PDA

View Full Version : Спешна помощ ;(((((



DeSerT17R0Se
03-15-2007, 11:08
Здравейте на всички!
Искам да ви споделя и ако може да ми помогнете със съвет,защото нз какво да направя.
А ето и предисторията:Ходих с едно момче,което беше просто перфектен във всичко-умен,хубав,възпитан и т.н.И аз много го обичах,докато не отидох на едно рд и там един ми завъртя главата.И аз се хванах съотвтно на акъла му.Мойто момче го прие с голямо разбиране,че съм се целувала с друг даде ми шанс,време,но аз не оцених това.И аз тъпачката тръгнах да тичам по идиота,на който не му пука за мен,а оставих човека,който ме обожаваше ](*,)
И сега след около 6 месеца осъзнах какво съм му направила-превърнал се е в безчуствено чудовище,за което съм виновна аз :cry: Знам,че много съм го наранила,но няма ли начин да провокирам любовта му,ако е останало нещо от нея? Опитах се да говоря с него,но той отказва(и с право де).Само ми каза,че няма какво ново да му кажа,а не е така.Чудя се дали да се боря за него и как да го накарам само да ме чуе ?Ч :?

DaR4eTo_COoL
03-15-2007, 11:15
hm taka zna4i do kolkot razbiram ti obi4a6 tova mom4e...em mila kaji mu 4e nai vajna e lubovta koqto izpitva6 kum nego,4e stra6no mn sujalqa6 za tova koeto si napravila i znae6 4e nqma vru6tane nazad,no ako toi te obi4a bi ti prostil i edna nevolna gre6ka..vse pak lubovta e bez graznici iii si struva da ti prosti...nz to4no kak sa ne6tata mejdu vas sigurna sum 4e si opitvala mn puti da mu se izvini6,no zavisi dali tova se e slu4ilo samo vednuj...nz mili4ka.Znam 4e ima6 nujda ot suvet i az se opitvam do kolkoto moga da ti pomogna,no nz cqlata istoriq...abe ti mu kaji 4e iska6 da govori6 s nego pone 5 min da ti dade kolkoto i da ne iska mu kaji 4e tva moje da sa poslednite 5 min v koito si govorite(taka moje i da go nakara6 da te izslu6a) i posle mu kaji kakvoto si znae6...4e go obi4a6 i 4e si gotova na vsi4ko da ti prosti i 4e lubovta e nai vajna 4e tova e bilo edno zalitane 4e nikoi ne e bezgre6en iii abe da ti dade 6ans!USPEH

nEEdWeeD
03-15-2007, 11:37
DaR4eTo_COoL go kaza to4no i qsno i az mislq taka

03-15-2007, 11:39
Съжалявам,че ще ти го кажа,но искам да съм искрена.Сестра ми беше в същото положение :arrow: 1:1 . Вярвай ми тя буквално го умоляваше да се съберат,а той какво,отговаряше и най-безчувствено.Затова мога да ти дам съвета който го дадох и на нея.Опитай се да го забравиш.Знам,че ще ти е трудно.С времето ще ти става по-леко.Но не си мисли,че ще го забравиш за месец.Щом сте имали толкова дълга връзка,ще ти трябват месеци,да не кажа и години.А има и една много вярна мисъл 'клин клин избива' . Но не ти препоръчвам да тръгваш с първия.Дай си време.Ката за начало си дай определно време.Например 1 седмица.През което време може да мислиш за него,да си плачиш.Но след като измине това време,се опитай като се сещаш за него,да си казваш 'НЕ'. След това си дай малко почивка.И най-накрая си хвани друг приятел.Така след едно дълго време ще започнеш лека полека да го забравяш.Сестра ми е в същото положение както вече ти казвам и чак сега,като изминаха 7 месеца започна лека полека да не мисли 24 часа за него.Времето притъпява болката.Успех!

marche
03-15-2007, 11:58
Щом изпитваш нещо към този човек-БОРИ СЕ ЗА НЕГО!!!Може на 120 пъти да се бориш за него и на 120 път да те разбере!!!

magito_gandia
03-15-2007, 14:21
6 meseca sa se minali.....prosto samo kazvaiki tova 6te bude nai-dobre da si go izbie6 ot glavata,trqbva da prieme6 misulta 4e si go izgubila...ako smqta6 da se bori6 za nego,mi e predelno qsno kakvo 6te se slu4i sled tova...na nego 6te mu pravi udovolstvie da mu ti4a6 po zadnika,i 6te te ispolzva za ednoto ne6to...ve4e si mu padnala v o4ite,jivota produljava...moje bi bqh prekaleno gruba kazvaiki ti tezi ne6ta...oba4e tva e realnosta:((no se pak ti sama si preceni kak da postupi6!!!oba4e ne si pravi iliuzii,uspeh;)

Octofunk
03-15-2007, 14:34
След нещата дето си направила мислиш ли че той отново ще иска да е с теб? Както казаха преди мен, паднала си му в очите и ако искаш да се унижаваш още, ми давай, но повярваи ми, дори и той да склони да те приеме, то ще е единствено за да ти го върне подобаващто!

Diabolique
03-15-2007, 15:19
Nali znae6 4e majete acki mnogo darjat na egoto si ii ako nqkoi im go potap4i kakto si napravila ti v slu4eq veroqtnosta da s eobarnat kam teb e nula li4no az ako nqkoi postapi taka nikoga ne bix se varnala nai-malkoto 4e nikoga nqma da e sa6toto pak ii trqbva da razbere6 dlai toi vse o6te izpitva ne6to dori i omraza da izpitva pak 6te e dobre tva zna4i 4e o6te go pali6 no ako e bezrazli4en po dobre zabravi

ThePainIsReaL
03-15-2007, 15:24
Щом изпитваш нещо към този човек-БОРИ СЕ ЗА НЕГО!!!Може на 120 пъти да се бориш за него и на 120 път да те разбере!!!

Абе вие обаче сте много интересни с това " Бори се , бори се .. " как да се бори понякога човек, като получава само откази. Да падне на земята ли .. той трябва да се научи да гледа напред, след като са му казали "НЕ" , защото ако наистина им е писано да са заедно , след време ще са . А за това време тя не трябва да се съсипва мислейки 24/7 за него .

BrokenInnocence
03-15-2007, 15:49
Авторката, прочети си поста и ми кажи честно, ако ти беше това момче и някой се беше подиграл с чувствата ти по тоя гнусен начин щеше ли да забравиш всичко и да посрещнеш тоя човек с отворени обятия... Аз нямаше да го направя. Той ти е дал шанс, ти си го пропиляла и да ревеш и да се тръшкаш нещата са приключили, живей си живота и не си губи времето с неща, които не можеш да промениш.

Mad&Bad
03-15-2007, 15:50
Съжалявам,че ще ти го кажа,но искам да съм искрена.Сестра ми беше в същото положение :arrow: 1:1 . Вярвай ми тя буквално го умоляваше да се съберат,а той какво,отговаряше и най-безчувствено.Затова мога да ти дам съвета който го дадох и на нея.Опитай се да го забравиш.Знам,че ще ти е трудно.С времето ще ти става по-леко.Но не си мисли,че ще го забравиш за месец.Щом сте имали толкова дълга връзка,ще ти трябват месеци,да не кажа и години.А има и една много вярна мисъл 'клин клин избива' . Но не ти препоръчвам да тръгваш с първия.Дай си време.Ката за начало си дай определно време.Например 1 седмица.През което време може да мислиш за него,да си плачиш.Но след като измине това време,се опитай като се сещаш за него,да си казваш 'НЕ'. След това си дай малко почивка.И най-накрая си хвани друг приятел.Така след едно дълго време ще започнеш лека полека да го забравяш.Сестра ми е в същото положение както вече ти казвам и чак сега,като изминаха 7 месеца започна лека полека да не мисли 24 часа за него.Времето притъпява болката.Успех!
Различни хора, различни характери...
Не всички са като сесрта ти и като нейния бивш приятел, тук може да е различно...
Опитай пак и пак да говориш с него докато не успееш.
Успех! :wink:

nencuHka
03-15-2007, 16:07
ЪъЪ...мислиш ли ,че колкото и да те обича момчето ще бъде отново с теб?? Първо ти си потъпкала егото му и второ-той не може да е сигурен ,че няма да се повтори пак... :::

`tujnichka`
03-15-2007, 16:18
mnogo losho si postupila no shtom iskash da se popravish i vqrvash che mojesh shte se spravish gore glavata ti go obichash i toi shte te razbere =D>

divo_kotence
03-15-2007, 16:46
пффф....с право не иска да говори с теб...остави го намира...живей си живота и не мисли за него..ще изминат няколко месеца...ама по добре отколкото още пойче да са унижаваш и да си хабиш нерви и време да го убеждаваш.

koalka
03-15-2007, 17:10
Доста голяма грешка си направила, така е.Но все пак трябва според мен да се бориш за него, а не да го оставяш.Поне опитай, ако стане-стане.Помоли го за още една възможност, още един шанс и тогава НАИСТИНА да му покажеш, че държиш на него.Говори сериозно.