PDA

View Full Version : Тестове за далтонизъм



Just_One_Girl
03-15-2007, 20:45
Първо да се извиня ако не съм уцелила точния раздел, но темата не е нито за Компютри, нито за Здраве...
Та въпроса ми е къде в Интернет мога да намеря достатъчно добри, обширни и най-вече верни тестове за далтонизъм?

nencuHka
03-15-2007, 20:51
Виж тук (http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0%B 7%D0%B0+%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8 %D0%B7%D1%8A%D0%BC&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8&meta=)

RAWRRR
03-15-2007, 20:56
Първо да се извиня ако не съм уцелила точния раздел, но темата не е нито за Компютри, нито за Здраве...
Та въпроса ми е къде в Интернет мога да намеря достатъчно добри, обширни и най-вече верни тестове за далтонизъм?

100% съм сигурна,че нямаш далтанизъм,понеже ако ника ти отговаря на пола ти не може да имаш-понеже жените само са носители на болестта,а се проявява само при мъжете :twisted: !

03-15-2007, 20:59
Първо да се извиня ако не съм уцелила точния раздел, но темата не е нито за Компютри, нито за Здраве...
Та въпроса ми е къде в Интернет мога да намеря достатъчно добри, обширни и най-вече верни тестове за далтонизъм?

100% съм сигурна,че нямаш далтанизъм,понеже ако ника ти отговаря на пола ти не може да имаш-понеже жените само са носители на болестта,а се проявява само при мъжете :twisted: !
taka e.u4ili sme go po biologiq. 8) ne se pritesnqvai!

BornFromPain
03-15-2007, 21:03
Абе яко ми е чудно как квото и да стане веднага сядате в тоя форум да питате кво да правите. А ако някой си счупи пръстите кво ще направи? Ще изчака да му зараснат така за да може да постне тема "Какво да правя?"..
Бе познати, приятели, родители нямате ли си, та да ги питате?

RAWRRR
03-15-2007, 21:04
..а аз продължавам да злорадствам,че веднъж жените ще са по-привилигировани от мъжете :twisted: :twisted: ! :twisted: !!

Just_One_Girl
03-15-2007, 21:06
Хей, не ми се карайте. Аз съм си наред с цветоусещането. Става въпрос за приятеля ми. Имах подозрения, че нещо не му е наред, днес ходи на лекар и съмненията ми се потвърдиха. Само дето никой не му е казал кое му се разминава, казали са му само че има "някаква форма на далтонизъм". Иска ми се поне горе-долу да видим каква е тая "някаква" форма...

sherry
03-16-2007, 16:48
Абе яко ми е чудно как квото и да стане веднага сядате в тоя форум да питате кво да правите. А ако някой си счупи пръстите кво ще направи? Ще изчака да му зараснат така за да може да постне тема "Какво да правя?"..
Бе познати, приятели, родители нямате ли си, та да ги питате?
Неслучайно форумът се казва "тийнПРОБЛЕМ"... Предполага се, че именно това е функцията му - да помага. Какво ти е чудно тогава? Още повече, че момичето не нарушава никакви правила и е поставила въпроса си точно и ясно, не разбирам кво толкова? Познати, приятели, роднини може да пита, но Интернет разполага с богата информация от всички области, защо да не пита тук? :roll:

Emocore
03-16-2007, 17:05
Xa,Rawr, в подписа ти има грешка.

RAWRRR
03-16-2007, 17:10
Xa,Rawr, в подписа ти има грешка.
Фък ми.