PDA

View Full Version : edinstvena



03-14-2007, 20:53
zdraveite
imam si prqtel ot skoro oba4e 1 misal postoqnno me terzae i tq e svarzana s biv6ata mu toi ne mi dava povod smisal ne mi govori za neq oba4e az se sam si takava i msilq nai lo6oto :::
iskam az da sam edinstvenata v jivota mu smisal dori ako se razdelim koeto ne iskam da se slu4ca toi da pazi skapi spomeni za men cql jivot
daite mi savet pls kak da napravq na6ata lubov nepovtorima i edinstvena i kakvo da pravim dokato sme zaedno nqkvi takiva inter ne6ta ne 4e ne praim ni6to no iskam si4ko da e neveroqtno :-k

iiirish
03-14-2007, 20:57
безкрайно глупаво е да казваш "искам да съм единствената в живота му" :-s каквото и да правиш, каквито и прекрасни спомени да има той от теб, повярвай ми - никога няма да забрави останалите си връзки! безмислено и егоистично е да искаш да запълниш изцяло съзнанието му дори и след евентуална раздяла!

03-14-2007, 21:02
безкрайно глупаво е да казваш "искам да съм единствената в живота му" :-s каквото и да правиш, каквито и прекрасни спомени да има той от теб, повярвай ми - никога няма да забрави останалите си връзки! безмислено и егоистично е да искаш да запълниш изцяло съзнанието му дори и след евентуална раздяла!



e ako ne sam edinstvena mi kajete pone kak da si iskarame mn ama mn mnmn strahotna vryzka :smt017

`Death`Whore`
03-14-2007, 21:04
И аз имам този проблем...бившата...тра-ла-ла...но и аз мисля за бившия...и в някаква степен все още го обичам. Замисли се ти дали не мислиш за хора, които са значели много за теб.

ThePainIsReaL
03-14-2007, 21:39
Пффф .. недей говори такива неща . Щом е с теб , с теб . Кви единствени , кви пет лева . Мен двама са ми казвали , че ще съм им единствена в живота като любов , но сега нито един от тях не е до мен .
Бившата сигурно отдавна му е изчезнала от главата , иначе какво ще прави при теб . Пък ако мисли за нея , то ще му личи .. и рано или късно , ще те остави заради нея . Така че .. времето ще покаже . А ти през това си направи добро и не умирай от ревност и паранои .

koalka
03-15-2007, 05:26
Тъпо е да се терзаеш за миналото, това е излишно притеснение. :wink:

03-15-2007, 05:39
Samo si trovi6 jivota kato misli6 za predi6nite mu vryzki. Ne moje6 da mu iztrie6 minaloto. Radvai se , 4e sega si ima6 nqkoi do teb i tova e !

sweety_91
03-15-2007, 06:34
Samo si trovi6 jivota kato misli6 za predi6nite mu vryzki. Ne moje6 da mu iztrie6 minaloto. Radvai se , 4e sega si ima6 nqkoi do teb i tova e !

И аз така мисля! :roll: