PDA

View Full Version : За да бъде задоволявана жената всеки път...?



03-15-2007, 17:08
Всеки мъж иска да задоволи половинката си и да я докара до оргазъм. Истината е, че много жени не изпитват оргазъм, защото мъжете им не знаят как да ги докарат до него, а също така и жените рядко си признават кое най-много ги възбужда в секса.. Предлагам в тази тема всяка девойка, изпитала оргазъм да обясни малко по-подробно кое й доставя най-голямо удоволствие и как най-лесно (при секс) достига до оргазъм. Също така и всички момчета, доставяли това удоволствие на партньорките си, могат да споделят как го постигат. ;)

Надявам се да се отнесете сериозно към темата. Мисля, че ще се получи добра дискусия, а и ще бъде от полза на всички, които имат желание да доставят максимално удоволствие на партньорките си.

Чакам вашите мнения :)

:arrow:

Schnitzer
03-15-2007, 17:31
Забелязал съм,че на доста момичета им харесва задната прашка,мойта по едно време чак се разписка :twisted: :twisted:

nsviper
03-15-2007, 20:33
еми на моята и харесва като и правя френска любов(а и там ми е стихията) и докато го правим е свършвала...общо взето само с ръка до сега не съм я карал да свърши..но зависи от момичето според мен..

nelence7o
03-15-2007, 20:45
Френска любоффф

bungle
03-16-2007, 06:31
Истината е, че много жени не изпитват оргазъм, защото мъжете им не знаят как да ги докарат до него, а също така и жените рядко си признават кое най-много ги възбужда в секса..

По-скоро е истината е точно обратната. Освен това сте прекалено мързеливи, повечето, де..
А сега по темата:
Възбужда ме продължителната любовна игра с много ласки - докосвания навсякъде, шепнене на уше, драскане с нокти..
Обожавам задна прашка.
Език в ухото също. :-D
Пръстчета!! Бързо и надълбоко.
Мм... за това се сещам сега.

Важното е да правите нещата с желание. Да имате хъс. Е тогава ни доставяте удоволствие. Духовно.
Имала съм моменти , в които приятелят ми се занимава с мен, но виждам, че го прави само, за да ми е хубаво, а не защото му се прави секс. Това лично мен много ме дразни, та дори и сдухва. Всякакво желание за секс изчезва, колкото и хубаво да ми е.

Иначе темата е добра. Ще я следя с интерес. ;)

bungle
03-16-2007, 06:33
Видях , че 140 човека са я прочели, а само 4 сме дискутирали.
Срамота. :evil:

helen4ee
03-16-2007, 06:41
Незнам според мен (аз не получавам вагинален оргазъм) за да получиш оргазъм трябва да се отпуснеш напълно а тов аот само себе си не става, затова имаш и партньор, който трябва да те предразположи, да ти покаже колко дърви на теб и че можеш да му вярваш, а това става с мили думички (които мисли!) повечко прегръдки целувки докосвания.. а след това вече си зависи от жената акоо продължава да се притеснява и да мисли за някакви други неща няма да стане !! :)

Scandalous_lady
03-16-2007, 06:53
Лично за мен най-голямо значение има отношението на човека към мен начина по който ме подканва :D Ако видя че бърза много с овертюрата само за да ми го ръгне губя всякакво желание.Искам да знам че той искрено прави всичко за да ми достави удоволствие както и аз му доставям.Според мен при повечето от жените тези неща имат най-голяма тежест.Не мисля обаче ,че има някакъв определен похват чрез който приятелката ти да стигне до оргазъм,всичко е индивидуално.Не бъдете нагли момчета дайте на момичето това което заслужава,нека не ви мързи :!: Помислете си как и на нея й се иска всеки път да свършва и това удоволствие да й е 100% гарантирано от Вас :roll:

krem4et0
03-16-2007, 06:54
Значи 99.5% от оргазмите ми са при стимулация на клитора с ръка, език или по време на секс, когато се търкам в тялото на партньора. Рядко стигам до оргазъм, породен от пениса му във влагалището ми, защото по принцип доста си ме боли по време на секс и докато се отпусна и вземе, че ми попремине възбудата. Иначе малкото пъти, когато съм свършвала така е ставало в 2 пози- мисионерската с крака на раменете му или свити пред гърдите ми и секс седнали лице в лице. И друга малка подробност, когато съм отгоре обожавам да ме пляска по дупето-нежно, но създава допълнителни вибрациии, които подпомагат оргазма!

ThePainIsReaL
03-16-2007, 07:08
За да получа оргазъм , аз трябва да съм отпусната , да съм загубила чувството на срам от партньора , което за мен значи , че той трябва да ме е предразположил към това . Трябва да го усещам , че ме желае , че му е приятно да ми доставя удоволствие , а не го прави по задължение , защото така трябва . По-дългата любовна игра , в която и двамата се галим докосваме .. търкаме :-D през бельото , направо ме побърква . Начинът , по който ми съблича дрехите също е много важен момент , и ако го направи нескопосано може да ми иде меракът на кино . Харесва ми да усещам пръстите му да шарят по гръбначния ми стълб и той да ми целува устните .. Всъщност ако не се целуваме , докато правим секс , баси и секса ..
Да не забравим , че и френската е много важна част от нещата ...
Обожавам да ми засмуква разни части от тялото като вътрешната част на бедрата или областта около пъпа . И при различните пози има разни малки неща , които ако липсват в секса , съм сигурна , че няма да ми е кеф . Примерно :
- когато аз съм отгоре , обичам да ми целува гърдите , а не да ги мачка , да си слага ръцете на дупето ми .. или пък да си движи ноктите по гръбначния ми стълб като ме подпира леко
- когато той е отгоре , обичам да ми говори на ухото .. обичам да усещам езика му по врата ми , дъхът му да пари по тялото ми ..
- когато съм седнала в него .. тва ми е фаворит .. го усещам толкова на близо до себе си , сякаш се сливаме в едно цяло , езикът му в устата ми , ръцете му по цялото ми тяло не спират ..
- когато той е зад мен .. ми харесва устните му да са по раменете ми , ръцете отпред и да се движат нон-стоп .. по корема , гърдите , надолу към ляляля
- когато сме опрени на стена в началото на акта , ме кефи да държи единия ми крак с ръка , а с другата да ме гали на различни темпове - ту бавно , ту бързо , като не престава да ме целува
- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас


и лялялялля .. айде стига толкова съм писала , че ще ме помислят за луда . Пък и тука има много по-опитни хора , те да се обаждат .
П.П. Мисълта ми за оргазма беше , че трябва да усещам интимност , желание и настроение , за да го получа . И човекът с/у мен трябва да е наясно със женското тяло , а не да се чуди къде ли е дупката , кое ли пък е клитора й . Защото необразовани мъже на тоя свят бол ..

LoRinSeR
03-16-2007, 07:17
Така, започвам да пиша и нека всички слушат ;-) При жената е важно да се отпусне максимално, а това е работа на мъжа. След събличането, което задължително да е с много докосване и целувки, идва частта когато трябва да накарате жената да поиска члена ви. Галете я милвайте я, докосвайте я навсякъде по тялото ( ерогенните зони при всяка жена са различни ). Галете зърната й ( не стискане като по филмите ), вътрешната част на бедрата, шията, ръцете и дланите, целувайте краката й и най-вече стъпалата. Естествено по време на самия акт са важни и движенията. Започнете бавно, накарайте я да иска по-бързо и до край. Стимулирайте клитора ( без неговата стимулация малко жени изпитват върховно удоволствие ), но съвсем нежно, защото това е много чувствителна зона, която при по-силен натиск боли ... Като усетите "разтичане" по себе си, започнете по-силни и често движения ... Бил съм с момиче, което изпита множествен оргазъм ( съвкупност от клиторен и вагинален ), при което се получава женската еякулация. Най-важно е, че една жена прави секс през ушите и мозъка си. Повтаряти по време на секс, че тя е единствена, красива и т.н. Естествено нищо няма да се получи, ако тя не е сигурна във вас, което означава, че имате спорове, скандали и т.н нищо няма да стане. Но ако се постараете тя щи ви възнагарди с усилията и ще изпита това, което ще ви накара да се чувствате горди от себе си.

ПП: Винаги съм се чудел, жените докато мастурбират, за какво си мислят :?

bboy_bunker
03-16-2007, 07:28
ПП: Винаги съм се чудел, жените докато мастурбират, за какво си мислят :?

да.. и аз :roll: :lol:

koalka
03-16-2007, 07:38
От най-голяма важност е любовната игра.Трябва момичето да се отпусне, да й се повтаря колко много я обичат, да се подходи с внимание, а не бързо, за да се стигне до секса направо.Трябва да се почувства желана и красива, да прави неща, които й харесват, а не да бъде карана от партньора.Не трябва веднага да се стимулира клитора и да се търси непременно оргазма.Най-обичам приятелят ми да ме целува навсякъде, като не ми докосва половите органи и да се възбудя максимално, да ме целува страстно и тогава всичко си идва на мястото.

:) happy girl
03-16-2007, 08:58
az snoshti skusah s priqtelq si..no oshte si sponmnqm hubavite seksualni momenti.az svurshvah samo ako sym otgore vyrhu nego i da useshtam rucete mmu na dupeto mi ili da blije gyrdite mi .1-2 puti sym svurshvala v misionerska poza.no nai qko e kogato svyrshim zaedno

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 09:36
БРАВО НА LoRinSeR и на ThePainIsReaL вие явно сте много опитни и знаете хитринки...браво поздравления 4етох по4ти вси4ки мнения но вашите най много ми харесаха...имате страхотно 4увство за романтика което на моми4етата жените много им харесва аз ли4но нищо не разбирам защото още секс не сам правила...но познавам мои приятелки които са ми говорили и наистина романтиката ги предразполага

ThePainIsReaL
03-16-2007, 10:44
БРАВО НА LoRinSeR и на ThePainIsReaL вие явно сте много опитни и знаете хитринки...браво поздравления 4етох по4ти вси4ки мнения но вашите най много ми харесаха...имате страхотно 4увство за романтика което на моми4етата жените много им харесва аз ли4но нищо не разбирам защото още секс не сам правила...но познавам мои приятелки които са ми говорили и наистина романтиката ги предразполага

Благодаря за мнението, но само да уточня, че не се броя за опитна и че досега романтичен секс не съм правила.. чувствен да, но романтичен - никога :?

bboy_bunker
03-16-2007, 10:48
Е... романтичен.... Забелязал съм, че и жените понякога не знаят какво искат. Давам примери - "по-бързо" , "по-бавно" , "по навътре" , "по-навън"...
Като момчето тръгне да прави по-нежен, по-бавен и романтичен секс вие започвате с това "по-бързо" и т.н., а когато бъде груб и действа "по-бързо" вие пак сте недоволни.... Ето това според мен е големия проблем...

ThePainIsReaL
03-16-2007, 10:57
Е... романтичен.... Забелязал съм, че и жените понякога не знаят какво искат. Давам примери - "по-бързо" , "по-бавно" , "по навътре" , "по-навън"...
Като момчето тръгне да прави по-нежен, по-бавен и романтичен секс вие започвате с това "по-бързо" и т.н., а когато бъде груб и действа "по-бързо" вие пак сте недоволни.... Ето това според мен е големия проблем...

Не съм съгласна с тебе. Бавният секс не винаги значи романтичен секс.
И съжалявам, че си попаднал на момичета, които не знаят какво искат.. и бтв аз мисля, че бързината трябва да е приятна и на двамата. Не само единият да се кефи, а другият да умира от скука или да каталясва от умора.

bboy_bunker
03-16-2007, 11:04
Еми според мен по-бавният секс е романтичния, а по-бързия е вече по-страстен... Иии това е, че жените си сменят настроението и желанията на всеки 2 минути и веднъж искат по-бързо, после по-бавно е доста досадно за мъжете... Не вярвам да има човек, който не иска когато прави секс да са доволни и 2-мата, но е трудно да разбереш точно в дадения момент каква нагласа има момичето...

`Death`Whore`
03-16-2007, 11:08
Има романтика, нежност, гледане любовно в очите, има и секс. Сексът е преди всичко страстно изживяване и ако според теб има секс, невключващ страст...помисли си пак.

bboy_bunker
03-16-2007, 11:16
Не съм казвал подобно нещо. Казах, че по-бързият е ПО-страстен.. Не съм казал, че в романтичния няма страст..

LoRinSeR
03-16-2007, 15:43
БРАВО НА LoRinSeR и на ThePainIsReaL вие явно сте много опитни и знаете хитринки...браво поздравления 4етох по4ти вси4ки мнения но вашите най много ми харесаха...имате страхотно 4увство за романтика което на моми4етата жените много им харесва аз ли4но нищо не разбирам защото още секс не сам правила...но познавам мои приятелки които са ми говорили и наистина романтиката ги предразполага


Благодаря. Проблемът изобщо е в мъжете е че не предразполагат жените. А на романтичния секс му се казва "правене на любов". Бавен и завладяващт.

ThePainIsReaL
03-16-2007, 15:51
Благодаря. Проблемът изобщо е в мъжете е че не предразполагат жените. А на романтичния секс му се казва "правене на любов". Бавен и завладяващт.

Абе хора бавен секс не винаги значи романтичен секс ! :-D

LoRinSeR
03-16-2007, 17:23
Благодаря. Проблемът изобщо е в мъжете е че не предразполагат жените. А на романтичния секс му се казва "правене на любов". Бавен и завладяващт.

Абе хора бавен секс не винаги значи романтичен секс ! :-D

Четеш между редовете

`Death`Whore`
03-16-2007, 17:36
Вие му казвате правене на любов, аз му казвам секс с чувства. Обаче и якото чукане може да е с чувства.

03-16-2007, 19:18
Аз пък обичам малко по-грубичко. Да ме дърпат леко за косичката и да ми говорят мърсотий или пък примерно приятеля ми да ме нарече "кучко", "мръсницо" или разни такива. :oops: Това би могло да ме побърка.
Никога не съм казвала на приятеля ми "по-бързо", "по-бавно" или разни такива. Незнам, харесва ми и бързо и бавно. :-k
Любовната игра също е много важна, колкото по дълго продължи, толкова по-хубаво ми е после и толкова по-сигурно е, че ще стигна до края. Както спомена някой преди мен, и аз предпочитам да не ме докосва веднага по половите органи, колкото повече се превъзбудя, толкова по-голямо е удовоствието когато ме докосне след това... :wink:

malka_sladuranka
03-16-2007, 19:20
Аз пък обичам малко по-грубичко. Да ме дърпат леко за косичката и да ми говорят мърсотий или пък примерно приятеля ми да ме нарече "кучко", "мръсницо" или разни такива. :oops: Това би могло да ме побърка.
Никога не съм казвала на приятеля ми "по-бързо", "по-бавно" или разни такива. Незнам, харесва ми и бързо и бавно. :-k
Любовната игра също е много важна, колкото по дълго продължи, толкова по-хубаво ми е после и толкова по-сигурно е, че ще стигна до края. Както спомена някой преди мен, и аз предпочитам да не ме докосва веднага по половите органи, колкото повече се превъзбудя, толкова по-голямо е удовоствието когато ме докосне след това... :wink:
Това съм аз, ама нещо не съм се регнала. 8)

03-16-2007, 19:52
Трябва да ти идва от вътре. Ако си смотан по душа .. преебан си

ThePainIsReaL
03-16-2007, 20:28
Както спомена някой преди мен, и аз предпочитам да не ме докосва веднага по половите органи, колкото повече се превъзбудя, толкова по-голямо е удовоствието когато ме докосне след това... :wink:


Toва определено е така ! :wink:

deusex
03-16-2007, 20:43
ThePainIsReaL,

искам да те питам какви са тези "лъжички" ?

(- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас)

No_LiMiTe^f
03-16-2007, 20:47
Ами,аз винаги при секса си получавам оргазъм!Не знам,просто трябва да ме предразположат,и после лесна работа!
Между другото не винаги момчетата са виновни,просто има момичета които получават само клиторни оргазми(както им се вика)!

My_Infernal_Majesty
03-16-2007, 20:48
ThePainIsReaL,

искам да те питам какви са тези "лъжички" ?

(- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас)

Поза е тва , не знаеш ли?! :shock:

deusex
03-16-2007, 20:53
ThePainIsReaL,

искам да те питам какви са тези "лъжички" ?

(- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас)

Поза е тва , не знаеш ли?! :shock:

па не я знам тая
как се прави?

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:04
ThePainIsReaL,

искам да те питам какви са тези "лъжички" ?

(- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас)

Поза е тва , не знаеш ли?! :shock:

па не я знам тая
как се прави?

Хм .. няма как не е знаеш , мнооого си е яка позата . Пиши в гугъла и гледай картинки , че не ми се обяснява сега . :-D

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:16
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D

malka_sladuranka
03-16-2007, 21:19
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D Позата е велика. =P~

bungle
03-16-2007, 21:20
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D Позата е велика. =P~

И аз това казвам. :-D

* Мммм... мамка му, прави ми се секс. * :smt005

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:24
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D Позата е велика. =P~

И аз това казвам. :-D

* Мммм... мамка му, прави ми се секс. * :smt005

Само за това говорим , само това гледаме , как да не му се прави на човек :smt005

malka_sladuranka
03-16-2007, 21:26
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D Позата е велика. =P~

И аз това казвам. :-D

* Мммм... мамка му, прави ми се секс. * :smt005

Само за това говорим , само това гледаме , как да не му се прави на човек :smt005 Аз си лягам, че ако постоя още малко тук ще си посегна. :smt005 =P~

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:28
Ето я позата :

http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm

Заслужава си да се опита :-D Позата е велика. =P~

И аз това казвам. :-D

* Мммм... мамка му, прави ми се секс. * :smt005

Само за това говорим , само това гледаме , как да не му се прави на човек :smt005 Аз си лягам, че ако постоя още малко тук ще си посегна. :smt005 =P~


Аааа .. недей така ! Грях е .. :lol: :-D

deusex
03-16-2007, 21:29
ееех мерси за инфото тези "лъжички" са много яки ама не знаех че така се казват
а сега ще си посегна ама с една друга популярна поза "ръчички" :)))

bungle
03-16-2007, 21:29
Посегни си, посегни си.... На мен хубаво ми се заканиха.. Баси.
И ми казаха да сънувам килера. :smt005 :smt005

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:33
ееех мерси за инфото тези "лъжички" са много яки ама не знаех че така се казват
а сега ще си посегна ама с една друга популярна поза "ръчички" :)))


Как да не са яки лъжичките :-D
Поза "Ръчички" - нях, нях .. :lol: :smt005

bungle
03-16-2007, 21:35
Край и аз лягам.
Това ми дойде в повече. :-D

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:39
Край и аз лягам.
Това ми дойде в повече. :-D

Сладки и НЕпалави сънища :-D

My_Infernal_Majesty
03-16-2007, 21:51
Аахах- маали кви сте зажаднели!
:smt005 аз пък не искам-кво толко тва е само снимка в крайна сметка!
Май много малко ви трябва за да се възбудите?! :lol: :lol:

SFX
03-16-2007, 21:53
ThePainIsReaL,

искам да те питам какви са тези "лъжички" ?

(- а при лъжичките , ако не ми говори и не ми цунка врата , ужас) Да бе това и аз не го разбрах... :-k

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:55
EnJoY :
http://kamasutrabg.hit.bg/pose30.htm :-D

deusex
03-16-2007, 21:55
Аахах- маали кви сте зажаднели!
:smt005 аз пък не искам-кво толко тва е само снимка в крайна сметка!
Май много малко ви трябва за да се възбудите?! :lol: :lol:

оо да малко ми трябва за да се възбудя но за да стигна до десерта имам нужда от доста хард изпълнения :mrgreen:

ThePainIsReaL
03-16-2007, 21:57
Аахах- маали кви сте зажаднели!
:smt005 аз пък не искам-кво толко тва е само снимка в крайна сметка!
Май много малко ви трябва за да се възбудите?! :lol: :lol:



:lol: :lol: Ти си луда .. не от картинката , а от мисълта за това в картинката .. и не е възбуда , а е полудяване :-D
Зле сме , нали ? :smt005

deusex
03-16-2007, 22:09
ThePainIsReaL,

май имаме общ проблем... я ела насам :mrgreen:

ThePainIsReaL
03-16-2007, 22:15
ThePainIsReaL,

май имаме общ проблем... я ела насам :mrgreen:

Хаха .. липсва ти женското ли ? :-D

deusex
03-16-2007, 22:16
даааааа :-D
а на теб?

ThePainIsReaL
03-16-2007, 22:19
даааааа :-D
а на теб?
мъжкото ми го няма :-D няяяяяма го ...

03-16-2007, 22:19
Я жените да кажат.. Не им ли се струва тъпо да им се повтори в 10 пъти за отрицателно време, че ги обичат, че са единствени, че незнам си какво... Не е ли по добре по време на секс просто да се наслаждават и двамата без много приказки.. с устата и езика могат да се правят къде къде по полезни неща в тоя момент!!

deusex
03-16-2007, 22:20
даааааа :-D
а на теб?
мъжкото ми го няма :-D няяяяяма го ...

ми айде пиши ми на ЛС къв ти е скайпа и да се разбираме нещо че доста се разгорещих тука...

ThePainIsReaL
03-16-2007, 22:21
Я жените да кажат.. Не им ли се струва тъпо да им се повтори в 10 пъти за отрицателно време, че ги обичат, че са единствени, че незнам си какво... Не е ли по добре по време на секс просто да се наслаждават и двамата без много приказки.. с устата и езика могат да се правят къде къде по полезни неща в тоя момент!!

Не , не стига ! Оргазъм не е само състояние на тялото .

ThePainIsReaL
03-16-2007, 22:22
даааааа :-D
а на теб?
мъжкото ми го няма :-D няяяяяма го ...

ми айде пиши ми на ЛС къв ти е скайпа и да се разбираме нещо че доста се разгорещих тука...

:smt005 Разбиваш ме .. ти ми пиши пък . :smt005

BloodSoul
03-16-2007, 22:27
Най-важна е любовната игра - докосвания, ласки, проникване с пръсите, езици и т.н. Една приятелка ми каза, че всяка жена на различно място изпитва удоволствие спрямо разположението на матката. Това малко не мога да го разбера, но... Иначе задната прашка ми доставя най-голямо удоволствие! Примерно на някой, ако е по така... консервативен ще каже "тва е толкова извратено", ами не, не е, по този начин ми харесва. На едно момиче/жена и доставя удоволствие мисионерска, друга - друго...

LoRinSeR
03-17-2007, 08:08
даааааа :-D
а на теб?
мъжкото ми го няма :-D няяяяяма го ...

ми айде пиши ми на ЛС къв ти е скайпа и да се разбираме нещо че доста се разгорещих тука...


Не мога да разбера, сексуален обект ли търсиш във форума, защото постовете ти са крайно ограничени.

malka_sladuranka
03-17-2007, 09:02
Една приятелка ми каза, че всяка жена на различно място изпитва удоволствие спрямо разположението на матката. Това малко не мога да го разбера, но... Иначе задната прашка ми доставя най-голямо удоволствие! Това за разположението и аз съм го чела, в някакво списание мисля, че.. :-k Конкретен пример беше даден точно със задната, ако разположението на матката било незнам си какво, жената изпитвала по-голямо удоволствие като я надупят. :-D Незнам до колко е вярно, но факт е, че го пишеше.. :-k

`Death`Whore`
03-17-2007, 11:06
А опитвали ли сте мъжът легнал странично, а жената перпендикулярно на него? Доста е добра, а и е удобна за стимулация на клитора. :)

malka_sladuranka
03-17-2007, 11:14
А опитвали ли сте мъжът легнал странично, а жената перпендикулярно на него? Доста е добра, а и е удобна за стимулация на клитора. :) Можеш ли да се опиташ да постнеш снимки, че аз много не мога да си го представя. :smt017

`Death`Whore`
03-17-2007, 11:17
http://kamasutrabg.hit.bg/pose42.htm Нещо подобно...

bboy_bunker
03-23-2007, 18:58
http://kamasutrabg.hit.bg/pose42.htm Нещо подобно...тая поза не ми изглежда никак удобна..

`Death`Whore`
03-23-2007, 19:22
Всъщност е доста удобна. МОже мъжът да хване краката на жената. А и не е много трудоемка и изморителна.