PDA

View Full Version : Бал ? ВТФ??



bungle
03-15-2007, 17:41
Дееба, маа му дееба. Омръзна ми тоя живот.
Бал, та бал.
Само ми дават зор за рокли, обувки и тъпотии.
Най-накрая ще се появя по дънки и бюстие. Но нееее, майка не дава, мъжа не дава, и баба ми от Америка ( ако я имах) и тя нямаше да даде сигурно.
Бясна съм. Стават скандали заради МОЯ бал.
И пак пари, пари, пари... в устите на всичко живо са ПАРИТЕ.


Аре дайте някакви сайтове за рокли или яко облекло не знам и аз к'во.
Обиколих толкова магазини, че вече не знам и аз. И всичко е тоооолкова грозно. Отчаях се.

](*,)

03-15-2007, 17:50
e kvo tolko si nedovolna ? ima hora koito ne mogat da si pozvolat i na bala si da otidat.

Ice_Queen
03-15-2007, 17:52
Апф мацка,разбирам те от части... :? .Аз догодина съм на твоето дередже.. Обаче моята рокля поне е по поръчка а модела вече съм си го избрала(не ми пука за модата или др.) Защо и ти не помислиш да е по поръчка,за да бъде такава каквато ти я искаш. А за дънките..хнм..аз знам 1 дето отишъл в кофа за боклук с бояджийски дрехи... :-k Историята е виждала много неща.А и да - тва си е твоя бал,не им се давай да го развалят. 1 в живота ти е все пак ;)

bungle
03-15-2007, 17:59
e kvo tolko si nedovolna ? ima hora koito ne mogat da si pozvolat i na bala si da otidat.

Ama мен не ме ебе за бала ! Ако мислиш, че имам някакво желание да ходя...

03-15-2007, 18:21
nz kvo ima6 ama nie kvo da napraim kato ti e pisnalo?prosto otidi si izberi nqkva bul4enska roklq i si gotova.

03-15-2007, 18:21
nz kvo ima6 ama nie kvo da napraim kato ti e pisnalo?prosto otidi si izberi nqkva bul4enska roklq i si gotova.

bungle
03-15-2007, 18:23
nz kvo ima6 ama nie kvo da napraim kato ti e pisnalo?prosto otidi si izberi nqkva bul4enska roklq i si gotova.

Помолила съм да ми дадете някакви линкове към рокли или дрехи.
Това е.
И ми е писнало, защото всичко е хипер скъпо и безумно.

peps_from_mars
03-15-2007, 20:00
за кфо треа си с рокля.....облечи се така че да ти е удобно да ти харесва...пък кфо ти пука за целия филм..

malka_sladuranka
03-15-2007, 20:05
Мога да ти дам под наем моята от миналата година :-D По поръчка е шита... :-D

HopeLesss
03-15-2007, 20:06
Бънгъл, сайтове колкото искаш, но според мен няма никаква полза да ги разглеждаш, защото ще си харесаш рокля, а няма да можеш да си намериш... Ето ти все пак някои:

http://www.promgirl.com/
http://www.promspot.com/
http://www.bestpromdresses.com/
http://www.promdressshop.com/
http://promdress.net/
http://www.shopshop.com/

И на мен не ми пука за тоя бал, затова си купих първата рокля, която ми стоеше добре. Доколкото знам, поне в моя град (не знам как е в софия) вече почти не приемат поръчки, защото времето напредна доста. Наистина по магазините няма нищо хубаво, но те съветвам да отделиш един следобед, да обиколиш и най вече да тръгнеш с ясната нагласа да си купиш рокля. Щом не ти пука за бала, значи нямаш кой знае какви претенции за рокля... Има къде къде по-фрапиращи случеи ;)

Айде успех ти желая :wink:

П.П. На мен проблем са ми обувките... никога не съм ходила на токче и сега не знам какво ще правя :?

RAWRRR
03-15-2007, 21:01
На мен ми казват,че ще извърша най-голямата грешка в живота си защото няма да отида на бала си .
:smt005 :smt005 :smt005

shadow4e
03-15-2007, 21:02
http://img441.imageshack.us/img441/9209/1180zd3.th.jpg (http://img441.imageshack.us/my.php?image=1180zd3.jpg)

http://img178.imageshack.us/img178/7880/1177ih0.th.jpg (http://img178.imageshack.us/my.php?image=1177ih0.jpg)

На мен тази ми харесва, не е нещо особено, но и не виждам смисъл защо повечето искат да бъдат нещо повече от останалите и после само страдат, че на някоя друга роклята е била по-интересна. За мен този модел е супер свеж и пролетен :wink: Могат да се направят малко корекции по модела. Но не разбрах дали не си търсиш някоя с кринолини и тн.

BornFromPain
03-15-2007, 21:30
Ей ама като почнете да се вживявате с тоя бал.. Рокли, костюми.. Даже не мога да разбера защо се прави това. Че не мога с тия пари да си купя ебати нещата от който да имам полза и да пропусна да друсам задник в "Най" и вместо тва да си се напия някъде където бих отишъл и попринцип.
Абе като цяло е тъпо и яко жалко да се правиш на някъв дето не си.

rosskata
03-15-2007, 21:35
Абе като цяло е тъпо и яко жалко да се правиш на някъв дето не си.

Ама е забавно, и е свежо разнообразие.
Аз мразя рокли и токчета, но облякох и се почувствах много различно.Естествено не сложих подобни неща отново...

До авторката- няма смисъл от сайтове. Най- добрия начин да харесаш рокля е като я облечеш... Аз купих първата, която ми намигна, защото не ми се занимаваше много... Но я облякох и ми пасна страхотно.[/b]

Kianna
03-15-2007, 23:10
Аз съм си избрала модел и ще ми я шият във Варна. :smt016 Иначе пишеш в гугъл "рокли" или нещо такова и ти излизат 1 милион сайта. :smt016


Аааам..и какво всички толкова не харесвате,че ще имате бал бе :smt005 егати злетата дето сте,това е едно от най-яките изживявания.

quench
03-16-2007, 05:44
На мен ми казват,че ще извърша най-голямата грешка в живота си защото няма да отида на бала си .
:smt005 :smt005 :smt005

Само да ти кажа,че на бала получаваш изключителната възможност да се ебаваш с всички съученици,докато са пияни и да им направиш уникални компромати - например,класиката да изкарате някого да танцува бос,гол от кръста нагоре,с вратотвръзка и с по едно кебапче във всяка ръка...

bungle
03-16-2007, 06:39
На мен ми казват,че ще извърша най-голямата грешка в живота си защото няма да отида на бала си .
:smt005 :smt005 :smt005

Само да ти кажа,че на бала получаваш изключителната възможност да се ебаваш с всички съученици,докато са пияни и да им направиш уникални компромати - например,класиката да изкарате някого да танцува бос,гол от кръста нагоре,с вратотвръзка и с по едно кебапче във всяка ръка...

:mrgreen:
Това е идея !

Dr. Kazimbutt
03-16-2007, 08:18
На мен ми казват,че ще извърша най-голямата грешка в живота си защото няма да отида на бала си .
:smt005 :smt005 :smt005
Със сигурност... :lol:

Аз костюм все още не съм си избрал, понеже това въобще не ме вълнува, още по-малко пък ми се обикаля по магазините да си търся. Май най-накрая ще взема някой костюм от бащата и с него ще отида на бала...


на бала получаваш изключителната възможност да се ебаваш с всички съученици,докато са пияни и да им направиш уникални компромати - например,класиката да изкарате някого да танцува бос,гол от кръста нагоре,с вратотвръзка и с по едно кебапче във всяка ръка...
При мене нещата стоят така, че няма да има нужда аз да се гавря с тях или да ги поощрявам - милите ми съученици сами ще се направят за смях.

П.П. Ако трябва да бъда откровен, според мене баловете са си чисто избиване на комплекси. Мания за величие. "По принцип сме си прошляци, но дай поне за една вечер да се направим на принцове и принцеси" - много хора разсъждават именно така. Някои индивиди от моя клас си мислят, че след като си облекат в скъпи дрехи и отидат с хубава кола на въпросното празненство, ще станат по-велики. Да, ама не! Това е като да хванеш едно лайно и да го увиеш в красива и скъпа опаковъчна хартия. Отвън ще изглежда добре, но отвътре пак ще си е лайно. Жалко е, че съучениците ми не го осъзнават това...

03-16-2007, 11:07
Черни дънки и бюстие като на Бритни Спиърс от клипа на Crazy би било супер. Лошото е, че е от PVC, и можеш много да се изпотиш. Но ще блестиш.

03-16-2007, 11:11
А за вътрешното и външното не е хубаво да се задалбава, тоесто по-добре да се гледа повърхностно на нещата и хората и да се съдят само по външния вид. Е, можеш да ги съдиш и по вътрешния, но ако са такива като моята съученичка , която за темата за есе: Четенето мъка или удоволствие е? същото това момиче каза: "А, ако е мъка? Какви книги, като не четем?!..." можеш и да ги харесваш. За съжаление вече осъзнах, че задълбавам твърде много а трябва да съм по-повурхностен, жалко но в тоя живот по-повърхностните успяват.

shadow4e
03-16-2007, 17:04
По принцип сте прави, но на нея все пак й трябва рокля.

Та не ми отговори на въпроса. Какво точон си търсиш някаква от тип тези, които аз постнах или от тези големите тип "Спящата красавица:)" ?

RAWRRR
03-16-2007, 17:08
На мен ми казват,че ще извърша най-голямата грешка в живота си защото няма да отида на бала си .
:smt005 :smt005 :smt005

Само да ти кажа,че на бала получаваш изключителната възможност да се ебаваш с всички съученици,докато са пияни и да им направиш уникални компромати - например,класиката да изкарате някого да танцува бос,гол от кръста нагоре,с вратотвръзка и с по едно кебапче във всяка ръка...

Хубава идея наистина,ала аз съм момиче в изцяло женски клас.Не че не харесвам момичета,но точно тези от класа са толкова хомофобни и хетеросекуални,че никоя няма да ми пусне. :roll:

malka_sladuranka
03-16-2007, 17:12
Хубава идея наистина,ала аз съм момиче в изцяло женски клас.Не че не харесвам момичета,но точно тези от класа са толкова хомофобни и хетеросекуални,че никоя няма да ми пусне. :roll: Сигурна съм, че и те са спокойни, че няма да отидеш.. :-D

RAWRRR
03-16-2007, 17:18
Хубава идея наистина,ала аз съм момиче в изцяло женски клас.Не че не харесвам момичета,но точно тези от класа са толкова хомофобни и хетеросекуални,че никоя няма да ми пусне. :roll: Сигурна съм, че и те са спокойни, че няма да отидеш.. :-D

Заще,бе,какво ми има?
Ние сме еднакви с тях-те са стадо,аз съм черната овца.Все овце.Не би трябвало да ги е страх от себеподобни.

03-16-2007, 19:30
Уший си рокля.

bungle
03-16-2007, 20:47
Abe, не е задължително да е рокля. Все тая. Писна ми. Наистина ще им се появя в тъпия Шератон по дънки и потник .

sherry
03-17-2007, 08:03
bungle, става ми ясно, че не ти допадат големите рокли с обръчи, мнгоо натруфени и т.н. Но след като приятелят ти и родителите толкова мнгоо искат да си с рокля, достави им това удоволствие. Направи компромис, има официални рокли, които не струват много и ще ти стоят добре :) Ще се опитам да ти покажа някои, дано ти харесат:

http://www.holidaysona.com/bg/weddingdresses/Biju/07E009-01.html

От тук можеш да си избереш някоя по - семпла, черна примерно...Мисля, че не са много скъпи, можеш да си харесаш модел, да направиш снимка и да го дадеш на някоя шивачка да ти го ушие.

Разходи се по магазините, има много официални рокли, които са на достъпни цени, нямат безподобни финтифлюшки и камъни и воали и т.н., но са официални и стават за бал.

malka_sladuranka
03-17-2007, 09:40
Тази е супер http://www.holidaysona.com/images/dresses/06/06L012-01.jpg

Взех я от сайта който е оставила девойката постнала преди мен. \:D/
Естествено, нека да бъде друг цват, защото с това все едно ще се женя. :shock: Но, червеничка примерно ще бъде суперрр. \:D/


Искаааамм пакк баллл, искам пак рокляяяя...
bungle, скъпа, приготовленията наистина са много досадни, но аз си мисля, че си заслужава. На мен лично ми хареса да съм с роклята, въпреки, че толкова официална никога не съм била. Трудно се възприех така, но ми хареса. Абе готино е. :-D Така се кефи се, а не се ядосвай за глупости. 8)

HopeLesss
03-17-2007, 09:51
Тази е супер http://www.holidaysona.com/images/dresses/06/06L012-01.jpg

Взех я от сайта който е оставила девойката постнала преди мен. \:D/
Естествено, нека да бъде друг цват, защото с това все едно ще се женя. :shock: Но, червеничка примерно ще бъде суперрр. \:D/



Всъщност моята рокля е нещо подобно, но не точно. Черна е и определено не е толкова бухнала. Има и презрамки, но е по-права... Според мен бала е хубаво нещо, най-малкото че ще е голямо шоу да видиш зубарките в рокли и т.н :smt005

malka_sladuranka
03-17-2007, 09:58
Всъщност моята рокля е нещо подобно, но не точно. Черна е и определено не е толкова бухнала. Има и презрамки, но е по-права... Според мен бала е хубаво нещо, най-малкото че ще е голямо шоу да видиш зубарките в рокли и т.н :smt005 [/b] Ааа, след баловете искам да постнете снимки да ви видя роклите. \:D/
Като ми описваш роклята ти ми звучи доста добре...
Хахах, поне се успокоявам, че не съм била голям цирк на бала, нито съм зубърка, ното обувам за 1ви път токчета, горе-долу официално си ходя.. Хехе..нека им е на тъпаците от класа ми :twisted:

HopeLesss
03-17-2007, 10:18
Роклята ми е почти същата като тази:

http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic12_big.jpg

Взех си я от Жана Жекова и съм адски доволна, защото по принцип е доста предизвикателна особено за човек като мен...

П.П. Аз съм от тези, които никога не са носили токчета и да ти кажа обувките са ми най-големия проблем :roll:

malka_sladuranka
03-17-2007, 10:58
П.П. Аз съм от тези, които никога не са носили токчета и да ти кажа обувките са ми най-големия проблем :roll: [/b] Ако не си си купила обувки ще те посъветвам да не се изхвърляш с много високо токове, ужасно е цяла нощ на такова. Аз дето само токчета нося, не си позволих за бала такова нещо... Вземи си по-нисички. Аз бях с по-ниски токчета(около 4-5см) и нямах проблеми, само накрая ми стана малко некомфортно с тях :-k Иначе девойките от моя клас се разхождаха боси още в ресторанта. Бяха направили грешката да дойдат с доста високи токчета.

HopeLesss
03-17-2007, 13:06
Ще послушам съвета ти :wink: Пък и аз цял живот съм била на ниски обувки, няма точно на бала си да правя експерименти... Пък и съм достатъчно висока, не искам да стърча над останалите :-D

quench
03-17-2007, 16:50
terribly feminine... :twisted:

the_o.c_girl
03-17-2007, 16:59
Това е бал!защо не ви се ходи...не мога да разбера!цял живот се помни.

Dr. Kazimbutt
03-17-2007, 17:53
Това е бал!
Именно. Това е просто бал... Не е среща с извънземните, че да се помни цял живот.

malka_sladuranka
03-17-2007, 17:59
Това е бал!
Именно. Това е просто бал... Не е среща с извънземните, че да се помни цял живот. Хубаво е да се отиде, приятно е. Въпреки, че не понасях голяма част от класа ми, определено бих казала, чв си прекарах добре. По баловете е една еофория, едно чудо...абе забавно е.

bungle
03-17-2007, 18:08
Това е бал!
Именно. Това е просто бал... Не е среща с извънземните, че да се помни цял живот.

Съгласна съм с Dr. Kazimbutt.

Dr. Kazimbutt
03-17-2007, 20:49
Това е бал!
Именно. Това е просто бал... Не е среща с извънземните, че да се помни цял живот. Хубаво е да се отиде, приятно е. Въпреки, че не понасях голяма част от класа ми, определено бих казала, чв си прекарах добре. По баловете е една еофория, едно чудо...абе забавно е.
Никой не казва, че е лошо да се ходи на бал, но определено това е нещо, за което няма смисъл да се правят такива превземки. Също и няма смисъл да се трошат сума ти пари за глупости, защото те определено няма да ни направят по-добри хора. Каквито сме си - такива. Скъпите дрешки и коли няма да ни променят (почнах да се повтарям вече).

04-05-2007, 18:41
Аз на бала смятам да поздравя випуска с песента на Валя - Минало си ти за мене.

Th3WildAng3l
04-05-2007, 19:05
Хах .. от този сайт, който беше постнат (на Холидей) съм пробвала доста рокли. И все нещо не харесвах или как изглежда или как ми стои. Накрая ме намъкнаха в една рокля в цвета, който исках да ми е роклята и ме питаха как искам да изглежда роклята ми .. при което аз започнах "ами тука по-късо" "тука с връзки" "тука махаме това.. слагаме това" "режем това" .. и се получи нещо доста интересно. Но нямам снимки. ако все още авторката на темата не си е харесала рокля .. пробвай да направиш нещо такова. Просто си харесай някакав цвят и подобен модел, който да преиначиш .. и си готова.

no_martyr
04-05-2007, 19:21
Разбирам авторката на темата :roll:
И аз съм абитуриентка, нито имам обувки, нито чантички, букли, гримчета и така нататък...
Шият ми някаква рокля в момента, че нещата по магазините наистина са мирова скръб...
Иначе нито смятам да парадирам с неща, които не притежавам, нито подкрепям подобно поведение. Интересно ми е да видя дали ще е нещо по-различно цялото преживяване, иначе целта ми определено не е да се домъкна в скъпа кола и да отвея шапките на дамската конкуренция.
Като се има предвид, че не си и обичам класа...цялата работа губи смисъл, май :lol:

04-05-2007, 20:40
Как мислите? Да поздравя ли випуска с песента Валя - Минало си ти за мене? Специално моят клас и другият го заслужават.

Минало си ти за мене

Знаеш ли, че ми омръзна
с другата да те деля?
По – добре иди при нея,
аз не искам да те спра.

Важен беше, но до вчера.
Ти за мене забрави.
Завещавам те на нея
с твойте хиляди лъжи.

Припев: Миналото си ти за мене,
аз обичам друг сега
и не помня твойто име,
и че твоя съм била.

Няма вече да съм тъжна.
Ти над мене нямаш власт.
Не поглеждах даже цвете,
аз когато твоя бях.

Важен беше, но до вчера.
Ти за мене забрави.
Завещавам те на нея
с твойте хиляди лъжи.

Припев:...

bungle
04-05-2007, 20:44
Я, темата ми още е жива.


Минавам само да се похваля, че още нищо не съм си купила за бала и не мисля и да купувам. :-D

04-05-2007, 20:49
Е няма ли да ходиш? Аз също не съм си купил, но както и да ида ще се израдвам да ги видя. И наистина обмислям да им пусна песента на Валя, защото действително ми омръзна от тяхните лъжи и не помня тяхните имена нито, че със тях съм бил.

bungle
04-05-2007, 20:53
Ще ходяяяяя. :-D


Поздрави ги. Няма лошо. Идеята е добра.
С моя клас изобщо не сме сплотени, та дори и не се познаваме...

04-05-2007, 20:54
Е като не се понасяте ще има ли изненади? :-D А по между другото сме набори!

bungle
04-05-2007, 20:58
Като не се понасяме ще седим 2 часа на една маса, ще се смеем кой колко е зле и само ще се шушука зад гърбовете ни и после - всеки на където иска отива. Тъпо,тъпо. И все пак даскалите ни са страхотни и си мисля, че ще си направим голям купон с тях. Хахах.

И май аз съм ти кака. :-D

04-05-2007, 21:01
Аз наистина колкото по-малко мисля за тези идиоти и се сещам само за тези до 6 клас и ми е по-добре.

sherry
04-06-2007, 07:37
bungle,
купи ли си рокля :P

bungle
05-04-2007, 19:01
bungle,
купи ли си рокля :P

Още не съм си купила рокля. :-D
Остават 16 дена до бала.

Disorder
05-04-2007, 20:07
bungle,
купи ли си рокля :P

Още не съм си купила рокля. :-D
Остават 16 дена до бала.
Ами не си купувай ако толкова ти тежи и си остани у вас, а после съучениците ти ще ти покажат снимките - хем ще знаеш какво е било, хем няма да трябва да купуваш нищо.

quench
05-05-2007, 07:07
bungle,
купи ли си рокля :P

Още не съм си купила рокля. :-D
Остават 16 дена до бала.

тя лесно ще си купи рокля,но съм сигурен,че всичко е заради настроение някво.... ;)
кво,да беше грозна и дебела,а тя у всяка ще се напъха и ще й стои като за един път! (малко селски комплименти...) ;)

bungle
05-05-2007, 07:29
О, аз ще си купя рокля или нещо, което ми хареса, и ще ОТИДА на бала. Дала съм 150 кинти, за да седна в смотания "Шератон". Няма да пропусна това удоволствие да гепна някоя виличка за спомен.

HopeLesss
05-05-2007, 07:31
О, аз ще си купя рокля или нещо, което ми хареса, и ще ОТИДА на бала. Дала съм 150 кинти, за да седна в смотания "Шератон". Няма да пропусна това удоволствие да гепна някоя виличка за спомен.

Оле, вие сте луди!!! :shock: :shock: :shock: На нас 160 лв ни струва 3 дневен престой в 4-звезден хотел на Слънчев бряг с 3 закуски, 1 официална вечеря плюс програма за бала и 1 вечеря на шведска маса.

bungle
05-05-2007, 07:36
Нямах избор. Така решиха останалите. Кефи ги.. Ъх, селяния.
Знам, че е безуууумно скъпо.

Swinkenhoffer
05-05-2007, 07:56
Нямах избор. Така решиха останалите. Кефи ги.. Ъх, селяния.
Знам, че е безуууумно скъпо.

и при нас е нещо такова, ама май бе 120. да не пропуснем и 40 лева куверт за син сити. :lol:

quench
05-05-2007, 07:56
поне направи мазало

HopeLesss
05-05-2007, 07:58
Мале, това са много пари за някаква си кирлива вечер, било то и бална... На нас ни искаха 60 лв в уж най-хубавия хотел (може да се поспори) и на мен ми се виждат много, пък какво остава за 160 :shock: Дано поне си заслужава и си изкарате готино :wink:

bungle
05-05-2007, 08:09
Муахаха, дано, но доколкото познавам класа си.. Предполагам, че още в 12 ще се пръснем в различни посоки. Което мен ме устройва идеално, всъщност. А за 150 лева определено ще си взема виличка от "Шератон" - колкото и долно и селско да е. Искам като остарея да казвам : " Бабе, сега ще ти покажа нещо от моята бална вечер .. " :-D

bungle
05-05-2007, 08:09
Ей, народе, като си купя роклята ще ви се покажа. :P

HopeLesss
05-05-2007, 09:24
Аз съм си купила всичко, което ми трябва. Липсва ми само желание и настроение. Някой да знае къде се продават?!? :?

OtherDimension
05-05-2007, 09:31
аз честно казано си прекарах тъпо на бала..
не беше ужасно, но не беше нищо особено - не се отличаваше от предишните събирания с класа(освен може би с облеклото)
разни мои приятели се изхвърлят малко, като казват, че това е била най-яката им вечер в живота, но и те тръгнаха с такава нагласа..
аз си бях малко непукист ;)

Mimka_sweet
05-05-2007, 09:33
Ей,защо не отидеш с нещо като кимоно?
Тфа е оригинално , а и ти май харесваш такива неща ако не се лъжа :smt017

bungle
05-05-2007, 09:37
Хохохо, кимоно и самурайски меч. И вързана на стегнат кок. С готини чехли. :-D

Всъщност, самата аз не знам какво искам да си купя. Знам само, че искам да е нещо удобно и да мога да го нося и след това. :)

HopeLesss
05-05-2007, 09:47
Ей,защо не отидеш с нещо като кимоно?

Т'ва да не ти е бал с маски?!? Защо всички искат да са 'оригинални' и 'различни'? Според мен една хубава стилна черна рокля и сандалки е добра комбинация. Не е нужно да е нещо феерично или претруфено.

OtherDimension
05-05-2007, 10:05
а да не е царски бал, че трябва да са официални... всеки е свободен да си избере тоалета...

мда , аз бях с дънково сако, ризка, дънки и кецове ;)
и сега си ги нося нещата ..

HopeLesss
05-05-2007, 10:06
а да не е царски бал, че трябва да са официални... всеки е свободен да си избере тоалета...

Казах нещо стилно, а не официално. Но да, прав си, всеки е свободен да избере.

Mimka_sweet
05-05-2007, 10:15
Само предложих...........виждала съм по списания и по телевизията ,че напоследък много се носят дрехи с такива мотиви.А и казах "с нещо като " а не "с"........... просто се опитах да помогнааааааааааааааааааа ааааааа :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088

HopeLesss
05-05-2007, 10:18
Само предложих...........виждала съм по списания и по телевизията ,че напоследък много се носят дрехи с такива мотиви.А и казах "с нещо като " а не "с"........... просто се опитах да помогнааааааааааааааааааа ааааааа :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088

Добре де, стига рева :lol: Ти би ли облякла кимоно на своя бал?!? :-k Аз честно казано не бих си взела такова нещо. Не обичам да съм в центъра на събитията, а ако облечеш нещо такова, всеки ще те зяпа и сочи с пръст. Всъщност важното е да изглеждаш добре. :wink:

Boot
05-05-2007, 10:29
Всъщност важното е да изглеждаш добре. :wink:
Мне, важното е да се чувстваш добре. А то е съвкупност от много неща, като една част от това е да изглеждаш добре ;)

Mimka_sweet
05-05-2007, 10:31
Ами аз бих облякла ....но пак казвам - нещо като кимоно,а НЕ кимоно :lol: ........ търся снимчици,ако намеря ще ви покажа какво имах на ум :-D

нали не ме мразитеееееееееееееееееее еееееееееее :smt088

Mimka_sweet
05-05-2007, 10:54
И въпреки ,че не намерих точно каквото исках ..............
http://www.japantoday.com/jp/news/dbfiles/picture/koshino.4AC.jpg

http://www.redtreasurebox.com/rtb/images/graphics/d14-1model2.jpg
:-D :-D :-D

HopeLesss
05-05-2007, 11:40
Дам, една приятелка преди 4 години беше с такава рокля на бала си. Но честно казано това определено не може да се нарече "нещо като кимоно" :lol: Готино е като идея :wink: