PDA

View Full Version : Nqmam nikakvo jelanie za seks!



ne6tastna
03-15-2007, 22:17
Zdraveite!Az sam na 21 godini i moga da kaja 4e ne s1m krasiva dori naprotiv gorzno momi4e s1m i kato po malka s1m imala simpatii k1m nqkoe mom4e to me e otrqzvalo dosega nikoi ne me e haresal a i neznam no mai nqmam jelanie...predi izvestno vreme sre6tnah edno mom4e,koeto neznam kakvo mi haresa no v posledstvie razbrah 4e e bil samo zaradi seksa s men to az ne prili4am na ni6to.ta toi be6e mnogo simpati4en no az nqmam nikakvo jelanie za seks dori smeq da tvardq 4e go zaobi4ah ne se bqh privarzvala taka k1m nqkoi no iskah samo da go gu6kam ni6to pove4e.prosto ne mi se pravi seks i tova e!nqmam nikakvo jelanie i toi estestveno me ostavi!sigurno cql jivot 6te si ostana sama o6te pove4e 4e i ne sam krasiva :(

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

koalka
03-16-2007, 07:14
Трябва да имаш някакво самочувствие, така нищо няма да постигнеш.Просто още не си срещнала момчето, което наистина да те накара да го желаеш.

ThePainIsReaL
03-16-2007, 07:29
Когато повярваш в себе си и срещнеш човека , който вярва в тебе, ще пожелаеш секса. То не може хоп-хоп и да ти се чука .. :-D Много неща във връзката ви са липсвали, затова не си искала секс. Но споко .. и твоето време ще дойде.

Alex_f
03-16-2007, 07:40
az mislq 4e ne obi4a6 tozi 4ovek.kogato obi4a6 nqkogo ima trapka,a trapkata porajda jelanieto za sex.ne se skoftvai zaradi nqkakv deto e bil s teb samo zardi sexa.i ne si misli,4e si grozna,6te vidi6 4e 6te sre6tne6 nqkoi,koito da te xaresva i obi4a zaradi samata teb,a ne samo za sexa! :wink:

naia
03-16-2007, 15:34
ей мацка горе главата отиди до магазина купи си нови дрешки ходи на фризиор на козметик повдигни си самочувствието и грозотата се поправя не вярвам да си толкова зле..............фитнесче ала бала.........
след фитнеса ще се почувстваш по секси след това излез със приятелки по дискотеките и действай пиини едно две и опа

мацка от класа
03-16-2007, 15:57
Абе я недей така да се сдухваш! Ти сега си млада и сега ти е времето за секс! Недей да си мислиш тия работи,че си грозна и прочие,защото това само ти пречи! Живей си живота и все ще намериш човека,с когото да се пробуди неустоимото желание да слеете телата си,убедена съм!

bqsna_teenagerka
03-17-2007, 09:20
Абе я недей така да се сдухваш! Ти сега си млада и сега ти е времето за секс! Недей да си мислиш тия работи,че си грозна и прочие,защото това само ти пречи! Живей си живота и все ще намериш човека,с когото да се пробуди неустоимото желание да слеете телата си,убедена съм!съгласна сам с мацка от класа