PDA

View Full Version : Дървена в леглото



ThePainIsReaL
03-15-2007, 17:14
Преди малко един приятел сподели , че бившата му била супер дървена в леглото .. едва ли не се държала като умряла .
Какво според вас прави една жена лоша любовница ? Възможно ли е тя само да седи и нищо да не прави ? Попадали ли сте на такива случаи досега ?
Просто ми е интересно какво мислете по въпроса .. кое проваля едно момиче и кара момчетата да му лепнат етиката "умряла риба"

Schnitzer
03-15-2007, 17:22
Моята също не беше от най-шаващите,и даже я беше срам да се бара,което доста влошава секса :cry: :cry:

malka_sladuranka
03-15-2007, 17:29
Аз пък винаги съм се чудела какво точно означава "държена" и какво "богиня" в леглото... :-k Как се държи едната и как другата, аз от кои съм, все пак нямам база за срванение... :-k Ще ми бъде интересно да проследя темата и мъжките мнения.
Съжалявам, малко беше офтопик, ама....ша ма извиняате :oops:

koalka
03-15-2007, 17:31
Ами може би, че не прави това, което момчето иска.

Schnitzer
03-15-2007, 17:34
Както се спомена като умряла,се едно ръгаж труп :lol: :lol: :lol: :lol: е това е дървена :wink:

ThePainIsReaL
03-15-2007, 17:36
Добре де .. как така ? Кво тя съблича се , ляга и повече не мърда , така ли ? Това ли трябва да значи ,че е дървена .. ?

malka_sladuranka
03-15-2007, 17:37
Добре де .. как така ? Кво тя съблича се , ляга и повече не мърда , така ли ? Това ли трябва да значи ,че е дървена .. ? Освен тези въпроси...И звук ли даже не издава? :-k

Schnitzer
03-15-2007, 17:39
Нещо подобно :lol: :lol: :lol: :lol: стои и не мърда,звуци само понякога :oops: :oops:

Ice_Queen
03-15-2007, 18:05
Абе,
съфорумки от толкоз въпроси мъжките избягаха и не пишат,само вие безсрамници сте нафлуудили .

Иначе дам и аз искам да знам . Ще съм крайно задължена :-D

DarkAngelOfHope
03-15-2007, 18:16
ами ... аз лично не съм попадал на "дървена" дори сегашната ми приятелка е богиня :)
пробваме доста различни неща ... доста експирименти ... сякакви пози за който се сетим, естествено имаме любими неща :) и за мен тя си е богиня :)

пък коя е "дървена" .... ми според мен тая която само лежи и чака и тва не една две вечери ... ми да речем повече от 80 % от секса :) щот то си е яко момичето да е отдолу ама всеки път ... дървена работа :lol:

`Death`Whore`
03-15-2007, 18:26
Жената може да лежи по гръб през цялото време и пак да не е дървена. Разликата е в това, че добрата в секса жена взема това, което иска, без притеснения и лиготии - иска някоя поза, казва си; целува партньора, пипа го, пипа себе си.

helen4ee
03-15-2007, 18:38
Незнам... аз мисля че няма дървени жени, а има просто прекалено срамежливи момичета, които трябва да бъдат предразположени от половинката си ( например с жестове които показват колко много държиш на нея или че тя може да ти вярва ) За това става въпрос.А относно "богините" не мисля че е нужно да преспиш с 10 момчета само за да набираш опит ахах най- много да се научиш да разбираш с какъв размер кур ти е най-приятно.Когато си с даден човек и започнете да правите секс, след изжестно време ще започнете да се разнообразявате.Всичко с времето си!! Всяка жена може да с епревърне в "богиня" както и мъжът в "бог" в секса стига да си намерят подходящата половинка :)

Langedok
03-15-2007, 18:40
За мен дървена е примерно жена, която, докато правим секс :

- Не се целува
- Не издава и звук
- Срам я е да си поиска каквото и да било
- Не дава да й правя френска
- Като види белезниците ми (мноо са яки, с розови пухчета :smt007 ) - и ми казва, че съм извратеняк
- Не ще да сменяме позите от време на време (то всяка поза е готина по своему, но си трябва маалко разнообразие) и приема задната прашка за унизителна
- Не иска никога да е отгоре

`Death`Whore`
03-15-2007, 18:40
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват. :)

Langedok
03-15-2007, 18:42
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват. :)
Подкрепям!

didolinda
03-15-2007, 18:49
ludi st ei!jenata boginq vinagi moje da bade i jenata darvena ako ima ne6to koeto majat ne i dava po vreme na akta(seksa) :-D xaxa edva li ne toi 6te e vinoven ako ne i e dostavil udovolstvie i ne i e pozvolil tq da se otpusne to togava majat...ne e eblio :smt005

ThePainIsReaL
03-15-2007, 18:50
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват. :)
Подкрепям!

и аз :wink:

helen4ee
03-15-2007, 18:57
Точно така и аз съм на това мнение! Хахахаха сега осъзнавам гаджето ми какъв щастливац е! :)

slan4evo_momi4e
03-15-2007, 19:55
първо смятам, че е грубо да се каже, че една жена е дървена .... мисля, че в това определение мъжете влагат повече смисъла на "пасивна" .... Естествено е момчетата да не си падат по пасивни и лениви жени ... то кое да им хареса .... :)

аз обаче мога да бъда щастлива, че не ме мислят за дървена, а ме нарекоха "богиня" ... :P хахахха

assd
03-15-2007, 20:15
е па дървена, и на мене ми е дървен... :lol:

malka_sladuranka
03-15-2007, 20:19
Яяя...от коментарите май разбрах, че не съм дървена. \:D/ 8) 8) 8)

nelence7o
03-15-2007, 20:32
`Death`Whore` написа:
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват.


Напълно съгласна съм....
В секса и 2-мата пърниори трябва да участват..иначе се губи удоволствието

assd
03-15-2007, 20:34
`Death`Whore` написа:
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват.


Напълно съгласна съм....
В секса и 2-мата пърниори трябва да участват..иначе се губи удоволствието
що бе, може и трети да участва :lol:

nelence7o
03-15-2007, 20:38
`Death`Whore` написа:
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват.


Напълно съгласна съм....
В секса и 2-мата пърниори трябва да участват..иначе се губи удоволствието
що бе, може и трети да участва :lol:

Може..но аз не си падам по 3-ките и за това ги изключих....

ooops
03-15-2007, 21:26
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват. :)
Подкрепям!

и аз :wink: me too :-D :mrgreen: :mrgreen:

tubeme
03-15-2007, 22:49
Дървена, е жена която визуално не издава признаци на възбуда и удоволствие. Дървена е чисто мъжко определение, а тъй като мъжете възприемат секса и живота попринцип визуално, то за тях е критично важно да ВИЖДАТ ефекта от правенето на секс. Важното за мъжете е да видят желанието на жената. Ако сте дървени, пасивни, срамежливи или както там искате го наричайте, достатъчно е да си отворите очите и да гледате партниора си в очите. Той ще прочете ефекта в очите ви. Дори и да не мърдате много и да не викате това има много добър ефект!

Не забравайте, че именно това ни отличава от животните! Единствения друг бозайник, който гледа партниора си в очите докато прави секс това е шимпанзето, което все пак ни е братовчед :)!

BAYO
03-16-2007, 00:26
Всъщност човек става добър, когато прави секс само с един партньор, защото двамата се напасват. :)
Подкрепям!

С 2 ръце, крака и ..... още нещо :)

LoRinSeR
03-16-2007, 06:18
Когато една жена не шава и не издава признаци на удоволствие, това не означава, че тя е дървена, а че мъжът до нея не я е предразположил. Не всичко се свежда до това "да й духате", галете я, целувайте я. Прекарвайте ръце по вътрешната страна на краката загатвайте какво искате, а не направо да се нахвърлите и да го вкарате. А за момичетата, които се чувстват "дървени" да накарт партныора им да си поиграе с тях. Или пък да кажат, какво точно искат от един мъж, какво ги възбужда.

kokie
03-16-2007, 06:30
Аз обичам, когато жените са мръсници в леглото и издават звуци, говорят мръсотии и те насърчават да ги пляскаш още по-яко.. с чувство. Иначе, ако седят все едно им е неприятно и им нарушаваш личното пространство, тогава е супер тъпо и най-добре да свършиш бързо и да си ходиш. Макар, че повечето в началото са точно такива..

krem4et0
03-16-2007, 07:00
И аз не съм дървена-ураааааааааааааа.
А по темата-просто някои жени ги мързи, други не са се развихрили поради психологични причини, а трети просто си мислят, че с тях ще се гледа с лошо око, ако са по-активни!

Ice_Queen
03-16-2007, 12:46
За мен дървена е примерно жена, която, докато правим секс :

- Не се целува
- Не издава и звук
- Срам я е да си поиска каквото и да било
- Не дава да й правя френска
- Като види белезниците ми (мноо са яки, с розови пухчета :smt007 ) - и ми казва, че съм извратеняк
- Не ще да сменяме позите от време на време (то всяка поза е готина по своему, но си трябва маалко разнообразие) и приема задната прашка за унизителна
- Не иска никога да е отгоре

Пффффффффф релакс сърце :mrgreen: .
Само едно не ми харесва,вс др си е на лице..значи не е зле 8-[

kukli4ka__
03-16-2007, 13:04
Пуснато на: Пет Мар 16, 2007 8:30 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Аз обичам, когато жените са мръсници в леглото и издават звуци, говорят мръсотии и те насърчават да ги пляскаш още по-яко.. с чувство. Иначе, ако седят все едно им е неприятно и им нарушаваш личното пространство, тогава е супер тъпо и най-добре да свършиш бързо и да си ходиш. Макар, че повечето в началото са точно такива..


ми да така е жените са дървени,когато не обичат да експериментират и нказват че нещо не им харесва още преди да са го пробвали,когато не правят френска,не се пипат,лежат през цялото време и т.н.