PDA

View Full Version : Obicham Te ?!



03-14-2007, 13:00
Iskam da popitam sled kolko vreme ot vruzkata vi momcheto\momicheto,s koeto ste vi kaza,che vi obicha :) Az sam veche s moito momche ot 3 sedmici i se chudq koga li shte mi go kaje .. ili dali izobshto shte go kaje :smt017 :smt102

KisskilleRcHe
03-14-2007, 13:04
Ти си ненормална.. Как на 3-тата седмица ще ти кажа, че те обича.. А пък и той може въобще да не те обича. С мойта приятелка сме заедно 2 месеца и аз още не съм изпитал любов към нея. :)

svetlidim
03-14-2007, 13:06
Не е толкова важно дали ще го каже,а дали ще го почувства и дали ще ти го докаже.Има една приказка 'Не вярвай на този,който казва "Обичам те!", а на този който моли "Обичай ме!'.
А на мен ми го каза след около месец,но не мисля,че си е вярвал изобщо.

Ice_Queen
03-14-2007, 13:09
Hahahah Хвала на тва момче.Явно е наясно кога трябва да се каже найстина Обичам те!!
При всеки е строго индивидуално . на мен лично ми трябва по 1 година някъде да осъзная че истински обичам някой...
Не го насилвай да ти го казва - нима искаш да те лъже в очите?

..... късмет ;)

Digital
03-14-2007, 13:20
Аз пък никога не съм казвал "обичам те". Явно съм дефектен. :roll:

HopeLesss
03-14-2007, 13:23
Приятеля ми ми го казваше и преди да тръгнем, защото знаех, че ме обича от 3 години. Аз обаче му го казах много след като тръгнахме...

Digital
03-14-2007, 13:29
Сега не вижда и не чувства нищо! Преди обичаше всичко...сега мрази всичко !!!
Абе принцесо, що си толко озлобяла ма. :lol: Я си каи телефончето мацко ти опраим настроението. :lol: За 5 лева те праим на седмото небе душко, за 10 на осмото. :smt005 Сутрин и вечер на гладно, ше боцаш по големите вени за по-голям ефект. Ше забравиш не само бившия а и майка си и баща си ше забравиш. Ще дойдеш с мен в света на сладките слончета и розови балончета...

Ice_Queen
03-14-2007, 13:31
Сега не вижда и не чувства нищо! Преди обичаше всичко...сега мрази всичко !!!
Абе принцесо, що си толко озлобяла ма. :lol: Я си каи телефончето мацко ти опраим настроението. :lol: За 5 лева те праим на седмото небе душко, за 10 на осмото. :smt005 Сутрин и вечер на гладно, ше боцаш по големите вени за по-голям ефект. Ше забравиш не само бившия а и майка си и баща си ше забравиш. Ще дойдеш с мен в света на сладките слончета и розови балончета...

Ти си много зле честно ти казвам : )
Комплекси избирай другаде о.к : ) :smt006

Digital
03-14-2007, 13:36
Сега не вижда и не чувства нищо! Преди обичаше всичко...сега мрази всичко !!!
Абе принцесо, що си толко озлобяла ма. :lol: Я си каи телефончето мацко ти опраим настроението. :lol: За 5 лева те праим на седмото небе душко, за 10 на осмото. :smt005 Сутрин и вечер на гладно, ше боцаш по големите вени за по-голям ефект. Ше забравиш не само бившия а и майка си и баща си ше забравиш. Ще дойдеш с мен в света на сладките слончета и розови балончета...

Ти си много зле честно ти казвам : )
Комплекси избирай другаде о.к : ) :smt006
Yea, right. :lol:

Ice_Queen
03-14-2007, 13:37
Сега не вижда и не чувства нищо! Преди обичаше всичко...сега мрази всичко !!!
Абе принцесо, що си толко озлобяла ма. :lol: Я си каи телефончето мацко ти опраим настроението. :lol: За 5 лева те праим на седмото небе душко, за 10 на осмото. :smt005 Сутрин и вечер на гладно, ше боцаш по големите вени за по-голям ефект. Ше забравиш не само бившия а и майка си и баща си ше забравиш. Ще дойдеш с мен в света на сладките слончета и розови балончета...

Ти си много зле честно ти казвам : )
Комплекси избирай другаде о.к : ) :smt006
Yea, right. :lol:


;-)

thirteen
03-14-2007, 13:40
Ами моя приятел също още преди да тръгнем ми го казваше.. бяхме ходили близо преди година от 2рото ни тръгване и аз знаех, че ме обича. Тогава обстоятелствата не ни позволяваха да сме заедно! Аз му го казах след 2рия месец.. от предпазливост да не стане като миналият път, но и аз много го обичах и преди да тръгнем..
Много исках да му го кажа, но имах чувството , че имам нещо в гърлото и ме стяга.. :lol: Спомени, споооомени..

slan4evo_momi4e
03-14-2007, 13:53
liubovta ne e duma, koqto zadyljitelno trqbva da kaje6 sled den, dva, sedmica, mesec .... liubovta e 4uvstvo, koeto pyrvo trqbva da useti6 v syrceto si .... I ako ti prosto iska6 da 4ue6 tiq dve dumi ... e typo spored men .... ako iska6 ne6to istinsko i silno ne se zamislqi za ne6ta, kato koga toi 6te ti kaje 4e te obi4a.....pyk i za6to toi trqbva da e pyrviq?!

03-14-2007, 17:41
nie pak s moq sme zaedno edva ot 2 sedmica a toi ve4e ot dni mi povtarq "obi4am te" i "iskam da sam zavinagi s teb"...malko strqska6to,a?
pone go uvajavam 4e si izkazva 4uvstvata :P ,vapreki 4e az o6te ne sam savsem orientirana s moite....

koalka
03-14-2007, 17:49
Още на третата среща ми каза, че е влюбен в мен.

alkobalko
03-14-2007, 18:11
След малко повече от месец.

divo_kotence
03-14-2007, 18:20
на мен ми го повтаряше още преди да тръгнем...но за съжаление аз още не мога да го изрека

stra6no_sexy
03-14-2007, 18:23
аз на моя приятел му казах ОБИ4АМ ТЕ на третия месец от връзката ни,но тогава бях абсолютно сигурна в 4увствата си

prosto az f
03-14-2007, 18:28
emi hodime to4no ot mesec ,a mi go kaza 1 vata sedmica ama nie s nego se poznavame ot oktomvri nekade :) taka 4e .........

ThePainIsReaL
03-14-2007, 18:31
При предишната ми връзка , още преди да сме заедно си говорихме за любов . А "Обичам те" също си казвахме още съвсем в началото .. не помня и аз точно кога .
Казваш го , когато го чувстваш .. няма определено време за това .

iiirish
03-14-2007, 18:32
около месец след като тръгнахме и то едва когато аз заговорих за някакви чувства и от двете страни :roll: въпроса не е във думите "обичам те" и във тяхното произнасяне, а във доказателството им!

FiRe_LaDy
03-14-2007, 19:12
Ti normalna li si?Prekaleno e rano za da ti kazva podobni neshta.Az sym bila s momche 6 meseca i v kraq na vryzkata chak mi go beshe kazal.A sym imala i takiva deto izobshto ne sa mi kazvali.A koga shte ti go kaje toi li?Kogato go pochuvstva i e siguren che te obicha.Nedei byrza ...

03-14-2007, 19:14
ami ne znam, razli4no e proden vseki . az na moq kazah 4e go obi4am o6te v pyrvite dni za6toto znaeh 4e tova e myjyt na syrceto mi :) :smt049

miloto_girl_4e
03-14-2007, 19:16
Ако гаджето ми каже в началото на връзката, че ме обича, честно казано не му вярвам.. за мен човек НЕ може да се влюби така рано..

CVETELLINA
03-14-2007, 19:17
Ами каза ми го още на 2-рата седмица след като тръгнахме.На мен ми дойде малко като "гръм от ясно небе",защото въобще не съм очаквала да ми каже толкова скоро,че ме обича..но все пак емоцията беше страшно приятна де,дори и да бях малко шокирана.. 8-[ аз също му казах тогава,че го обичам,но наистина го почувствах малко по-късно.И все пак мисля,че няма определено време,за да ти каже някой,че те обича или ти да обикнеш някого-то просто се случва 8-[ O:)

magito_gandia
03-14-2007, 19:20
mii moqt priqtel mi kaza 4e me obi4a o6te na 1iq den,noo neka da kaja 4e blizo godina mi ti4a6e sled zadnika :lol: i 4e s nego se poznavame mn ama mn dobre,i sega sled 2 meseca ot kakto sme zaedno moga da kaja 4e go obi4am i az :) :) taaa... da ti kaja trqq da is4aka6 1vo da se opoznaete kakto trqbva,za6toto nemoje6 da kaje6 4e obi4a6 edin 4ovek samo za6toto go haresva6,ami 6te mu kaje6 kogato go opoznae6 istinski i si ubeden 4e go obi4a6 zaradi tova koeto e!!!nqq ideali ;)

BrokenInnocence
03-14-2007, 22:44
При мен беше малко интересна ситуация. Понеже аз по принцип "Обичам те" не казвам, дори да искам да го кажа. И той го знаеше, затова ми каза "Дори и да го чувствам няма да ти го кажа докато ти не почувстваш, че искаш да ми го кажеш." Та така... тъкмо си бях помислила, че това ще ми е поредната без- "Обичам те" връзка, когато около месец след като бяхме тръгнали просто ми се изплъзна от устата. Исках да кажа "знаеш колко те харесвам" а вместо това казах "знаеш колко те обичам."... малко самопрецакване, но какво пък.

krem4et0
03-15-2007, 08:52
Аз направо съм имала огромно търпение. чаках тези думи 2 години и 3 месеца като през това време сме си били заедно. той просто каза, че не може да ги изрече тези думи, че може и да го изпитва, но не може да го каже. и го направи супер неочаквано-когато просто си вечеряхме. От него знам, че е искрено и,че е дълбоко от сърцето му. а и аз съм единствения човек, на който го е казвал. Не го е казвал на майка си, на баща си, на никой друг. беше ми гадно дълго време, защото на моето обичам те се отговаряше с мълчание и следваха кавги. За това са и били най-големинте ни спорове. Но в мига, когато се бях примирила,че никога няма да го чуя от него той го каза. не знаете колко е ценно това обичам те. Идея си нязмате даже. то не е е просто заучена фраза, която казваш на 3-тата среща, а е нещо, което трябва да изпиташ, да осъзнаеш и да изречеш. Иначе аз съм бърза. на бившия го казах на 2-рата седмица, но тогава просто бях умопомрачена от любов, а на мъжа на 3-тия месец. може би тогава бърках влюбеена съм с обичам те. Сега не е така. Знам, че обичам и различавам влюбвенето от обичта.

krem4et0
03-15-2007, 08:58
И да ви кажа доказателствата за любовта са по-силни от това обичам те. баща ми ме биеше заради него. Не защото е лош, а просто защото не можеше да асимилира, че има друг мъж в живота ми. А приятелят ми предпочете да учи при мен, в нашия гред, а не това, което искаше. беше се заклел,че никога няма да учи тук,но го направи. беше се заклел,че никога няма да плаче,но е плакъл з нашите рездели, беше се заклел,че никога няма да каже обичам те, но го каза. Малки сте и не осъзнавате колко значи това!
сигурно ще ме питате защо 2 години съм била с човек, който не ме обича. защото той ме обичаше, но не го осъзнаваше. Всяка дума, всеки жест, всичко в него крещеше обичам те. Просто не ми го казваше. Иначе ми го е показал и доказъл по всички начини, а в крайна сметка това е най-важното. Думите са дим!

03-15-2007, 10:26
Когато за пръв път го е почувствал :wink:

Green_Moon
03-15-2007, 10:53
Ми с приятеля ми се познавахме 3-4 месеца, но не бяхме гаджета и просто ми се изплъзна веднъж докато си говорихме "обичам те", той нищо не каза а ме целуна и от тогава ходим.Иначе тй ми го каза след като бяхме ходили година и нещо, но никога не съм го насилвала да ми го казва!Според мен любовта се доказва, а той ми беше доказвал колко ме обича много пъти и със жестове ,и със думи, и със отношение :smt055

vivian
03-15-2007, 19:34
sled 1 mesec nqkade.dori malko pove4e.

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 20:24
Сега не вижда и не чувства нищо! Преди обичаше всичко...сега мрази всичко !!!
Абе принцесо, що си толко озлобяла ма. :lol: Я си каи телефончето мацко ти опраим настроението. :lol: За 5 лева те праим на седмото небе душко, за 10 на осмото. :smt005 Сутрин и вечер на гладно, ше боцаш по големите вени за по-голям ефект. Ше забравиш не само бившия а и майка си и баща си ше забравиш. Ще дойдеш с мен в света на сладките слончета и розови балончета...

Ти си много зле честно ти казвам : )
Комплекси избирай другаде о.к : ) :smt006
Yea, right. :lol:сагласна