PDA

View Full Version : Varicocele... = операция?



Азз
03-14-2007, 09:13
Искам да питам тая болест ли е нзм кво е разбрах преди няколко часа че я имам и ми казаха че трябва операция ;/ някой може ли да ме светне по въпроса? Кво може да ми стане ако не си направя операция?
Много ли е наложителна?Ся разбирам че същност я имам от много години даже не знам от кога.. И за самата операция ако може да ме светнете ще съм мн благодарен :) Моля ви се кажете нещо,защото паниката ме е обвзела напълно! 10х предварително

03-14-2007, 10:16
ne e vqrno 4e e zadaljitelna.zna4i na brat mi mu otkriha na voenna komisiq takova.....kazaha mu sa6toto 4e trq se operira.da ama ne....Ako e na dqsnoto mado e zadaljitelno ako e na lqvoto ne e...Ako e na lqvoto i ne go boli se hodi da si naravi spermograma(tam nekvo izsledvane na spermatozoidite i tqhnata aktivnost)ako spermogramata dava salbi rezultati trqbva dase operira ako oba4e e ok spokoino moje da si hodi sas varikoceleto.Sigurno na voenna komisiq sa ti go otkrii i tam apacite vinagi iskat operaciq.....znae6 li 6to.......6toto ako ima6 takova ne moje da ide6 v kazarma po nikakav slu4ai....Otidi na nqkoi 4asten lekar po pi6ka da dade6 sperma i da vidi6 dali se nalaga tazi operaciq....Na brat mi rezultatite sa ekstra i si hodi s tova... :)
taka 4e spokooo......mejdu drugoto operaciqta e 5 min sas mestna upoika

03-14-2007, 10:33
ne e vqrno 4e e zadaljitelna.zna4i na brat mi mu otkriha na voenna komisiq takova.....kazaha mu sa6toto 4e trq se operira.da ama ne....Ako e na dqsnoto mado e zadaljitelno ako e na lqvoto ne e...Ako e na lqvoto i ne go boli se hodi da si naravi spermograma(tam nekvo izsledvane na spermatozoidite i tqhnata aktivnost)ako spermogramata dava salbi rezultati trqbva dase operira ako oba4e e ok spokoino moje da si hodi sas varikoceleto.Sigurno na voenna komisiq sa ti go otkrii i tam apacite vinagi iskat operaciq.....znae6 li 6to.......6toto ako ima6 takova ne moje da ide6 v kazarma po nikakav slu4ai....Otidi na nqkoi 4asten lekar po pi6ka da dade6 sperma i da vidi6 dali se nalaga tazi operaciq....Na brat mi rezultatite sa ekstra i si hodi s tova... :)
taka 4e spokooo......mejdu drugoto operaciqta e 5 min sas mestna upoika


Мерси мноо брат :) ся съм спокоен. На лявото мъдо е и точно на военната комисия ми го казаха ама ми казаха и че за тях съм здрав и това не било проблем да вляза в казармата :) но казармата не ме плаши щото и без това вече няма да е задължителна а пък и ще уча надявам се.. та благодаря много :)

Азз
03-14-2007, 10:34
Това горното мнение е мое. И да допълня ще ида на доктор де :)

stoqn____
10-11-2007, 11:03
Изобщо незнаете за какво говорите бе , варикоцеле освен че разваля качеството на спермата , намаля и продукцията на тестостерон.Ако искаш цял живот да си смешният ебач с малки кости и малко мускули , не си го оправяй.