PDA

View Full Version : Vlubena sum v nai-dobriq so priqtel



`tujnichka`
03-15-2007, 16:15
Vlubena sum v nai-dobriq si priqtel ot dve ili tri godini hodq i s drugi momcheta prez tova vreme no nqkak si ne sum shtastliva s tqh vurtq gi da ne sum sama i za kef no iskam samo nego toi mi kazva vsichko kakto i az na nego kazva mi kogo haresva na koq misli da predloji az vinagi sum mu pomagala da vzeme reshenie no sega toi e sam nqma si priqtelka imaha problemi i se razdeliha izlizame vseki den i si govorim i pishem sms vsqka minuta i predi e bilo taka no chustvam che sega e malko po razlichno az mnogo durja na nego i go iskam samo za men obicham go i ne iskam da go zagubq da mu kaja li kakvo chustvam ili da si trqa oshte godini ne iskam da se karam s edinstvena svetlinka v mrachniq mi jivot pomognete mi molq vi!!!!

QuEEr_bOy
03-15-2007, 16:27
moq savet e takav i az bqh taka s moqta nai dobra priqtelka bqhme zaedno to4no 1 sedmica i nestava nemoje6e da se polu4i kakto trqbva nz zashto moje bi zashtoto sme mn dobri priqteli i zatova taka 4e nz pri tebe kak shte se polu4i no ot proba ne boli tq i sega mi e nai dobrata priqtelka taka 4e probvai se uspeh \:D/

divo_kotence
03-15-2007, 16:30
ем виж поговори с него...може и да се получи нещо...може и той да има чувства...от опит глава не боли...

koalka
03-15-2007, 17:12
Ако го обичаше толкова, нямаше да ходиш с други и да си правиш кефа с тях.

_VIP_
03-16-2007, 09:12
Ако го обичаше толкова, нямаше да ходиш с други и да си правиш кефа с тях.
не е па верно :-D

iiirish
03-16-2007, 09:24
не мисля, че имате право да съдите момичето. какво като е била със други момчета, а е обичала него през цялото време?! като изпитва чувства към него това не значи, че трябва да се забради и да не поглежда никой друг :-s той е бил с други момичета, тя също е имала правото да бъде с когото намери за добре... това е убива любовта й, нито я прави нещо долнопробно!!!
по темата: ако смяташ, че той може би има определени симпатии към теб, освен приятелските, му кажи какво изпитваш, макар че аз не бих казала подобно нещо... при евентуален отказ рискувате да загубите приятелството си!

`tujnichka`
03-16-2007, 11:25
ne e vqrno che sum izpolzvala drugite momcheta prosto e gadno dve gidini da si sam i na teb ti se iska malko vnimanie puk dori i da ne e ot lubimoto momche no az mnogo durja na nego i dnes shte se probvam da govorq s nego i dano vsichko mine otlichno kakto az iskam mersi mnogo 4a{}4e :D

Ice_Queen
03-16-2007, 12:33
Когато се влюбих в най-добрият си приятел...Му казах...Той ме изчука и спря да бъде най-добрият ми приятел.
Тъжно...Плача още,когато се сетя за това...И конкретно за него.
Пробвай да поговориш с него,кажи му...Защото половин година афтър тази случка съм сигурна,че сдуха след като с него всичко свърши така е много по-доброто лошо в случая,защото сега може би още щях да мисля само за него и светът ми да стане толкова празен,в него да продължава да бъде само той...И да се побъркам.
Може би ще де почустваш тъпо,но после ще можеш да си казваш "Да,опитах.Не стана.И к'во",което е за предпочитане пред сълзи и "Ами ако...?"

адски правилно!евала Whisskas

HopeLesss
03-16-2007, 12:56
Наистина не знам какво е най-правилното решение... :roll: Ако мислиш, че той има някакви симпатии към теб, опитай. Ако обаче не си сигурна... рискуваш много.

Ето, най-добрият ми приятел ми призна, че през цялото време ме е обичал и сега какво... Дори не ме поглежда... Майната му на това приятелство, не ми е притрябвало :?

Ако наистина го обичаш, признай му го, защото иначе ще се питаш какво е можело да стане в противен случай. Има какво да губиш, но пък може и да спечелиш... Просто си задай въпроса: "Струва ли си ?"

`tujnichka`
03-16-2007, 17:03
miii nz trudno mi e da precenq az mu kazah i toi nishto ne kaza vika che ne haresval momicheto s koeto imashe neshto obshto pone taka kaza ama dali e taka nz prosto mnogo go obichkam tolkova mi e hubavo kogato me pogledne ili mi kaje neshto sladko ili me gushne napravo otkacham pomognete mi pls!!!

nelence7o
03-16-2007, 17:23
Докато не му кажеш няма да престанеш да се измачваш.Ако не се получи поне ще си наясно вече.НО имал нагласата,че можеш да се разочароваш повече.Надявам се и той да има чувства към теб....ако пък ли не....има и други,с който ще будеш може би по щастлива![color=blue]

Ti6
03-16-2007, 18:20
kaji my 4e go obi4a6!!!!! vzemi ne6tata v svoi ryce!!!!taka e pravilno naistina...!!!!kolkoto se moje po-skoro mu kaji :)ot priqtelstvo vinagi izliza hubava i zdrava vryzka :) a i da ne otvyrne na 4ystvata ti pak 6te se si friends :)taka 4e nqma kakvo da gybi6 :)moje6 samo i edinstveno da spe4eli6 !Davai SMELO!!: )

shemetaa
03-16-2007, 18:41
pogovori s negy,v kraina smetka moje da se okaje 4e e spodeleny ako e spodeleny no toi iska da zapzi priqtelstvoto vi,prosto opitfai s drygi,az taka napravih i za sega sum si okey![vse o6te si go obi4am no tezi 4yvstva sa zaroveni dalboko v mene...zaradi negy...] :smt006 v kraina smetka moje priqtelstvoto da e po dobrata strana na ne6tata

sladki_me4ti
03-16-2007, 20:12
male mila tva e mn kofti da si v takava situaciq:)az mislq 4e trqbva da mu kaje6 vsi4ko,moje puk i toi da e vllluben v teb,no da ne znae kak da ti go kaje!a puk drugoto koeto e 4e ako mu kaje6 a toi te vuzpriema samo kato priatelka otno6eniqta vi 6te se promenqt i 6te stane o6te po gadno i na dvamata,nqma nikoga da budete su6tite priateli kato predi!no kakvo puk ako opita6 da mu spodeli6 i tova!kusmet ti pojelavam:)))

Iv4eTy
03-16-2007, 20:46
ми май е най-добре да си поговориш с него, може и той да има чувства, но да не смее да ти каже!

`tujnichka`
03-17-2007, 11:53
nachi vchera se vidqhme sednahme na edna peika i az mu vikam znam che mn me obichash kato fr i mi kazvash vsichko no s men ne e taka i toi vika e shto i az vikam mi shtoto za men veche ne si onq frend za men si edno momche koeto mn haresvam toi me pogledna i nishto ne kaza az mu vikam znam che moje bi vsichko shte se promeni sled kato znaesh znam che ti vse oshte mi slish za tva momiche i ne ti puk za men toi puk mi se izsmq i mi kaza vij tq za men veche e nishto i ti ne znaesh kakvo ti mislq az pochnah da se smeq i pochnahme da si govorim za drugo i sled 5 min mu zvunnaha da si hodi i nqmashe kak da govorim pls pomognete mi a sega na kade dnes pak shte izlizame na kafe kakvo da pravq mnogo vi molq pomosht i mersi!!! ](*,)

golqmoto_napu6vane
03-17-2007, 12:48
:( i az sam vlubena v na-dobriq si priqtel i ..................

golqmoto_napu6vane
03-17-2007, 12:50
ama mu kazah i toy pove4e NE me pogledna no tvoq fr e mn dobar predlagam ti da go popita6 dali i toy ima 4ustva kam teb i ako ima.................
:smt008

`tujnichka`
03-17-2007, 13:00
dano da ima zashtoto inache nz kakvo shte napravq ako gi nqma chuvstvata!!

~Candy~
03-17-2007, 13:13
ПфФуУу..познато до болка...същия случай бях и то по същия начин аз му казах и го извикаха да си ходи казвам ти цяла вечер не съм спала но пък чакането си заслужаваше..към 11.30 на другия ден той ми се обади и пойска да се видм..реакцията му когато ме видя беше "боже колко мн ми липсваше"...Happy End :D

`tujnichka`
03-17-2007, 18:41
kazah mu i se celuvahme no toi mi vika che v momenta iskal svoboda za da prai prostotii ne iskal da hodi s nikoq i da e sam ne moga da go razbera voobshte mnogo mi e trudno ...

Iv4eTy
03-17-2007, 19:32
ми нз ко да ти кажа, трябва да се престрашиш и да му признаеш без заобикалки чувствата си... но внимаваи да не се отдръпне от теб като разбере :!:

`tujnichka`
03-18-2007, 07:45
mersi mnogo

`tujnichka`
03-18-2007, 16:46
yes yes yes har me kaza mi go lqlqlq mn se kefq obache kaza che imal nujda ot malko vreme che shtql da misli i dano da reshi da sme dvamata ;)))) mersi

Imaginary^
03-18-2007, 17:25
yes yes yes har me kaza mi go lqlqlq mn se kefq obache kaza che imal nujda ot malko vreme che shtql da misli i dano da reshi da sme dvamata ;)))) mersi

Айде честито... happy end отвсякъде :smt007 =D>
но повечето пъти не се получава така... :smt010

`tujnichka`
03-19-2007, 11:04
e toi ne e kazal che shte bude s men kaza che shte misli no pone kaza che i toi mn me haresva i az mn se kefq samo che dneska imam 2 dvoiki ujassssss

vald0R
03-19-2007, 11:22
kofti

`tujnichka`
03-19-2007, 13:31
da naistina e kofti ...

`tujnichka`
03-20-2007, 15:51
offfffffff nz veche dnes mi napisa sms che nishto nqmalo da izleze mejdu nas dvamata che ne sme si podhojdali che nam si kvo che bil razbral mn neshta za men mn istini i che iskal nqkoq da go obicha istinski a az kak go obicham falshivo li bojeee nz tolkova mn rev irevah tolkova mn me boli vednaga mu se obadih da govorim a toi prez cqloto vreme mi se hilq i prostq nz kakvo da pravq tolkova mnogo go obicham a toi taka me naranqva pomognete mi!!!!!!!!

FiRe_LaDy
03-20-2007, 16:00
3 godini ne sa nikak malko,no vse pak ti go poznavash nai - dobre i mojesh sama da precenish dali moje da se poluchi neshto mejdu vas.Ako mislish,che nqma da izleze dylgotraina vryzka,nqma smisal da jertvash takova golqmo priqtelstvo zaradi nqkolko dena radost.Kazvam ti go ot lichen opit.Jertvah se.Spodelih s nai - dboriq mi priqtel,che go obicham,no taka i ne izleze nsihto.I sega dori ne si govorim.Samo na edno zdrasti sme.E ne vqrvam da iskash i ti da si taka s priqtelq ti.

tequila
03-20-2007, 16:02
какви нвща е разбрал за теб? от други хора ли ?

`tujnichka`
03-20-2007, 16:55
da ot drugi hora i nz kakvi popitah go toi mulchi i sumti tva e nishto ne kazva!

`tujnichka`
03-20-2007, 17:30
pomohst be hora pomognete mi de pls nujdaq se ot suvet mnogo e speshno!!!

.:SummeR:.™
03-20-2007, 17:49
Ми не знам мацка..Всичко е много сложно.И аз съм поставена в някаква подобна ситуация,но не знам.Значи според мен трябва да го попиташ защо взъщност е променил мнението си и защо вече не иска да бъде с теб.Кажи му всичко ,което чувстваш,защото така или иначе,ако нещо се е оплескало в отношенията ви няма да се оправи като премълчиш какво чувстваш.На мен лично ми е много трудно да изразявам чувствата си ,но те съветвам да го направиш и да изясните дали има шанс да бъдете заедно или не.Ако случайно нещата не се получат му кажи,че искате да запазите приятелството си ,защото за теб то е най-ценно и защото е глупаво да преебете нещо,градено толкова време заради някакви чувства.Успех ти пожелавам! =)

03-20-2007, 19:07
pri polojenie 4e go haresva6 ot godini kakto kazva6 e logi4no 4e tr da mu kaje6 i da vidi6 dali i s nego ne e taka.no vse pak imai v pedvid 4e ne6tata moje i da se vlo6at.tva 4e sega ste nai-dobrei priqteli ne zna4i 4e ako toi ne ti otvurne sus su6tite 4uvstva illi puk trugnete i skusate posle moje i da ne si ostanete priqteli ili daje da ne si govorite!ot opit ti go kazvam.i az ne vqrvah 4e moje da stane no fakt!uspeh

`tujnichka`
03-21-2007, 11:04
mi az mu kazah pri men ne e slojno da si izrazq chuvstvata obache toi mi govori gluposti az kaja neshto seriozno i toi se hili nz si kvo i v chata i po sms mi kazva che me haresval mn che nz si kvo nz si shto kakto i cvehra mi napisa onazi otvratitelen sms koito iskam da zabravq zavinagi iskam go mn!!!

pavlina872
03-21-2007, 17:29
mi budi samo s edin ne i sdvama 4e 6e vzeme6 da se oburka6

`tujnichka`
03-21-2007, 19:04
che az sega samo s nego se zanimavam samo za nego mislq i samo nego iskam taka che nqma drug i ne sum oburkana zatova pishete mi pls help me!!

plamy_
03-21-2007, 19:24
Пробвай това е моят съвет!!бъди смела и УспеХ! надявам се да бъдеш щастлива.. мисля, че основата на всичко ще е приятелството ви, а от там и всичко друго:) O:)

BAYO
03-22-2007, 00:54
Ти на колко си? Щот според мен незнаеш кво точно искаш все още. Иди подишай малко чист въздух , седни късно вечер на тераската, запали 1 цигара , що не и пура, сложи си 100 гр. водка, текила, ракия , бира или квото искаш и докато пушиш мълчаливо се замисли .... ама толкова дълбоко че глава да те заболи. Е, ако не измислиш и тогава нешо , то тогаа и ние няма да можем да ти помогнем. Тва мисля :idea:

`tujnichka`
03-22-2007, 11:20
na 15 sum i mn dobre znam che iskam samo i edinstveno nego zashtoto go obicham nai mnogo na sveta toi e vsichko za men i drugo ne mi trqbva!!!!!!!!!!

nasty_f
03-22-2007, 13:41
Кажи му!Ако е разбран мовек най-лошото,което ще стане е,че ще разбере без да сподели обичта ти,но ще се отнесе добре и няма да прекратите приятелството си,поне....Ако го мислиш за разбран човек му кажи,животът е един и ако сега не му кажеш няма да има кога,разбери го.Бъди щастлива и многоо успех :wink:

KaRiTo
03-22-2007, 14:13
Правиш грешка като се занимаваш с такава история!Повярвай ми!Или единия или другия!Ти избираш!Но внимавай да не съжаляваш после!!!

03-22-2007, 14:18
:arrow: http://teenzona.com/t.php?s=3 :wink:

`tujnichka`
03-22-2007, 16:33
az veche sum izbrala nego ako trqbva pak da izbiram pak bih izbrqla nego vinagi shte iskam nego i moje i da e greshka no znam che go iskam ujasno!!!!

`tujnichka`
03-22-2007, 18:18
dosta mi e trudno v momenta suma ti suveti poluchavam no pak e trudno!!!!!!!

`tujnichka`
03-27-2007, 13:04
bqhte super pravi sega voobshto ne mi govori nito mi pishe sms nito kogato e v chata mi se vkluchva veche daje i edno zdr ne si kazvame vurvim kato vlak bez gara i vse edno nikoga ne sme imali neshto obshto ujasno se chustvam!!!!