PDA

View Full Version : Tolkova sum naivna i glupava !!!!!!!!!!!!!!!!!1



03-15-2007, 10:36
Pisna mi .. pisna mi da stradam za hora,koito ne zaslujavat moite sulzi!Omruzna mi ot luji i bolka.Neiskam da me boli,neiskam poveche fulshiva lubov v jivota mi.Vsichko e edna luja,edna prikazka s ujasen krai.Neiskam poveche takiva prikazki,predpohitam samotata pred tozi falsh!Cql jivot me lujat razni naduti pikliovci,a az sum tolkova naivna,dori i glupava,che i vqrvam vupreki,che znam che lujat.Nemoga poveche taka......
Bqh se otkazala ot lubovta dokato ne doide TOI...nai nakraq si mislih,che sum go sreshnalaa...TOI...s glavnite bykvi.Istinskiq TOI,momcheto,koeto shte me napravi shtasliva.No eto pak az naivnata glupachka povqrvah v lubovta vupreki,che sum se oparvala ot neq bezbroi puti.TOI mi svalq zvezdi,a sushtevremnno razkazva kak si me vurtql na prusta kakto si mu bilo kef.Vseki den mi kazvat che e s drygi i che me mami,az se sasipvam da placha i da se samoubvinqvam,a sled kato toi go otreche mu vqrvam i otnovo go iskam.Dnes pak mi kazaha,az pak placha,pak umiram ot razkusvashta bolka m\y gurdite,i znam,che sled nqkolko chasa kogato go vidq i toi go otreche az otnovo shte go celuna i shte mu prostiq,a utre vsichko shte se povtori.Iqzvima sumn kogato sum s nego,nemoga da ne mu vqrvam,nqmam nito volqta nito silata da se izpravq sreshty nego..ili po tochno sreshty samata men..Ne zaslujavam takova otnoshenie..ne zaslujavam takova unijenie...ne zaslujavam tazi bolka i sulzi..Ne e edinstven tolkova mnogo momcheta mi svalqt zvezdi i me iskat,tolkova po-dobri ot nego,te mogat da mi dadat mnogo poveche,da me napravqt shtasliva,da me nakarat vmesto da placha da se usmihvam,no ne az glupachkata tucham po onzi,koito mi nosi samo bolka .. i sum slaba...nemoga da go ostavq .. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

PS : Sry za lat obache ne mi se zanimava ... ii tnx che prochetoxte tazi taka banalna istoriq .. az prosto iskah da si izleq bolkata .. i moje bi da polucha pomosht i razbirane ;(

_eLITO_
03-15-2007, 10:57
mi mila kakvo da ti kaja osven,4e az s1m v absolutno s16tata situaciq :cry: razlikata e tam,4e sk1sah s nego za keto sega s1jelqvam i s1m se zamislqla mn seriozno dali da ne po4na da pravq opiti da si go v1rna otnovo,no znam 4e ako se s1berem otnovo pak 6te ima l1ji i izneveri 100% ](*,) no s1m patka,6tot mn go obi4am i iskam da ne e tak1v, a znam 4e e nev1zmojno.Toi e s 2 godini po golqm ot men,ako tva ima zna4enie.i okolo men ima mn drugi mom4eta,koito znam 4e ne sa takiva kato nego,no......no az ISKAM NEGO :cry: :cry: :cry:

Digital
03-15-2007, 10:59
da me napravqt shtasliva,da me nakarat vmesto da placha da se usmihvam,no ne az glupachkata tucham po onzi,koito mi nosi samo bolka .. i sum slaba...nemoga da go ostavq ..
Ела при мен, ще те бия всеки ден за да ме обичаш повече. :lol:

03-15-2007, 12:09
pomoshhhhhhhhhhttttttt beeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!

ThePainIsReaL
03-15-2007, 12:30
Момиче , защо се унижаваш толкова много ? Твоето не е любов , това се нарича слабост .

Chukasimo
03-15-2007, 12:48
колко си наивна и глупава :mrgreen:

cherinka
03-15-2007, 13:54
Момиче , защо се унижаваш толкова много ? Твоето не е любов , това се нарича слабост .

Ей, тва ме жегна мноо.

magito_gandia
03-15-2007, 14:06
znam kakvo e da obi4a6 nqkogo ujasno mnogo,a toi da se podigrava s teb!!znam 4e boli mn i 4e se 4ustva6 slaba pred nego,za6toto nemoje6 da mu ustoi6....NO povqrvai mi 4e i tazi bolka zarstva:))az uspqh da se otkaja ot tova mom4e..i sega si imam priqtel koito naistina me obi4a i az nego...do sega se popadah v rucete na nekfi tupanari,no otkrih mom4eto koeto me pravi pove4e ot 6tastliva:)))
ostavi go tozi taka nare4en "muj",za6toto toi ne te zaslujava,ne se doverqvai na nikoi..pomni go tva ot men,za6toto ako se doverqva6 na vseki 6te si pati6 mn ama mn v jivota,az sega sum vliubena i znam 4e priqtelqt mi umira za men,oba4e pak ne moga da mu se doverq izcqlo,taka 4e poslu6ai me!!!!za tvoe dobro e;)zareji go tozi,basi pustinqka..awe tupo par4e koeto ne te zaslujava..USPEH!!!!!! :wink:

alkobalko
03-15-2007, 14:17
Момиче , защо се унижаваш толкова много ? Твоето не е любов , това се нарича слабост .

Много, много правилно!

;(
03-15-2007, 20:41
Az sum v absoliutno syshtata sityaciq prez denq mi kazvat che toi me varti na prysta si che e s drygi,a posle kato go vidq i mi kaje che ne e istina my vqrvam ;( obache predpochitam da sum s nego,zashtoto ako go skysam shte e MN PO-LOSHO. mn mn e gadno...a na "ThePainIsReaL" i na vsichki koito mislqt kato neq shte kaja che qvno ne sa se vliubvali tolkova silno che da sa gotovi da gi prenebregvat samo i samo da sa s "NEGO" :smt010 :smt010 :smt010

Kianna
03-15-2007, 20:49
Не можеш да го оставиш?Ами стой си с него и си реви.

ooops
03-15-2007, 21:38
mmm ne moga ad kaja ni6to polujenieto e mn seriozno az sum potresena :-D :!: :!: :!: :!: :!: suberi sili i gi ostavi [-( [-( [-( [-( [-(

`Death`Whore`
03-15-2007, 21:47
И аз се вманиачавам, обаче поне не съм глупава.

maybelline
03-16-2007, 05:17
И аз имах едногодишна приказка с едно момче,но тя приключи и естествено заради нечия наранена мъжка гордост се наслушах на какви ли не лъжи и глупости след това =D> ,но това време отмина(т.е. вече не си говорим почти :wink: ).Ще преживееш мъката.Повярвай ми,като я преживееш живота става страхотен отново:)

helen4ee
03-16-2007, 07:57
Всички жени са така всяка е била наранявана, но защо не помислиш от друга страна, все пак не забравяй че ти си тази която страда, ония си вее пишката на ляво и дясно,аз не мога да ти помогна сама трябва да си помогнеш! В крайна сметка той губи :)

iiirish
03-16-2007, 08:49
Момиче , защо се унижаваш толкова много ? Твоето не е любов , това се нарича слабост .

вярно, че си наивна, но този навик се изкоренява особено когато се опариш от някой!

Iv4eTy
03-16-2007, 21:25
Не се унижавай! Продължи напред! Знам как се чувстваш изпитвала сам го, плакала сам много, докато в един момент не си отворих очите и не видях колко наивна сам била! Приеми го така: Има много които ще те обичат, а него никой няма да го обича както теб! Той губи!!!