PDA

View Full Version : vupros kum mom4etata:sexy li e..



03-15-2007, 13:27
iskah da vi popitam kakvo vi e mnenieto za momi4etata s bira v ruka? kefite li im se .. :} po konkretno govorq za ... momi4etata koito kato piqt ne znaqt kolko da piqt...piqt na vseki praznik .. ponqkoga i bez povod :) odobrqvate li go sujelqvate li gi.. abe vsi4ko kakvoto vi doide na um go pishete :}}}

na men li4no mi e mn`stranno kato vidq nqkoe momi4e piqno edva da hodi.. to normalno edna 2 4ashi ama puk 4ak da se napie #-o #-o :shock: :shock: :shock:

n1ght_shadow
03-15-2007, 13:32
4ai sa malko... 6to svurzva6 birata s zdraviq alkohol det sa napiva s nego...
ti da sa napii6 s bira trqq pii6 adski ama adski mnogo
a ina4e as ovajavam momi4eta det si piivat po 4esti4ko biri4ka :D
a otnosno momi4etata det ne znaqt kak da piqt...primerno nqkvi pikli det sa praqt 4e mnogo piqt pak kat obanat 2 4a6ki i ne mogat da se darjat na krakata <----- ei tva e grozna gledka

Swinkenhoffer
03-15-2007, 13:33
е, то пияна мома е много грозно нещо, особено, ако пиянството е подкрепено с някви кофти действия.
а момиче с бира е адски яко, ама от стъкло... тея големите от 2 литра не ме кефят... визуално :lol:

03-15-2007, 13:35
4ai sa malko... 6to svurzva6 birata s zdraviq alkohol det sa napiva s nego...

za tova goovorq :) za napivane s bira.. prosto imam edna poznata.. i tq ne e nqkva da pie 4e se pravi na golqmata rabota (pone taka mislq ) no kato sedne da pie pie dokato ne po4ne da povrushta.. ili pone vsi4ki slu4ai koito az znam sa takiva #-o #-o

ThePainIsReaL
03-15-2007, 13:42
Момиче съм и нека ти кажа :
Пияно момиче е адски грозно нещо ! И жалко при това ..
като казвам пияно говоря за отчайващо зле пияно , а не такова , което е опиянено и весело .
Била съм и от двете страни на щата - и жалко пияна , и весело пияна ..
абе все в г*з , пияна съм била :-D

ThePainIsReaL
03-15-2007, 13:43
4ai sa malko... 6to svurzva6 birata s zdraviq alkohol det sa napiva s nego...

za tova goovorq :) za napivane s bira.. prosto imam edna poznata.. i tq ne e nqkva da pie 4e se pravi na golqmata rabota (pone taka mislq ) no kato sedne da pie pie dokato ne po4ne da povrushta.. ili pone vsi4ki slu4ai koito az znam sa takiva #-o #-o


Ееее .. как ще се напива с бира и ще повръща после бе . Тва е смешно чак .

n1ght_shadow
03-15-2007, 13:44
as sam vijdal samo veselo piqna ama hi4 ne mi sa ponravi... kat e zavlqkohme kam legloto i tq ze 4e sa navrq pod nego...

Ice_Queen
03-15-2007, 13:44
Ля ля ли ли лйок

1 бутилка ром и какво беше...

Мн ще е якоооо даааа....ооо дааааа....

Несли ти поне си била ..аз дето тук не съм :? :cry:

:smt004

ThePainIsReaL
03-15-2007, 13:47
Ля ля ли ли лйок

1 бутилка ром и какво беше...

Мн ще е якоооо даааа....ооо дааааа....

Несли ти поне си била ..аз дето тук не съм :? :cry:

:smt004

Ааа .. Сани , недей така
Не си била пияна или не си била мътрво пияна ?
Чакай че много ме обърка .. :-k

Ice_Queen
03-15-2007, 13:52
Ля ля ли ли лйок

1 бутилка ром и какво беше...

Мн ще е якоооо даааа....ооо дааааа....

Несли ти поне си била ..аз дето тук не съм :? :cry:

:smt004

Ааа .. Сани , недей така
Не си била пияна или не си била мътрво пияна ?
Чакай че много ме обърка .. :-k

Нем ,не съм се напивала.. :smt004 Никога(от където ест следва че и мъртво пияна не съм била)...

Но съм виждала 1 прекрасно момиче мъртво пияно...и не ми хареса никак... :smt012

Em3r1ca
03-15-2007, 14:17
Много е маниашко, когато една мацка може да отвори бира /от тея стъклените, разбира се/ със запалка, хех.

ThePainIsReaL
03-15-2007, 14:42
Нем ,не съм се напивала.. :smt004 Никога(от където ест следва че и мъртво пияна не съм била)...

Но съм виждала 1 прекрасно момиче мъртво пияно...и не ми хареса никак... :smt012

Дам , грозна гледка е .. определено и за тва ме е яд на мене си понякога :-D

03-15-2007, 17:20
пияно момиче е точно толкова грозно, колкото и пияно момче!