PDA

View Full Version : Съвет за ХЕК плс



SpAcE_LaDy
03-14-2007, 10:54
Хора, искам да си купя хекче, мн се зарибих тия дни и искам да се науча да играя.. затова искам съвет от вас.. кои хекове са наи-добрите.. и къде да ги намеря.. по-големите.. със силиконови топчета, квадратчета или какво? плс кажете ми:) искам утре да си взема, а кможе и днес ако излизам.. кажете ми само къде освен на НДК има хекове и колко пари са плс
ае 10х много:) чакам отг.

positive
03-14-2007, 11:21
ami osven v ndk ima6e i na vito6ka po edno vreme ,no mai s tova ne ti pomagam mn ina4e ako sega se u4i6 e po-dobre da si zeme6 ot po-golemite i po-razpliokanite :smt005 , po-skoklivite sa za po-naprednali :wink:

SpAcE_LaDy
03-14-2007, 11:26
aha, mersi mn:)tiq dni 6 potursq.. vs mi kazvat "Navsqkude ima".. ni6to to4no ne mi kazvat.. predi ima6e edna sergiika na NDK to4no na stulbite za multiplex, ama otdavna ne sum gi vijdala tiq hora s hek4etata tam..i zatova d pitam vas:)
dr-te kvo 6 me suvetvate? :)

Mimka_sweet
03-14-2007, 13:53
Питай кака ( :lol: ) Джамалска...тя знае :-D

kudravoto
03-14-2007, 14:01
mi i az kato moita friendka shte te posuvetvam da si zemesh po golemichko kato za nachalo inache v podleza pri multiplexa ima edin chovechec deto prodava!

SpAcE_LaDy
03-14-2007, 17:13
Aha, ama 4uh, 4e imalo zna4enie s kakvo sa pulni? te s kakvo moje da sa pulni osven sus silikonovi top4eta i silikonovi kvadrat4eta??? daite suvet kakuv to4no da e.. qvno, 4e 6te e golqm, za da se nau4a da hekam.. ama ina4e? s kakvo da e pulen i kolko pari sa golemite hekove? mi6e tursq na NDK d si vzema, 6toto z dr mqsto ne se se6tam, a i samo z tam mi kazahte..

Jamalska
03-14-2007, 18:26
хаха добре деее
хъх аз пък повече обичам малки хекчета...
Ти,предполагам,искаш да се учиш да риткаш на кръгче...НДК е мястото...там са най-качествените и най-евтини хекчета в софия...Трябва ти Недялко..този мъжа с мустаците...И от други магазини можеш да си намериш хекче ама при него има такива със силиконови топчета и супер добра прежда....от 3 до 5 кинта ...
Иначе хека може да е панелен и пъленх с пясък,което винаги е по-добър вариянт хах...
ако искаш хек за риткане по-добре по-пълен..ако искаш да може и да се спира и тн...по-празен ии тъй

quench
03-14-2007, 18:27
А какво ще кажете за филето от ХЕК - има се предвид бялата риба? :P

Jamalska
03-14-2007, 18:32
А какво ще кажете за филето от ХЕК - има се предвид бялата риба? :P
едно време баба ми готвеше само хек щото принципно мразя риба..не беше лошо

SpAcE*LaDy
03-17-2007, 20:41
Здравейте! Аз съм SpAcE_LaDy.. ама не мога да влезна в профила си.. нещо не ме пуска.. сега съм с Мозилатаи не ме пуска, а Интернет Експлорера ми не баца..
TAAAA.. исках да ви кажа, че си намерих хекчееее:))) Хихихихи, мн съм доволна:) Взех си го от този Недялно, когото Джамалска ми препоръча:) Или поне мисля, че беше той:) Един пичага с брада такъв.. симпатяга:)
Еми тва исках да ви кажа:) Мерси много за съветите:) Супер сте, сладкишчета:) хихи

Mimka_sweet
03-17-2007, 21:20
сладкишчета:) хихи Сладкиши,сладкиши ЩЕ ЯДЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ \:D/ :-D :smt005

SpAcE*LaDy
03-18-2007, 08:17
Xaxaxaxxa, ми да, сладкишчетаааа:))) хахахха.. абе хора, я плс кажете как да го оправя тва че да си влизам в профила през мозилата...??? нещо не ме приема и тва е.. :?