PDA

View Full Version : Не не това не е истина ;(



even_in_death
03-14-2007, 21:15
Ох неиздържам повече.... току що разбрах че един приятел които много много обичам има заболяване на белия дроб и както той се изразява му остават 10-15 годинки... Знам че 15 години не е никак малак период, но не е и много дълъг.... :smt010 :smt010 Това е един от най-свестните хора които познавам..... Имам му пълно доверие а сега мисълта че през оставащите му години той ще се изпитва болка само и само да се пребори с живота направо ме изяжда :smt009 :smt010 Съжалявам .. нямаше каде да си излея мъката... а наистина много ме боли... Едно 15 годишно момче не заслужава тази съдба... (знам че има хора които са много по зле, но ако можех бих му дала половината си живот...)

Благодаря на тези които прочетоха темата ми... :smt010 :smt010 :smt010

03-15-2007, 04:59
mila znam kak se 4uvstva6,otli4no go znam...lelq mi e bolna ot rak i to mnogo zle ,moje bi ne i ostava pove4e ot mesec,ni6to ne moje da se napravi,za6toto e zloka4estven i vsi4ki organi sa se zarazili,nqma kak da se izreje...vseki den tq gasne pred o4ite ni i misulta 4e sme bezsilni ni ubiva pove4e,otkolkoto dori i lo6ata bolest pogubva neq :smt010 :smt011 ... ne znam kakvo moga da kaja,koq sum az 4e da govorq za jivota,ta az sum momi4e na 17 godini,koeto vse o6te obi4a da gleda animacii v subota sutrin :) no moga da obi4am i imam 4isto 4ove6ki 4uvstva,za tova znam kakuv ad e v tebe sega,moje bi pove4e otkolkoto v samiq bolen :smt012 iskam samo da ti kaja- ne pogubvai vremeto si s nego i izob6to vremeto v misli kakvo 6te bude natatuk,toi sega e tuk i te darqva s priqtelstvo...v imeto na tova ti trqbva da mu vduhva6 uverenost i kuraj,toi o6te e tuk i dokato tova e taka, ti trqbva da izjivqva6 pulnocenno vseki mig zaedno...i kato krai iskam da dobavq- predi 3 meseca lelq mi be6e zdrava kato skala,vsi4ki izsledvaniq bqha otli4ni...sega sled 3 meseca tq umira,nqma nadejda... rakut e mn zul,za otricatelno vreme q pogubi... nikoi nikoga ne e predpolagal 4e izob6to moje da se slu4i tova ne6to i to na neq-tq e tolkova mila i liubveobilna jena...nikoi nikoga ne znae kakvo 6te stane utre s nego-ti moje da ne nadjivee6 tvoq prietel,moje da si otide6 po-rano ot nego...zatova jivei,jivei sega i se otdavai na momenta za6toto citiram : "Glupavo e da pravi6 planove za v bude6te,kogato ti ne si gospodar dori i na utre6niq den" ...Celuvam te i budi silna!

koalka
03-15-2007, 05:37
Еми мила, такъв е живота понякога-жесток към някои, които не са го заслужили.Трябва да се успокоиш и да не мислите и двамата за това, а просто да се забавлявате и да си прекарвате добре.

even_in_death
03-15-2007, 11:01
Благодаря и на двете... опитвам се да се успокоя но някак си не ми излиза от ума...Ще се опитам да направя (ако мога) така че той да изживее дните си пълноценно...Но той много се е отчаял :smt010 Ох, незнам...

ThePainIsReaL
03-15-2007, 11:08
Той трябва да има надежда , защото съвременната медицина напредва супер бързо .. не трябва да си мисли за края , да се радва на мига . Вие сте му приятели , не се шашкайте - моля ви се . Замислете се - не се знае дали утре някой от близките ви няма да е блъснат от кола или да получи инфаркт , а ти се жалваш за 15 години . Убедена съм , че лечение ще се намери . Просто се научете да цените живота , приемете го като знак , пратен от горе. Случайни неща не се случват на никого .

even_in_death
03-15-2007, 11:11
Така е и аз това му казахче има време и че може да се намери изход, но той започна да ми обяснява за болката и че няма намерение да прекара последните годинки от живота си с кашлица нон-стоп ( и то болезнена), драйфане и кфо ли още не.. някак много гадно ми стана... :(

sherry
03-15-2007, 11:11
Няма ли възможност да го лекуват и да оздравее? Знам ли, говори с лекар, може пък да има шанс...Да съберете пари и да го изпратят в чужбина на лечение.... :( Гадно е, когато млади хора гаснат толкова рано...

Baby_b
03-15-2007, 17:12
Знам че звучи банално, но пак ще ти кажа да ценете всяка минута прекарана заедно и не мислете за това какво ще стане утре ами изживеите най-хубавите си момети заедно, защото вчера няма да се върне ,а утре може да не дойде :wink: Знам че ти е трудно и че на приятеля ти му е трудно, но никога не губете надежда. Тя умира последна :-)

03-15-2007, 18:00
тва е най-гадното което е можело да му се слу4и,оба4е нали знае6 4е всеки от нас може да умре във всеки 1 момент,и все пак 6те намерите ко да праите през тия 15 години.оба4е нали те има теб,ти тряя да го подкрепя6,да го разсеива6 и той сте свикне с тая мисъл постепенно и 6те се нау4и да цени тва което има.казвам го,за6тото съм загубила мн не6та в живота си и накаря просто намерих смисъла на вси4ко,трябва и вие да го намерите,ина4е все едно 4е ве4е сте мъртви.успех и зн 4е сте се справите O:)

HopeLesss
03-15-2007, 20:31
Аз мисля че 15 години не са малко и за този период медицината ще се развие още повече. Ако не в България, то в чужбина 100% има някакво решение. Поне е разбрал на време и има възможност да потърси лечение. Мисля, че не трябва да се отчайва, а ти трябва да си до него!!!

even_in_death
03-16-2007, 10:30
Хора то е рак... Той така ми го обясни :( Колкото и да напредне медицината по-натам заболяването ще мине в някаква друга степен... Оф не искам да си го помислям... За сега го укоражавам и правя за него каквото мога.... Аа само можете ли да ми кажете някакъв начин да го накарам да понамали цигарите,зашото откакто разбра за болестта пуши по 2 кутии на ден :x :( Само му се карам и му взимам цигарите, но той си знае неговата :( Нз как да го върна към живота... Много се е отчаял и не му пука че състоянието му ше се влоши :(

HopeLesss
03-16-2007, 11:09
Мила, много видове рак вече могат да се излекуват. За цигарите не знам как да го накараш да ги спре.. Предполагам, че за него това е голям шок и единствената му утеха са цигарите... :roll: