PDA

View Full Version : my friend



sledko_f>93
03-15-2007, 12:37
С нея се познаваме от 2 години и тя беше простооо СУПЕР! Но напоследък започна да се държи страшно НАДУТОООО!
Извинявам се за израза.
Просто не искам да я загубя като приятелка, но просто вече немога да я търпя!
Знам, че ще прочете това и ще се сети, че е за нея, но честно казано не ми пука! Поне да види на каква прилича като се държи така!
Плс..... дайте някакъв съвет :-k

miloto_girl_4e
03-15-2007, 12:55
Кажи поне как са държи, за да можем да ти дадем съвети .. така .. трудно..

sledko_f>93
03-15-2007, 14:49
Еми.... държи се мн гадно! Ако се опиташ да говориш с нея сериозно, на секундата те отрязва! За нищо не и пука, а когато на нея не и е както тряа, веднага почва да и обяснява на дълго и на широко ..... оплаква се,а за другите не я е грижа! Страшно се е разлигавила! ](*,)

niki_bsl
03-15-2007, 16:02
Еми.... държи се мн гадно! Ако се опиташ да говориш с нея сериозно, на секундата те отрязва! За нищо не и пука, а когато на нея не и е както тряа, веднага почва да и обяснява на дълго и на широко ..... оплаква се,а за другите не я е грижа! Страшно се е разлигавила! ](*,)

Просто си и кажи всичко в очите без да се притесняваш и от тук на там тя да си прави изводи с кой как се държи. :|

sledko_f>93
03-15-2007, 17:56
Еми.... държи се мн гадно! Ако се опиташ да говориш с нея сериозно, на секундата те отрязва! За нищо не и пука, а когато на нея не и е както тряа, веднага почва да и обяснява на дълго и на широко ..... оплаква се,а за другите не я е грижа! Страшно се е разлигавила! ](*,)

Просто си и кажи всичко в очите без да се притесняваш и от тук на там тя да си прави изводи с кой как се държи. :|
Казвала съм й го ХИЛЯДИ пъти, но на нея не и пука! СТРАШНО МЕ НЕРВИИИИИИИИ! :smt013

koalka
03-16-2007, 07:42
Като не й пука, не се нервирай.Няма смисъл, не ми се вярва да се промени много бързо.

helen4ee
03-16-2007, 08:07
Трябва да разбереш едно много важно правило в живота:
НЯМА ЖЕНИ ПРИЯТЕЛКИ
ЖЕНИТЕ СА ГАДНИ И ЗЛИ

sledko_f>93
03-16-2007, 10:54
E аз не съм! :cry:

malkoto^f
03-16-2007, 15:29
xorata se promenqt v tazi vazrast.. edni sa bili umni,dobrichki,no v edin moment se provalqt..zarqzvat daskalo i t.n. i razbira se mnogo ot tqh stavat naduti .. abe prosto svikvai shte se promenish i ti samata .. sega shte se sblaskash s mnogo takiva promeni okolo tvoq jivot :smt006

positive
03-16-2007, 15:42
emi kaji i 4e prosto tova ne e priqtelkata koqto si haresvala i uvajavala i q zareji za izvestno vreme,6tom tq ne iska da se promeni i ti ne si dlujna da q turpi6