PDA

View Full Version : Оригинален начин да подходя в тая ситуация



03-15-2007, 22:47
Познавам момичето,но се запознахме отдавна аз имах сериозно гадже, тя ме харесваше но заради сериозното гадже просто я избягвах. Сега скъсах а с нея дори и не се поздравяваме, как да подходя оригинално с нея за да пием по кафе, виждам я с нейните приятелки, сама немога да я видя никъде ](*,)

maybelline
03-16-2007, 05:19
Звънни й,говорете си в Скайп,уговорете си среща,излезте на кино,на кафе,където искате...Не е толкова трудно.

bungle
03-16-2007, 07:09
Отваш при нея и приятелките и и казваш, че искаш да пиете по кафе САМО двамата. ;)

koalka
03-16-2007, 07:09
Наистина ще е най-добре да й поискаш телефона и да си уговорите среща, за да поговорите. :wink:

helen4ee
03-16-2007, 07:43
i az sym na tova mnenie :)

03-16-2007, 15:37
Как да и поискам тоя телефон то ясно че това трябва да направя, но как да подходя по интересно. Дали да взема телефона и от друг човек и да и звънна или да направя нещо директно с нея. Дайте някакъв съвет :?

happy_cute
03-16-2007, 16:40
Как да и поискам тоя телефон то ясно че това трябва да направя, но как да подходя по интересно. Дали да взема телефона и от друг човек и да и звънна или да направя нещо директно с нея. Дайте някакъв съвет :?
Ей много мразя момчета,които не правят нищо така че действай!Питай я директно:"Аре да ходим на кафе двамата :P "Защото мен като ме пита някой да ходим на кафе аз се чудя дали ще доведе приятел или не!

VortexSuperV
03-16-2007, 16:47
Отваш при нея и приятелките и и казваш, че искаш да пиете по кафе САМО двамата. ;)
А,то не е толко лесно,така.'щото момчето може да е срамежливо,а пък отиде ли пред всичките и приятелки да я покани на среща,онея ще се спукат да се хилят(момичешка му работа :wink: :lol: ).
А,иначе не може да е постоянно с приятелките си.Все ще я видиш без тях.Или поне като иде до тоалетна я попитай(бъзикам се ест.)Така че,изчакай някой път да е сама и...действай.Ае успех.

sexy_momi4e
03-16-2007, 17:35
za poreden put takava tema,awe momi4etata ne sme tolkova stra6ni,ne qdem hora vse pak,a po temata iskai i skype ot nqkoi fr 6tom te e tolkova sram

divo_kotence
03-16-2007, 17:39
хх отиваш при нея и здр,как си,искаш ли да отидем на кафе а/у и готово ;-)

fAsHi0nAbLe
03-16-2007, 18:36
Щом толкова те е срам, като начало можеш да започнеш с леки намеци като усмивка. Тя нама да пропусне да ти се усмихне, гарантирам ти! На следващия път като я видиш можеш да и кажеш "Здрасти, как си", а после като шегичка , питай кога ще пиете кафенце :wink: Всичко става с времето си :) Умните хора са казали "Бързата работа - срам за майстора" :P

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 18:40
:roll: оххооо пи4 не знаеш колко ще се изкефи ако то4но пред приятелките й отидеш й кажеш:мацко искаш ли събота да пием по кафе? направо ще си умре от кеф послушай ме;)

Bloodlust
03-16-2007, 19:16
Ми просто й казваш: "Може ли да поговорим за малко" и такам :-D Предлагаш да отидете на кафе и ако приеме - ура, ако ли не - здраве да е :wink:
И не се притеснявай за оригиналността. Понякога най-простичките неща са най-хубави.

Iv4eTy
03-16-2007, 20:31
ми аз лично не обичам момчета, които карат някой друг да им урежда среща! По-добре иди при нея поговорете предложи и да идете на кафе ДВАМАТА и така едва ли ще те изяде!

03-20-2007, 19:50
Тя все е с нейните приятелки, немога да я видя сама за да поговоря с нея. Мога да и взема телефона от един човек, но и да и го взема какво? Просто да и се обадя и аз незнам какво да и кажа. Баси направо незнам какво да правя а ще стане късно :(