PDA

View Full Version : Кандидатстване след 7 клас



Na7a6a
03-14-2007, 17:14
Здравейте всички! Тази година съм 7 клас и ми предстои кандидатстване :smt009 Харесвам немския език(и го уча),математиката и българския общо взето също ми вървят.Въпроса ми е към кое училище да се насоча.Успеха ми от първия срок е 6, а от последните пробни изпити: математика 4.68;български 5.55. За сега съм си харесала 91 НЕГ,но за там се иска доста голям успех. Така че, кажете ми някое добро училище(в София) [-o< Ще ви бъда много благодарна.Мерси предварително :wink:

Aileen
03-14-2007, 17:39
Втора немска (73 СОУ). Колкото и банално да звучи наистина е много добро. Колкото и невероятно да звучи за някои и колкото и да ме плюят за това, което ще кажа то може би е по-добро от немската. :D Знам го, защото уча в него.

Не обръщай внимание, че е "втора" немска. Това няма никакво значение за качеството на преподаване. М/у другото тук е Първи езиков център към Гьоте институт. Втори езиков център е 91 ЕГ. И тук не са надути фукльовци и "парашутисти" за разлика от НЯКОИ в немската :!:

Надявам се, че съм ти била полезна. :wink:

Na7a6a
03-15-2007, 15:44
Благодаря ти, ще го имам предвид! Пък има вероятност и съученички да станем :lol: И пак мерси за съвета!