PDA

View Full Version : Да и предложа ?



coolwarrior
03-13-2007, 18:34
Харесвам едно момиче , което е мн яко #-o . Ма си има недостатъците . Високо самочувствие , лицемерие и тем подобни. Всеки ден си пишем и аз постоянно и правя комплименти , но не съм сигурен че е правилно да и предложа , защото тя е мн охажвана и постоянно има хора които я забиват а аз така съм просто "някойси там". Кажете какво да правя :smt017

cherinka
03-13-2007, 18:39
За нея може да не си "просто някой си там". И кво като е ухажвана и търсена.. това верно повдига самочувствието.. но знаеш ли дали тя си знае цената. Мислиш ли, че не й е омръзнало прекалено много от тея 'ухажори' и не си търси някой сериозен за връзка.
А тя как се държи с тези всички?
Опитай се да я опознаеш добре, и тогава мисли и решавай какво да правиш с нея и дали да предприемеш някакви мерки.
Също има вероятност да е някоя тъпа надута офца.. тогава не се занимавай с нея, но не забравяй, че всички имаме чувства.

koalka
03-13-2007, 18:43
Съгласна съм с cherinka. :wink:

bqsna_teenagerka
03-13-2007, 21:28
:-D охо знам ги тези до болка..нали и аз бях така първо покажи й максимално 4е я харесаш без да й предлагаш...след това изведнъж сложи ледена стена...тя ще усети 4е като вурнала нос ти омръзва и 4е високомерието и пренебрежението й влия е зле...така ще видиш как ще тръгне след теб...обратно д аси те връщаа тогава й преедложи ако не стане да си гледа работата да се хваща с идиоти

iiirish
03-13-2007, 21:40
без значение колко ухажвана и харесвата от останалите момчета е тя, ако те е забелязала до сега - забелязала! ако ли не - не можеш да направиш нищо! то просто си проличава в поведението й ;) така че ако според теб имаш достатъчно "доказателства" за това, че тя не е напълно безразлична, можеш просто да й кажеш, че цениш нейното приятелство, но много повече би искал то да прерастне в нещо повече. останалото ще си дойде от самосебе си ;)

coolwarrior
03-14-2007, 11:47
благодаря ви много ще видим какво ще стане :)