PDA

View Full Version : Не ползвал презервативи!!!



03-15-2007, 20:25
Бяхме на косъм... съвсем близо до това да го направим... изпитвах жажда, нужда да съм до него... и точно когато го попитах:
"Къде е презерватива?! Ако нямаш, аз имам."
Той каза, че не ползвал защото намалявали удоволствието... бла-бла
аз му се сопнах, че не искам да рискувам да забременея или да ми лепне нещо. Ама той можел да се контролира... бла-бла... накрая му казах, че или ще е с презерватив или изобщо секс няма да има.
Той ми се разсърди и каза, че нищо не съм разбирала.
Секс нямаше, аз си заминах. А той ме псуваше после... :smt009

nsviper
03-15-2007, 20:27
МНОГО ПРАВИЛНО от твоя страна...и аз съм на тва мнение....незнам дали намалява удоволствието но по-добре с него от колкото без ;)

nelence7o
03-15-2007, 20:35
По добре да те псува отколкото ....да ..трепери после дали си или не си бременна...Постъпила си добре,но според мен трябва да се замислиш дали той си заслужава...

n1ght_shadow
03-15-2007, 20:39
Ама той можел да се контролира... бла-бла... накрая му казах, че или ще е с презерватив или изобщо секс няма да има.

mojel toi.... to i da moje to belqta 1 put stava

Nadelina
03-15-2007, 20:47
Kakva volq... Ama si postypila pravilno.. Shapka ti svalqm...

GossipGirl89
03-15-2007, 20:57
По-добре да отнесеш няколко псувни, отколкото после да ти трепери под лъжичката дали не е станал гаф. Правилно си постъпила!

alabalalaa
03-15-2007, 20:59
Egati i nagloto sa6testvo "toi ne polzval..." Ne6tastnik !
Emi da bez prezervativ ima po-silno use6tane,po-golqmo udovolstvie ,no tva ne e opravdanie....6toto posledicite posle si ebali maikata !
To4no taka- ili se saglasqva , ili ne polu4ava :wink:

IZPOLZVAITE PREZERVATIVI !!!

Made_of_Pain
03-15-2007, 21:52
РАЗГЕЛЕ!
ПЪРВОТО УМНО СЪЩЕСТВО В ТОЯ ФОРУМ!
Казвам ти едно ОГРОМНО БРАВО!
тРЯБВА ДА ИМА ПОВЕЧЕ МОМИЧЕТА, КАТО ТЕБ!

`Death`Whore`
03-15-2007, 21:54
Защо крещиш на момичето? И още нещо - пред "като" няма запетая в изречението ти. Защо не мислиш, когато пишеш?

rosskata
03-15-2007, 21:57
:roll: Само така...
Аз преди доста време имах малоумието да правя секс без презерватив, и то дори с двама различни... Славо Богу, всичко си беше ок после.
Проблемът не е в това, че може да забременееш- това е нещо гадно, но поправимо.
Проблемът е в това, че човек, който не обича презервативи, спокойно може да си лепне какво ли не. И оттам- и на теб...

Разбирам да сте партнъори от дълго време и да си имате доверие...По-друго е.
Но да ми каже някой че не обичал презервативи... Шута.
Никога повече такава грешка.

Kianna
03-15-2007, 23:00
РАЗГЕЛЕ!
ПЪРВОТО УМНО СЪЩЕСТВО В ТОЯ ФОРУМ!
Казвам ти едно ОГРОМНО БРАВО!
тРЯБВА ДА ИМА ПОВЕЧЕ МОМИЧЕТА, КАТО ТЕБ!





=D> =D> =D> =D>

alkobalko
03-16-2007, 04:06
Направила си много добре. Това с контролирането въобще не е гаранция, че няма да стане гаф, а и не предпазва от болести.
По-добре е да ти е сърдит за известно време, но поне ти ще си сигурна, че не е станал някой гаф.

Alerta
03-16-2007, 04:54
Да бе те всички 'могат' да се контролират.
Правилно си постъпила.

VoodooServ
03-16-2007, 05:41
Постъпка та ти е правилна. Според мен този човек не е изобщо за теб...

bungle
03-16-2007, 06:21
Браво. Умна постъпка. Копелето да ходи да се ебе само. :-D

helen4ee
03-16-2007, 06:24
Защо крещиш на момичето? И още нещо - пред "като" няма запетая в изречението ти. Защо не мислиш, когато пишеш?
На мен лично не ми прави проблем, че момчето/момичето е сложило запетая! Сега извинявай ама не мисля че ти имаш или който и да било правото да му прави каквато и да е забележка относно правописа му!Каквото е научил в даскало, такова!! :smt018

Сега по темата.. Поне си разбрала(надявам се ) що за стока е тоя и защо е с тебе , щом те псува за такива дребни неща!! #-o :smt012 O:)

03-16-2007, 06:52
emi toi kato e ebal drygi momicheta bez prezervetiv i te ako sa bili bolni ot neshto toi moje na tebe da go lepne moje narochno da iska da te zarazi sas neshto znaesh li i po dobre ti si nosi prezerativite shtoto moje da napravi neshto s tqx ako sa ot nego

olive_oil
03-16-2007, 07:06
БРАВО!!! Малко са момичетата като теб. Трябва да те взиматме всички за пример. Това се казва достойнство!

krem4et0
03-16-2007, 07:09
Евала мацка. Правилно си направила. Освен да те подкрепя няма какво друго да кажа!

koalka
03-16-2007, 07:29
Напълно си била права.Не трябва да му позволяваш да рискувате, защото може да стане гафа и после какво?Презерватива предпазва от много болести и не трябва да рискуваш.

ThePainIsReaL
03-16-2007, 07:51
Много добра постъпка момиче. Браво!

03-16-2007, 07:52
Ами аз чукам една мадама от 4 години без презерватив. На 24 г. съм. Е, да в началото го правихме с презерватив, но само първите 2-3 месеца, докато се науча. До сега не е забременяла, но и аз не съм свършвал никога в нея. Умея да се контролирам. Винаги знам точно кога ще свърша. И всъщност не ми пука че може да забременее. Ако стане, пък ще си го дондуркаме. Аз го правя само с нея, и тя казва че е само с мен (ще ми се да и вярвам)

Имам и много приятели които го правят без презерватив. Но и те са с дългогодишни партньорки и на тях не им пука че може да стане гаф.

Да чукаш с презерватив - е все едно да ближеш мед но отвън през буркана. Без презерватив е много по-истинско. Но за това се иска постоянен партньор, на който да имаш голямо доверие.

По-добре си постъпила, че не си му дала. Като не иска да се съобразява с теб - да хваща гората.

krem4et0
03-16-2007, 08:31
не опира въпросът до постоянния пъртньор и до това прословуто-ще те пазя. Това е начин на мислене от старна на двамата партньори-дали искат да пазят себе си и половинката си. И аз съм правила секс само с 1 и той само с мен, но се пазим. Случва се разбира се и без, но е рядко и аз пия противозачатъчни, така че не е особен проблем. Ако не си сигурен,че искаш дете-не прави секс без презерватив и толкова!

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 08:35
:-({|= БРАВО МАЦКО ТАКА СЕ ПОКАЗВА ХАРАКТЕР!!!! БРАВО НА ТЕБ ЯВНО СИ ОТ МАЛКОТО С АКЪЛ.... =D> И АЗ ШАПКА ТИ СВАЛЯМ!!! МАКАР 4Е САМ НА 13 РАЗБИРАМ КОЛКО ОПАСНИ СА ТЕЗИ НЕЩА!! ТРЯБВА ДА ИМА ПОВЕ4Е МАЦКИ КАТО ТЕБ КОИТО ДА НИ ПОКАЗВАТ ДОБЪР ПРИМЕР!!!

03-16-2007, 10:35
не опира въпросът до постоянния пъртньор и до това прословуто-ще те пазя. Това е начин на мислене от старна на двамата партньори-дали искат да пазят себе си и половинката си. И аз съм правила секс само с 1 и той само с мен, но се пазим. Случва се разбира се и без, но е рядко и аз пия противозачатъчни, така че не е особен проблем. Ако не си сигурен,че искаш дете-не прави секс без презерватив и толкова!

Никога не съм казвал "Ще те пазя". Звучи тъпо и няма никаква гаранция. Просто съм казал, че ако стане нещо - си поемам отговорността. Моята приятелка мисли по същия начин.

А и почнах да правя секс без презерватив, след като 3 пъти късах Durex.

Просто искам да кажа, че човек трябва да поема отговорност за действията си и за последиците от тях. А момичето е постъпило точно както трябва

stra6no_sexy
03-16-2007, 11:05
=D> =D> =D> БРАВО!!!!!! много разумно си постъпила.....евала

Schnitzer
03-16-2007, 12:02
Ами аз чукам една мадама от 4 години без презерватив. На 24 г. съм. Е, да в началото го правихме с презерватив, но само първите 2-3 месеца, докато се науча. До сега не е забременяла, но и аз не съм свършвал никога в нея. Умея да се контролирам. Винаги знам точно кога ще свърша. И всъщност не ми пука че може да забременее. Ако стане, пък ще си го дондуркаме. Аз го правя само с нея, и тя казва че е само с мен (ще ми се да и вярвам)

Имам и много приятели които го правят без презерватив. Но и те са с дългогодишни партньорки и на тях не им пука че може да стане гаф.

Да чукаш с презерватив - е все едно да ближеш мед но отвън през буркана. Без презерватив е много по-истинско. Но за това се иска постоянен партньор, на който да имаш голямо доверие.

По-добре си постъпила, че не си му дала. Като не иска да се съобразява с теб - да хваща гората.Тва с буркна си е леко казано преувеличено :wink: :wink: иначе браво на мацето,кат не иска кондом тегли му майната,има толкова много момчета дето биха искали и с кондом

Lamerbot
03-16-2007, 12:11
И какво от това, просто една разумна постъпка. А сега награда ли очакваш ?

Ice_Queen
03-16-2007, 12:53
Хах..моля?!
Няма презерватив...няма секс.. :smt036 :smt066

Schnitzer
03-16-2007, 13:23
Хах..моля?!
Няма презерватив...няма секс.. :smt036 :smt066 :smt023

[Industrial_Fr3aK]
03-16-2007, 13:25
Мноо добре си постъпила! Белята си става 1 път.. като не ползва презервативи да ходи да си бие тапанарки и толко.. :smt118