PDA

View Full Version : Ne moga da razbera 4uvstvata si...



DaR4eTo_COoL
03-13-2007, 18:21
Zdraveite na vsi4ki!Ne znam mn mn dali vi se 4ete kakvo mi se slu4i,no az 6te si kaja...taka zna4i poznavam goot 5 meseca ii vednuj mi predloji az mu otkazah sega ve4e hodim,no az ne sum sig dali go haresvam ili ne.Mislq 4e sum si postavila nqkakuv idela za nego,koito e neosu6testvim ii kato sum s nego malko me drazni,no kato go nqma si mislq kakvo li 4uvstvam az.Off mn e stranno!Toi me obi4a a az nz dori dali izob6to go haresvam a hodq s nego...Ujs!!!Da mn sum 6tastliva kogato sum s nego,no mn ne6ta me draznqt v nego iii nz...Ako mojete mi help nz klalvo da pravq.........

Kianna
03-13-2007, 18:25
АРЕ БЕ АЗ ЛИ ДА ТИ КАЖА ХАРЕСВАШ ЛИ ГО ИЛИ НЕ :evil: .. Щастлива била с него,ама и те дразнил..всеки си има и хубави и лоши качества,винаги има нещо което да дразни у другия!За това за компромисите! :smt019

cherinka
03-13-2007, 18:25
Кажи му какво те дразни в него.
Или просто си представи какво ще ти без него - дали ще ти е по-добре или зле.
Погледни от друга гледна точка над самите вас и разбери дали това момче ти харесва повече от някой друг и дали ти дава повече, токолкото някой друг би могъл да ти даде. И такам.

cherinka
03-13-2007, 18:27
За това за компромисите! :smt019

Къде забрави егоизмът?

Kianna
03-13-2007, 18:37
За това за компромисите! :smt019

Къде забрави егоизмът?


Явно аз съм от хората,които са склонни да направят компромис,а ти не си.

f1s714e70
03-13-2007, 18:48
xex ami kvo da ti kaja mila! ti neznae6 kakvo izpitva6?kak moje nie da ti kajem kvo da pravi6 nito vi poznavame,noti znaem kakvi sa vi vzaimootno6eniqta.Ti traa si sedne6 na D-to i da si pomisli6 mn seriozno kakvo 6te pravi6 s vaprosnoto mom4e,za6toto ako vse pak ne go obi4a6 nqma smisal da go zalagva6 :)

koalka
03-13-2007, 18:49
Кажи му какво те дразни в него.
Или просто си представи какво ще ти без него - дали ще ти е по-добре или зле.
Погледни от друга гледна точка над самите вас и разбери дали това момче ти харесва повече от някой друг и дали ти дава повече, токолкото някой друг би могъл да ти даде. И такам.Именно.

divo_kotence
03-13-2007, 18:57
и аз съм в някаква подобна ситуация...но поговорих с него и г/д са пооправиха ралтите

Digital
03-13-2007, 19:55
Zdraveite na vsi4ki!Ne znam mn mn dali vi se 4ete kakvo mi se slu4i,no az 6te si kaja...taka zna4i poznavam goot 5 meseca ii vednuj mi predloji az mu otkazah sega ve4e hodim,no az ne sum sig dali go haresvam ili ne.Mislq 4e sum si postavila nqkakuv idela za nego,koito e neosu6testvim ii kato sum s nego malko me drazni,no kato go nqma si mislq kakvo li 4uvstvam az.Off mn e stranno!Toi me obi4a a az nz dori dali izob6to go haresvam a hodq s nego...Ujs!!!Da mn sum 6tastliva kogato sum s nego,no mn ne6ta me draznqt v nego iii nz...Ako mojete mi help nz klalvo da pravq.........
Напоследък си много объркана нали ?

bqsna_teenagerka
03-13-2007, 20:46
:roll: ох ами скъпа...наистина хората си имат добри и лоши ка4ества...и на иситна има компромиси за лошите..така4е замисли се хубаво ако ти кеф с него дръж го...сигорно е пи4;) представяй си слладки авантюри с него...и си мисли къв як пи4 е...а ако лошите ка4ества наддделяват КРЪЦ

iiirish
03-13-2007, 22:01
моята ситуация е АБСОЛЮТНО същата :smt009
единственото, което правя, което мога да правя тоест, е да говоря с него. засега той знае какво ме дразни в него и се надявам като мине малко време тези недостатъци в поведението му да се изгладят. ако ли не - всеки си хваща пътя ;)

miloto_girl_4e
03-13-2007, 22:14
Временна раздяла(една седмица примерно) та да видиш дали като не сте заедно ще ти липсва...

ThePainIsReaL
03-14-2007, 08:12
еми .. съкс . Но е нормално , много хора не знаят какво искат , споки .