PDA

View Full Version : Хормона ни изби, а кондом - липсваше...



Опа, опа, ей!
03-14-2007, 21:27
Ами, да - случи се, без презерватив. Хормона ни изби, нямаше какво друго да направим. Да уточня - не съм свършил в нея, както и да доуточня това, че преди точно 1 месец тя пи Постинор Дуо (хехе, тогава беше заради скъсан) Има ли смисъл мацката ми сега пак да пие, или да пробваме първо с някакво тестче?
Искам мнението като че ли главно на гърлите във форума, кочовското мнение ми е ясно - "Нали си е*ал, 'ко ти дреме" ииии...т.н. Така че момиченца, моля ви, утешете ме :-D

ThePainIsReaL
03-14-2007, 21:32
Тоя Постинор не е играчка , ще си преебе организма ..
а я кажи колко преди да свършиш го изкара , има ли начин да е попаднала предсеменна течност във вагината й ?

03-14-2007, 21:37
Никаква идея,
извадих го, след което продължих сам, и чак тогава аз стигнах до "онзи" момент.
Съмнява ме... :roll:
Просто не би трябвало да е попаднало каквото и да било, но за да съм сто процента сигурен, ако утре- в други ден си направи някое тестче, едва ли пък ще и навреди, м? :? :)

`Death`Whore`
03-14-2007, 21:43
Тестът дава верни резултати наа-малко седмица след половия акт!

ThePainIsReaL
03-14-2007, 21:46
Аз пък съм сигурна (или поне убедена) , че не е бременна .. да си направи теста все пак , ама след една седмица ( то има един такъв тест дето дава резултат след седмица , ама го забравих кой е , даже във форума го бяха рекламирали :roll: )

И споко ..
само че другия път да не забравяте презерватива , моля ви се !

`Death`Whore`
03-14-2007, 21:48
Една препоръка - хубаво си направил, че си го извадил малко по-рано, но занапред ако го правите без презерватив, по-добре да свършиш в устата на момичето, за да няма никаква опасност.

03-14-2007, 21:51
xax pi6ligar izbilo go hormona mi 6 si naprai6 4ikiq we kvo ryga6 na golo i sq go strah bilo kato izlizam nqkade sled 2 godini 6 ti zvynna da doi6 s men ama ti 6 go klati6 na race i 6 vika6 ne moga ;( q malko sa syobrazqaaite i slagaite 6apka

alkobalko
03-15-2007, 04:09
Много е опасно отново да вземе Постинор. И според мен няма шанс да забременее, а дори и да има е минимален. Пробвайте след седмица с тестче. И това да ви е за урок следващия път.

koalka
03-15-2007, 05:30
Е, точно преди един месец е пила и сега пак, недейте.Да, теста е най-добрия вериант, макар че се съмнявам да е станал гафа.

A_Loving_Girl
03-15-2007, 07:20
:!: ТЕСТ :!: ТЕСТ :!: ТЕСТ :!:
Но една седмица след половия акт!!!

krem4et0
03-15-2007, 08:17
нищо й няма. Нали не си свършил в нея. да не пие нищо!
`Death`Whore` защо трябва да й свърши в устата. последният път го правихме без презерватив и той свърши върху мен. Ест. аз си пия противозачатъчните и не ми дреме дали ще е вътре, ама все пак да знам защо.

adoration_
03-15-2007, 08:37
Според мен не е станал гаф!Не я карай да пия Постинор!Само ще си обърка още повече организма! Наистина направете тест най-рано седмица след акта,за да се успокоите! :)

`Death`Whore`
03-15-2007, 10:27
Защото иначе все може да потече...аз предпочитам така, а и няма нужда човек да се бърше или мие след това.

^KaSiDi^
03-15-2007, 12:41
Защото иначе все може да потече...аз предпочитам така, а и няма нужда човек да се бърше или мие след това.

e teq merki veche ne idvat li malko v poveche :?: :roll: toi i po neq da e svyrshil,kato e legnala nqma da poteche,a i posle e zabvano da vzemat edin dush dvamata,kato tq nqma mn mn da se pipa i gotovo :P

`Death`Whore`
03-15-2007, 12:48
Малко в повече...според мен не са.

^KaSiDi^
03-15-2007, 12:54
Малко в повече...според мен не са.

moje i da si prava de,nikoga ne e losho chovek da e v povechko predpazliv,stiga tva da ne go ogranichava ;)

krem4et0
03-16-2007, 07:35
Е, да по-чисто е така, ама ако е на гърдите не виждам проблем. Изтрих се първо,за да не потече и после се окъпах. В понеделник ще видим дали нещо не е станало де!