teen film (ot taq god) da kazva:]]] da e ne6to interesno

dinosaur
03-13-2007, 18:20
Погледнато по малко по-високи критерии,интересен тийн филм няма...
пффф знам, че няма :wink: то на мен са ми много лигави ама братовчедка ми искаше да гледа нещо :P
аз и предложих да гледа saw 3 амаа... :D

ThePainIsReaL
03-14-2007, 11:51
Погледнато по малко по-високи критерии,интересен тийн филм няма...
пффф знам, че няма :wink: то на мен са ми много лигави ама братовчедка ми искаше да гледа нещо :P
аз и предложих да гледа saw 3 амаа... :D

То щото Saw 3 така отговаря на изискванията за качествен филм .

vivian
03-14-2007, 18:00
az li4no za nov ne se se6tam!naskoro gledah edin dosta star: Road Trip.mn zabaven mi se stori makar 4e si e dosta stari4ak i moje bi ve4e vsi4ki sa go gledali...

<black soul>
03-14-2007, 18:02
Интересни тийн филми!? ... Ами .. наистина няма такива! Но пък може да гледа - Виж страха, Убийствен пъзел 1,2,3 /мога да кажа, че си е много хубав филма, поне гнусен де...ама такъв са искали да го направят и...според мен са успяли!/ , Тексаско клане /най-великия гнусен хорър и трилър, ама стария е по-хубав от новия!/ , разбира се и Предизвестена смърт или както някъде го пишеше Кръгът или Пръстенът и т.н.... и много много други!
Ааа...сега се сетих...тийн филм - Самотно дърво на хълма /One tree hill/ ама съм 99% сигурна, че сте го гледали и наистина изобщо не ви е заинтригувал, пълна бозичка е...сега пък се сетих за друг тийн филм - Американски пай иии... Another GGey Movie ... нзн дали са тийн ама пък са хубави филми!
...Смятам че това беше изчерпателно! :-D :D