PDA

View Full Version : какво да направя?



affy
03-14-2007, 19:12
здравейте,
аз съм момиче на 14 години и имам чувството че изпитвам някво привличане от 1 моя приятелка.PLS помогнете и кажете какво да правя и трябва ли да и кажа че я харесвам? :(

miloto_girl_4e
03-14-2007, 19:18
Това е временно, споко :wink: Оглеждай се за момчета, има ги доооста 8) 8)

Blab
03-14-2007, 19:50
И на мен ми се е случвало, но не се вглъбявай в това си чувство и ще отмине:)

iiirish
03-14-2007, 19:53
вие сте ненормални бе :-s свършиха ли се вече момчетата, че почнахте и лесбийки да ставате ](*,)
а ся сериозно: явно не можеш да разграничаваш приятелската обич и привързаност от физическата и интимна близост! научи се, че тези два полюса са толкова далече колкото и небето и земята! а това, че небето се оглежда в някое езеро не земята, не значи, че е слязло там нали ;)

ThePainIsReaL
03-14-2007, 20:00
Споко , случва се . Но я се замисли - искаш ли да целунеш това момиче с език , искаш ли да го докосваш по по-интимните части .. искаш ли да имаш връзка с него ? Съмнявам се ..
така че , успокой се .. и се огледай за някое сладурче :D

alkobalko
03-15-2007, 04:18
Има много голяма разлика в това да обичаш едно момиче като приятелка и като интимен партньор. Всеки на тази възраст си е мислел, че е влюбен в най-добрата си приятелка, поради факта, че прекарваш повечето от времето си с нея, винаги те разбира( което е от особено значение за момичето/ жената). След време нещата ще се оправят и вичко ще си дойде на мястото. Просто се огледай за неякое готино момче и когато хлътнеш ще видиш как без време ще забравиш чувствата към това момиче.

Alerta
03-15-2007, 04:32
А защо не можете да допуснете дори МЪЪЪНИЧКАТА вероятност наистина да е привлечена от най-добрата си приятелка и всъщност да е бисексуална например. Аз по подобен начин разбрах, че имам такива наклонности...

koalka
03-15-2007, 05:20
Просто ти е много близка приятелка и за това си въобразяваш, че имаш нещо повече към нея.

sweety_91
03-15-2007, 06:52
вие сте ненормални бе :-s свършиха ли се вече момчетата, че почнахте и лесбийки да ставате ](*,)
а ся сериозно: явно не можеш да разграничаваш приятелската обич и привързаност от физическата и интимна близост! научи се, че тези два полюса са толкова далече колкото и небето и земята! а това, че небето се оглежда в някое езеро не земята, не значи, че е слязло там нали ;)

Напълно съм съгласна!Друг е въпроса ако наистина си бисексуална... :roll:

die_die_my_darling_
03-15-2007, 08:31
lo6o nqma..kaji i :)

nEEdWeeD
03-15-2007, 12:47
ami nz kakvo da pravi6 ama po-hubavo se zagledai po nqkoi batko ima gi dostata4no