PDA

View Full Version : Kajete mi trqbva li da mu vqrvam??



magito_gandia
03-14-2007, 19:04
Zna4i moqt slu4ai e sledniqt...
Jiveq v Ispania,imam si priqtel koito e bulgarin...sega mai mesec toi iska da si hodi na bg za 1 mesec:((kazva mi 4e me obi4a mn,4e e lud po men...oba4e az mislq 4e kato si ide toi 6te mi izneveri i se boq ot samata misul...namrazvam go samo kato si pomislq:((moje bi mi kazva istinata,no nz se pak toi e ot blagoevgrad tam e pulno s krasivi jeni,studentki...awee se pak tva e BG;)ta vuprosa mi e:da mu vqrvam li?ili vaob6te da ne se tormozq za tova...ufff oburkana sum..ima vreme do mai mesec,znam no samata misul me poburkva ](*,) molqviiiii kajete mi svoeto mnenie
blagodarq vi predvaritelno :)

ThePainIsReaL
03-14-2007, 20:10
Ако го обичаш , ще му вярваш , ще му се довериш . И без тва нищо не можеш да направиш , ще му завържеш пишката ли ? Не става .. престани да се измъчваш , човекът те обича , няма да ти изневери . И гледай ти да не го направиш
Ах .. тая пусна ревност начи..

03-14-2007, 20:27
Awe 4esno da ti kaja ima golqma veroqtnost!I 1 mesec dale4e ot tebe i to v blagoevgrad :roll:

ThePainIsReaL
03-14-2007, 20:31
Awe 4esno da ti kaja ima golqma veroqtnost!I 1 mesec dale4e ot tebe i to v blagoevgrad :roll:


Бахти .. не мога да ви разбера . Това е само месец . И кво като е в Благоевград , той ако е решил да изневери може и в Испания да го направи ! Не е необходимо да чака да се върне в БГ , за да спи с друга ! Замисли се малко . Той като си дойде тука , ще има и др . ангажименти - да види семейство , приятели . Хич няма да му се мисли за др. жени . Пък и в крайна сметка ти е казал , че те обича . Едва ли е лъгал за такова нещо . Каква изгода има от това ?
Просто не вкарвай никакви паранои , тая ревност ще те погуби на млади години .

CrazyWitch
03-14-2007, 20:33
Все пак, ще се чуваш с него предполагам.
Недей се тормози. Ако го обичаш и му имаш доверие помогни на себе си и не се тревожи.
Верно, че не може сляпо да се вярва на любовта, защото някой път изневиделица може да ти дойде някой факт..
Та мнението ми е.. да бъдеш сигурна в него и в себе си :) , че го обичаш и че той те обича. Айде. Късмет от меня.

03-14-2007, 20:34
Awe 4esno da ti kaja ima golqma veroqtnost!I 1 mesec dale4e ot tebe i to v blagoevgrad :roll:


Бахти .. не мога да ви разбера . Това е само месец . И кво като е в Благоевград , той ако е решил да изневери може и в Испания да го направи ! Не е необходимо да чака да се върне в БГ , за да спи с друга ! Замисли се малко . Той като си дойде тука , ще има и др . ангажименти - да види семейство , приятели . Хич няма да му се мисли за др. жени . Пък и в крайна сметка ти е казал , че те обича . Едва ли е лъгал за такова нещо . Каква изгода има от това ?
Просто не вкарвай никакви паранои , тая ревност ще те погуби на млади години .

Ne sum kazal 4e 6e i izneveri prosto ima golqma veroqtnost 6toto tam tq ne moje da razbera 6oto 6e e v ispaniq!I ima golqma veroqtnost da se izku6i!!!

`Death`Whore`
03-14-2007, 20:35
Ами, ела и ти в България!

SillentHill
03-14-2007, 20:38
Мацка няма да се плашиш... Той пича ше дойде малко да си почине тука... дори и евентуално да се случи нещо, тфа не значи, че не те обича! и аз съм изневерявал на мойта.. но я обичам повече от всичко.. смисъл ... той надали ше вкарава някфи чувсвта! просто ебе там некфа и толкова... за 1 месец няма да се влюби ф някоя, така че спокс... просот секс може да има... но тфа не тряя те притеснява... щото мъжете сме такифа боклуци... не можем без секс

iiirish
03-14-2007, 20:53
ако чувствата, които изпитвате един към друг са истински и достатъчно силни няма смисъл нито от твоята ревност, нито от съмненията ти в него!
и е вярно това, че ако той поиска да ти изневери няма да чака да се върне за месец в бг, а може да го направи и там! така че тази параноя е напълно излишна! и поиска ли да опита "нещо ново" надали ревноста ти ще го спре или ще те спаси от унижението да ти изневерят!

Wu tang killa bee
03-14-2007, 21:44
ако чувствата, които изпитвате един към друг са истински и достатъчно силни няма смисъл нито от твоята ревност, нито от съмненията ти в него!
и е вярно това, че ако той поиска да ти изневери няма да чака да се върне за месец в бг, а може да го направи и там! така че тази параноя е напълно излишна! и поиска ли да опита "нещо ново" надали ревноста ти ще го спре или ще те спаси от унижението да ти изневерят!

Много добре казано! Напълно съм съгласен \:D/

koalka
03-15-2007, 05:24
Много е лошо това да нямаш доверие на един човек, а особено да на приятеля ти и само да си въобразяваш, че той може да ти изневери и т.н.Не го познавам, можеи да го направи, но не го заклеймявай още от сега.И все пак това е един месец.

die_die_my_darling_
03-15-2007, 08:34
moje puk i da ne ti izneveri..

marche
03-15-2007, 11:52
Predi da ne ti e izneverqval 4e misli6 4e 6te go napravi?

bqsna_teenagerka
03-15-2007, 19:53
Ако го обичаш , ще му вярваш , ще му се довериш . И без тва нищо не можеш да направиш , ще му завържеш пишката ли ? Не става .. престани да се измъчваш , човекът те обича , няма да ти изневери . И гледай ти да не го направиш
Ах .. тая пусна ревност начи.. =D> мисля 4е това е най перфектното исказване..аз го повтарям просто това е супер мнение!!!

bqsna_teenagerka
03-15-2007, 19:56
Мацка няма да се плашиш... Той пича ше дойде малко да си почине тука... дори и евентуално да се случи нещо, тфа не значи, че не те обича! и аз съм изневерявал на мойта.. но я обичам повече от всичко.. смисъл ... той надали ше вкарава някфи чувсвта! просто ебе там некфа и толкова... за 1 месец няма да се влюби ф някоя, така че спокс... просот секс може да има... но тфа не тряя те притеснява... щото мъжете сме такифа боклуци... не можем без сексееее пи 4 това също е суперр изказване....!!!!!!! то4но така дори да прави секс не озна4ава 4е не те оби4а..ето един свястен който д ате светне и да ти каже в о4ите какви са мъжете и какво могат д анаправят браво пи4

03-15-2007, 19:58
ama i ti si golqma filmarka. 4oveka te obi4a, nqma kakvo tolkoz da se pla6i6 4e 6te ti izneveri. s priqtelq mi sme razdeleni , az jiveq vyv france, toi v bg i nikoi ne izneverqva na drugiq za6toto se obi4ame . i moga da ti kaja 4e edin mesec ne e ni6to !! stiga si vkarva nqkvi filmi ;) 6te vidi6 4e byrzo 6te mine meseca i pak 6te se vyrne pri tebe

miloto_girl_4e
03-15-2007, 20:18
Охх.. вие с тая пуста ревност.. направо не мога да спра да ви се чудя..
Какво сега заради теб да не си идва в България ли?
И от кога пък се води, че в Благоевград има толкова красиви жени?
Леля ми е оттам, често ходя там и не съм забелязала некви яки мацки..
Трябва да му имаш доверие, една връзка без доверие не е никаква връзка :!: Със същият успех той може да си мисли как ти ще му изневериш докато си сама в Испания.. А и той да не мислиш, че отива в БГ, за да се изчука? Да беее...

Ekita
03-16-2007, 03:11
Как се казва приятелят ти?Ще обясня защо питам,надявам се не съм много нагла... 8)