PDA

View Full Version : за баскетболистките..



мими19
03-14-2007, 10:11
Здравейте!

Какво мислите за момичетата които тренират баскет и харесват този спорт?Познавате ли такива и мислите ли че са мъжкарани и примерно че харесват момичета само защото тренират мъжки спорт или по някакви други причини...?
Аз имам една позната,която тренира баскет и е много свестен човек..но понякога се държи доста..мхм...мъжки и така реагира..абе походката,поведението,начи на по който говори..не е много момичешки..
И много често съм чувала от момчета че хубави баскетболистки няма..

Как мислите? :smt007 :P

Mimka_sweet
03-14-2007, 13:02
Оф ! Писна ми вече....защо слагате всички под общ знаменател ?!?!?!Това си е напълно индивидуално.И аз познавам момичета,които тренират баскетбол и се държат като нормални момичета за своята възраст.Познавам и момичета,който нищо такова не тренират,но се държат като момчета :smt017

HopeLesss
03-14-2007, 13:43
Познавам едно момиче от националния отбор по баскетбол. Супер яка мацка, няма грешка!!! Наистина е доста висока, но определено не е мъжкарана. Не можеш да определиш един човек само по това какво тренира.

sherry
03-14-2007, 13:44
И аз съм виждала такива мъжкарани, но за щастие не всички са такива :-D

Jamalska
03-14-2007, 17:37
еми май не познавам такива мацки ама мисля,че можеш да познаеш,че някоя мацка тренира баскет само ако я видиш с екип...дори и да е висока това нищо не значи...
Иначе си ме кефят евала им...и аз обичам баскет ама не тренирам:)

GLeZoRanA
03-14-2007, 21:38
Пфуу познавам колкото си искаш баскетболистки все пак едно време и аз бях такава :smt010 ... По - голямата част от отбора пък и от другите отбори бяха големи мъжкарани ама имаше и много сладки мацки в отборите :)