PDA

View Full Version : Милата ни българия



zoben_pitbul
03-13-2007, 18:40
Губим хора...Всички губим.И сега загубихме и едно от най-готините места в БГ уеб пространството-Замунда.Твърдят,че ще я пуснат-това според мен съвсем не е сигурно,дори е по-възможно да са я спрели окончателно.Предполагам много от вас са точили от там-за всички тях моите съболезнования.Сега обаче се усмихнете-опасните пирати от този добнопробен сайт са хванати и тикнати зад решетките за вечни времена.Това е престъпление сходно с изнасилването на малки деца,търговията с органи и убийствата(особено убийствата на деца).Поне в БГ.Или по-точно бг.На път съм да осъзная едно-да,имало е хора,които са били наистина достойни-Левски,Ботев и т.н.Но самата ни държава не е достойна даже да й теглиш една мазна м***а-няма смисъл да се хабиш за едно жалко сборище на престъпници и изроди каквато е нашата мила родина.И торентите не са причината-причината са престъпниците,които са на свобода,докато се действа срещу абсурдно безобидни действия с драконови мерки.Но аз намерих своето решение на този проблем,както намерих и начин да живея дори в невъзможните условия тук.Съветвам ви да мислите по въпроса(не,не да мислите как да завършите две висши,а как да си завъртите далаверка).Иначе току-виж осъмнете голи и боси,я с рак,я с друга болест,за чиито лекарства касата няма пари,и тогава ще видите,че не честният е начина за преуспяване в българия(нарочно с малка буква).

03-13-2007, 19:27
pusnat e

03-13-2007, 21:27
Смешни сте всички да негодуват, че не ви дават да крадете...
Ще си мълчиш и ще си крадеш от други сайтове - има международни тракери - там има всичко, което има и по нашенските.

moncho
03-13-2007, 22:49
Смешни сте всички да негодуват, че не ви дават да крадете...
Ще си мълчиш и ще си крадеш от други сайтове - има международни тракери - там има всичко, което има и по нашенските.
Да
Bitenova
Meganova
MIninova
IsoHunt
Torrentspy.com

sexy_anji_
03-13-2007, 22:52
НАПИШИ ИМЕТО НА РОДИНАТА НИ С ГЛАВНА БУКВА, НЕГРАМОТНИКО!

LGPz
03-14-2007, 09:46
Успя да ме трогнеш! :smt010

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zoben_pitbul
03-14-2007, 15:28
sexy_anji_,не грамотността ми е причина да напиша името с малка буква :wink: Радвам се,защото реакцията ви ми показа за пореден път нещото,което подозирах от доста време.Ама айде,няма значение,ако модовете сметнат,че темата е тъпа,пълна с офтопик или т.н. да я изтрият.

Forslor
03-14-2007, 20:16
Още като видях как си написал България с малко "б" и ми прищрака. Може да не си неграмотен , но това да напишеш България с малко "б" . Аз лично никога не бих си го позволил под какъвто и да е предлог или с някаква цел да я омаловажа като страна и т.н.
Обидно е!

Все пак държавата това сме ние. Ако ние не си я оправим няма кой. EU само ни стимулира да извършим тази крачка(ако не я извършим ще ни санкционира) , но нашите управници (които ние сме избрали) карат през къра/нивата/полята и си правят каквото знаят... и така докато българина и по точно младото поколение не спре да мисли за малко за цигарките/кафето/алкохола/джойнта/ коя/кой да боцне/анално ли да го направи и как може да не се е е*ала , а пък вече е на 13 години и половина ... тогава може да стане нещо.
Като хулим държавата си все едно хулим самите нас и недоволстваме с/у себе си.

sexy_anji_
03-15-2007, 22:07
sexy_anji_,не грамотността ми е причина да напиша името с малка буква :wink: Радвам се,защото реакцията ви ми показа за пореден път нещото,което подозирах от доста време.Ама айде,няма значение,ако модовете сметнат,че темата е тъпа,пълна с офтопик или т.н. да я изтрият.

Каквото и да подозираш слабо ме вълнува. Дори не прочетох темата ти. Дори и да мислиш, че пълним форума с безсмислени мнение изобщо не ме интересува. Ти, момче, къде си тръгнал, че и името на държавата в която си роден не си написал правилно! Каква е тази уважителна причина, поради която не си го написал вярно!? За мен не съществува такава. Все пак първото нещо на което трябва да се научим в този форум е да пишем правилно, за да можем да общуваме пълноценно по нататак... Попринцип трябва вече да сме научени, но който незнае да учи. Днес написах около 3-4 пъти вече, че България се пише с главна буква. Това е срамота!

Cheesy
03-16-2007, 09:54
НАПИШИ ИМЕТО НА РОДИНАТА НИ С ГЛАВНА БУКВА, НЕГРАМОТНИКО!