PDA

View Full Version : mOlQ Vi kAjEtE K'vO Da pRaQ!!



~*~aLeX~*~
03-14-2007, 11:56
здравейте на всички,бих искала да ви попитам и да ви се помоля да ми кажете честно какво да правя и какво бихте направили вие,ако бяхте на мое място!!
имам гадже,което страшно много обичам,но не съм сигурна дали и той ме обича!!!държи се много пренебрежително с мен,казва че не можел да целуне толкова хубаво момиче,като наистина твърди че съм красива!!мисля също,че една моя приятелка го харесва,защото те са от един клас и веднъж тя сама ми каза че го прегърнала защото много се зарадвала за една 4 (в което ужасно много се съмнявам),тя му предложила да сядат 2-та там в някой час,но въпроса е че тои се е съгласил!!Друг път и казва на нея,че щял да ме разкара,след това пък се държи прекрасно с мен,усмихва ми се и така на татък(без нищо повече),а и освен това тази моя приятелка на спира да ми натяква че той не се интересувал от мен,но незнам какво съм за него аз наистина!!!много съм объркана и незнам какво да правя,с приятелката ми веднъж се скарах,защото се опитва да го сваля,а тя твърди ,че не е вярно,какво да правя?????обичали ме той??????моля ви се кажете ми честно!!!Аз наистина ужасно много го обичам,но за него не знам!!!! :smt010

HopeLesss
03-14-2007, 11:59
Мисля, че 'приятелката' ти определено се опитва да ви раздели. Не бива да го позволяваш.

sherry
03-14-2007, 12:25
Не й се вързвай на глупостите, очевидно е, че иска да скъсате. Вдигни й един хубав скандал, не й говори повече и не се занимавай с нея.

svetlidim
03-14-2007, 12:29
Абсолютно сте прави! Но защо не иска 'да целуне толкова красиво момиче'?Защо?Или се притиснява , или има някакъв заговор :-k

positive
03-14-2007, 12:30
pri takiva priqteli ne ti trqbvat vragove.
mn qsno 4e za6toto go haresva ti govori takiva ne6ta

Anf3tamin4o
03-14-2007, 12:47
МИ според мене Тя Ако ти го е казвала И ако наистина е било тва може би се опитва да те подразни че твойто гадже е вече нейно
В такъв момент си намери ПО добър на който да му имаш вяра

03-14-2007, 13:03
ami...spored men nai-dobre e da pogovori6 s nego! Ti ve4e sama vijda6,4e tvoqta `priqtelka` go svalq...taka 4e spored men nqma nujda da si trovi6 nevite i da govori6 s neq su6to (pravi si izvodite kolko e priqtelka)

ghost rider
03-14-2007, 13:26
Не й се вързвай на глупостите, очевидно е, че иска да скъсате. Вдигни й един хубав скандал, не й говори повече и не се занимавай с нея.
и аз така мисля и нямам нищо друго кво да добавя
просто решение на проблема ти!!! :)

03-14-2007, 13:52
i tfa naricha6 priqtelka?Vmesto da te podkrepi v toq truden moment tq se opitva da te razdeli s mom4eto koeto obi4ach.Ami qsno e kakvi sa celite i no ti ne se predavai 6tom go obi4a6 tolkova

crazy_m145
03-14-2007, 15:10
ае както казаха по горе май прителката ти го иска за себе си и неиска и ти да си там :)

Blab
03-14-2007, 15:23
Той казвал, че ще те разкара?На кого, на теб ли? :shock:
Това момиче никаква приятелка не ти е(зависи какво разбираш под "приятелка", де)!Първо си се обградила с хора, които не ти мислят доброто и или те лъжат, или те нараняват,(като нито едно от двете не я прави добра приятелка)и второ- правиш огромната грешка да им се връзваш на глупостите.

iiirish
03-14-2007, 15:31
цялата тази заплетена история прекалено много ми прилича на "интрига" или поне както си я обяснила ти. тази твоя "приятелка" може във всеки един момент да те лъже за това какво казва той и какво прави той! от личен опит ти казвам да нямаш вяра на чужди хора, като под "чужди" разбирам всички освен родителите!
поговори открито със приятеля си и му кажи всичко, което онова момиче ти е наговорило, обясни за опасенията си и чуй неговото становище по въпроса!

CrazyWitch
03-14-2007, 15:40
Мисля, че 'приятелката' ти определено се опитва да ви раздели. Не бива да го позволяваш.

Тошко тъй. Не й обръщай внимание.
Пък и .. каквото сабя покаже.

koalka
03-14-2007, 18:17
Нарича се женска злоба.Харесва го и за това ти говори тези неща.Говори с него заради това и го посъветвай да не се поддава на манипулации от нейна страна(ако има такива).