PDA

View Full Version : Как си представяте България след 50г?



03-15-2007, 08:23
Аз ми я представям като Булгаристан :smt010 или като Мангалия :arrow:

quench
03-15-2007, 08:40
Щом за тва се бориш...
След 50 години ще сме банановата република на ЕС

03-15-2007, 08:42
Щом за тва се бориш...
След 50 години ще сме банановата република на ЕС
За кое да се боря?

quench
03-15-2007, 08:43
Бъзикам се,бе! ;)

Proceed
03-15-2007, 08:45
Ако има такава държава още, ще е някФа хипер пропаднала :smt010 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

03-15-2007, 08:46
Бъзикам се,бе! ;)
С тея работи базици няма ве :evil: :evil:

FikyScHetOo
03-15-2007, 08:52
Не мисля така. Понеже влязохме в ЕС мисля,че те няма да оставят държавата да пропадне. Веднъж влезли, неможем да излезем от ЕС. Според мен след 50 години ще се усеща силно европейско влияние. То ще промени държавните ни политики (въпреки принципите ни) да ни направи по-силна страна. Това ще става ест като влагат много инвестиции и ни закриват очите с това. Ние не пряко ще сме зависими от страните членки и ще ни се налага д аим помагаме (примерно с военни сили и работна ръка- защото е по-евтина и компетентна). Ще с енабляга на образованието, където ще сме по американска система. Даже май я почнаха :smt017 или щяха да я почват скоро. Ще има простотии като тест за първи клас, вместо контролни ще им а тестове. И ще се развият повечето проспериращи отразли в страната като туризъм, земеделие...
Ще навлязат синтетичните храни, даже наскоро махнаха повечето клаузи, които забраняваха това!!! Ще ядем безвкусни домати и тва е...

03-15-2007, 08:55
Да и българите ще станем 30 млн? :lol: :lol: :lol:

FikyScHetOo
03-15-2007, 08:58
Да и българите ще станем 30 млн? :lol: :lol: :lol:
Штт...аз циганите не ги броя за хора! Иначе те имат най-голяма раждаемост в Европа... :evil: Ми то нормално - почват от 15...до към 30 вече имат внуци...и т.н.
Ми незнам, ма от Европата според мен ще ми завладеят плавно и неусетно - Германци, Англичани, Италянци и Французи ще идват с парите и ще завладеят бизнеса в България. Ще правят големи фирми, които ще изядат рибките от Българския икономически пазар...

Това е лично мнение ;) Макар,че малко сега четох за режимите над Япония след втората световна война...и може би това повлия малко :-D

quench
03-15-2007, 10:15
Реално това няма да има особено значение,тъй като се заблеязва тенденция към нов тоталитарен период в световната история - така че циганите няма да ви управляват. По-скоро ще бъде някой клонинг на Буш/Путин?Уго Чавес :)

FeelTheBeat
03-15-2007, 16:19
На същотото дередже ще да е... Или може и по-зле.

rosskata
03-15-2007, 16:42
Икономиочески стабилна. Не особено богата държава. С по- малко население от сега, но с по- добър жизнен стандарт. 8)

И все пак 50 години са много време. Не се знае дали човечеството няма да се е самоунищожило дотогава...
А и както върви глобалното затопляне, само Антрактида няма да е бананова република...

XePouH`
03-15-2007, 19:00
няма да я има вече на картите :smt009

Lamerbot
03-16-2007, 13:08
То какво има да си представяне, тоталната лумпенизация се забелязва навсякъде, превръщаме се в американска колония. Младежта израства без обща култура по история, няма да се учудя ако след 50 години децата ни не разпознават къде на картата се намира собствената ни държава. Но какво да се прави, така и така всеки само наблюдава какво става без да прави нищо по въпроса...

Mooo6nooo
03-16-2007, 13:31
То какво има да си представяне, тоталната лумпенизация се забелязва навсякъде, превръщаме се в американска колония. Младежта израства без обща култура по история, няма да се учудя ако след 50 години децата ни не разпознават къде на картата се намира собствената ни държава. Но какво да се прави, така и така всеки само наблюдава какво става без да прави нищо по въпроса...
Преди 50 години е изглеждало, че се превръщаме в руска колония, ама не сме се превърнали, тъй че не бъди толкоз сигурен какви ще станем.



Аз лично си прдставям държвата така. Населението около 9-10 милиона. Българите са 50% от населението, а от другите 50%, 30 процента са цигани и турци, а 20% емигрирали в България чужденци (най-вече от Африка). България няма да е много богата, но ще сме по-добре от сега. Циганите ще са малко повече образавани, вселдствие на което ръста им на раждаемост ще спадне малко, българите ще раждат мчалко повече от сега, защото ще са по-богати. Ще има доста проблеми между отделните етноси. Така си го представям, въпрки че може и да ви струва абсолятна глупост.

evil_lady_in_black
03-16-2007, 13:31
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

rosskata
03-16-2007, 13:41
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

Хаха... :smt005 интересна теория наистина...
И все поак ако съм жива, ще ми липсва Варна :(

rosskata
03-16-2007, 13:58
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

Хаха... :smt005 интересна теория наистина...
И все поак ако съм жива, ще ми липсва Варна :(

Яко на оптимизъм го бием, а? :lol:

За това, че света ще загине...
Или затова че ще съм жива :smt005

evil_lady_in_black
03-16-2007, 14:02
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

Хаха... :smt005 интересна теория наистина...
И все поак ако съм жива, ще ми липсва Варна :(

Яко на оптимизъм го бием, а? :lol:

За това, че света ще загине...
Или затова че ще съм жива :smt005

И за двете... след 50 години ще си на около 70. :) Споко, жените имате по-дълъг живот. :D
Ама разбира се ! ам след 50 години ще съм на 65 :smt005 но нищо де =P~

rosskata
03-16-2007, 16:36
Колкото по-скоро се случи Апокалипсисът, толкова по-добре. Отлагането само удължава агонията. :lol:
То добре ,ама предпочитам да съм си на сигурничко в Ада когато това се случи, вместо да се гърча набл'давайки как загива цивилизацията.

ABSOLUTme
03-16-2007, 17:19
Веднъж влезли, неможем да излезем от ЕС.
ама ебати глупостите,дето ги говориш :lol:
от ЕС можеш не само да излезеш,но и да те изгонят,ако не спазиш сроковете на споразуменията и престъпиш предпазните клаузи.
Гренландия например гласува с референдум на 23февруари 1982година за излизане от ЕС,и ако си по-пораснала ще знаеш,че тя не е (вече) членка.
колкото до това,как си представям България след 50 години..оптимиска съм и силно се надявам нещата да са по-добре от сега. :-D

SupremacyGirl
03-16-2007, 20:05
Колкото по-скоро се случи Апокалипсисът, толкова по-добре. Отлагането само удължава агонията. :lol:
То добре ,ама предпочитам да съм си на сигурничко в Ада когато това се случи, вместо да се гърча наблюдавайки как загива цивилизацията. На мен пък би ми било интересно да присъствам... :lol:

SupremacyGirl
03-16-2007, 20:10
Именно.
Няма ли да е някак..вълнуващо.

Ениуей, дълбоко се съмнявам, че точно нашият набор ще го доживее този Апокалипсис..

03-16-2007, 20:36
България ще съществува само,като географско понятие.Повечето българи ще са се изселили,най-вероятно ще се изучава стабилно турски език и история в училищата,между временно всички курорти ще бъдат изкупени от западната сган,циганите не са глупави-повечето от тях ще се изселят в ЕС,но ще има достатъчно и в България.Доста е вероятно и да сме си сменили кирилицата с латиница...

Fucking_Bitch
03-17-2007, 10:19
Представям си как Българите ще ги е страх да излязат на улицата,защото ще е пренаселено с турци и цигани...:(:(:(

Вълка
03-25-2007, 21:08
Не мисля така. Понеже влязохме в ЕС мисля,че те няма да оставят държавата да пропадне. Веднъж влезли, неможем да излезем от ЕС. Според мен след 50 години ще се усеща силно европейско влияние. То ще промени държавните ни политики (въпреки принципите ни) да ни направи по-силна страна. Това ще става ест като влагат много инвестиции и ни закриват очите с това. Ние не пряко ще сме зависими от страните членки и ще ни се налага д аим помагаме (примерно с военни сили и работна ръка- защото е по-евтина и компетентна). Ще с енабляга на образованието, където ще сме по американска система. Даже май я почнаха :smt017 или щяха да я почват скоро. Ще има простотии като тест за първи клас, вместо контролни ще им а тестове. И ще се развият повечето проспериращи отразли в страната като туризъм, земеделие...
Ще навлязат синтетичните храни, даже наскоро махнаха повечето клаузи, които забраняваха това!!! Ще ядем безвкусни домати и тва е...

Bravo Bo това е много вярно и съм сългасен !

teenkopele
03-26-2007, 02:48
Икономиочески стабилна. Не особено богата държава. С по- малко население от сега, но с по- добър жизнен стандарт. 8)...

Еее, доживях да видя едно положително мнение. :)
Определено ще сме икономически стабилни и главната причина за това е членството ни в този просволут евроипейски съюз. Единственото, което ме притеснява е, че тази глобализация ще заличи малкото, което ни отличава от много други европейски народи...

teenkopele
03-26-2007, 02:50
Представям си как Българите ще ги е страх да излязат на улицата,защото ще е пренаселено с турци и цигани...:(:(:(

Няма да е така.

teenkopele
03-26-2007, 02:55
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

...а Варна и Бургас подводните столици. :-D

Mooo6nooo
03-26-2007, 06:42
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

...а Варна и Бургас подводните столици. :-D
Бахти яко ще е да живея под водата. То сега в Дубай мисля, че беше имаше някакъв скъп хотел, който е под водата, а тогава нормалният български гражданин ще живее под водата.:-D

KoRn
03-26-2007, 08:11
Ми аз съм цар и сещате се какво следва... :smt029

BastardOfChrist
03-26-2007, 08:27
ВКП , ще управлява света , включително и българия ;--)
Ще има по един червен флаг , на всяка зграда! :D

03-26-2007, 15:38
nqma da ima gori, 6te ima mnogo djungli , naselenie pone 20 mln no balgarite 6te sa malcinstvena grupa, dobar standart, bih kazal s dobra ikonomika (benzin i net do togava nqma da ima a balgariq 6te po4ne da razviva svoite bogatstva)
burgas i varna nqma da gi ima(6te badat zalaqti
golqma 4ast ot ruse sa6to, sofiq 6te predstavlqva pove4e ot 50% ot naselenieto... 6te se govori na angliiski(nac ezik)
i vse prostotii i kato cqlo n6 hubavo

03-26-2007, 15:41
Аз имам страшна теория :-D :
След 50 години поради голямото производство на фреони озоновата дупка над северния ледовид океан ще е огромна , той ще се разтопи и София ще е морската ни столица :-)

...а Варна и Бургас подводните столици. :-D
Бахти яко ще е да живея под водата. То сега в Дубай мисля, че беше имаше някакъв скъп хотел, който е под водата, а тогава нормалният български гражданин ще живее под водата.:-D


di6aite pod voda - kato slavqnki hahahahahaa

BornFromPain
03-26-2007, 17:04
Ами от мойта гледна точка България ще е дървена, тъмна и прогнила.. И ще смърди звески на мърша. Поне ще ми е все тая :roll:

Sasha2k8
03-26-2007, 17:21
Ако има такава държава още, ще е някФа хипер пропаднала :smt010 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
kolkoto i da mi e tujno da go kaja mai si mooogo prav....
i vapreki vsi4ko se nadqvam ne6tata da se promenqt samo kum dobro... O:) [-o<

_donna_
03-26-2007, 22:14
след петдесет години ще съм на щестдесет и осем години.
дали ше ми пука много,а?! ..

и от какъв зор си правите живота толкова сложен.
добре де,и аз чета научна фантастика ама чак "България след 50
години.." споко,бре,пичага!отпусни..р зврат,трева-онова,хехе.

ай'м д уан.

teenkopele
03-27-2007, 07:17
ВКП , ще управлява света , включително и българия ;--)
Ще има по един червен флаг , на всяка зграда! :D

България.

04-10-2007, 17:15
БЕТОН...това е...нямам думи, само надежди!

Valar
04-10-2007, 17:28
Моля ви се не желая да си я представям тогава!

mgxpower
04-10-2007, 17:36
На дъното на пукала.
Не бе незнам не мога да си я представя след 10г пък камоли след 50години ще поживеем пък ще видим...ако съм жив до тогава де...

InitialD
04-10-2007, 17:39
Гледам да не си я представям..че ще си докарам инфаркт толкова млад!!!